מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

אונליין מדריך לימוד חינם רקעים עם כלי המריחה טשטוש בפוטושופ מדהים !!SMUDGE

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> אונליין מדריך לימוד חינם רקעים עם כלי המריחה טשטוש בפוטושופ מדהים !!SMUDGE

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

מדריך לימוד חינם ליצירת רקעים עם כלי המריחה והטשטוש של פוטושופ

תמיד חלמתם לעבוד עם תוכנת פוטושופ ולהפוך תמונות ליצירות אומנות של ממש. כיום כבר לא מדובר עוד ברק חלום, עם סרטוני ההדרכה המקצועיים שמוצעים לכם בחינם על ידי מכללת סולו, לימודי עיצוב גרפי און ליין, תוכלו להעשיר את ידיעותיכם בתוכנת פוטושופ ובשלל תוכנות נושפות לגרפיקה ממוחשבת. מתכונת הלימודים שמציעה מכללת סולו היא פרטית ונעשית בשיטת ההוראה של אחד על אחד. הקורסים שמציעה מכללת סולו מיועדים הן לאנשים עם ידע וניסיון קודם בתוכנת פוטושופ והן לכאלה שלעולם לא עבדו או נחשפו אל התוכנה. 

אז מאיפה מתחילים?

בסרטון הנוכחי ננסה להראות כיצד ניתן לעשות שימוש בכלים של פוטושופ על מנת ליצור רקע אישי ומקורי בצורה עצמאית לגמרי. אז ראשית יש להוריד תמונה מסוימת שאתם מעדיפים לעבוד עליה ולאחר מכן מכניסים אותה לפוטושופ. יש לנו בסרטון שתי תמונות עם כלי המריחה ניתן למרוח כל מיני אזורים בתמונה. נבחר מברשת רצויה, נניח מברשת רכה, נבחר גודל מתאים ואז נבוא אל התמונה המסומנת בשכבה ונתחיל למרוח את האזורים שברצוננו לטשטש. לאחר שיצרנו עיוות שנראה מרוח בתמונה, ניקח את האזור הזה לאחר מכן וניצור באמצעותו מניפולציה. 

יתרונות הלמידה הפרטית

האזור המרוח ישמש כרקע וליצירת מניפולציה בתמונה. אם נרצה לשדרג את הרקע ניתן לגרור אותו וליצור ממנו שכבה חדשה וליצור עליו אפקטים מגוונים ונוספים. המכללה מאפשרת לכם ליהנות מהליך למידה פרטי לגמרי שנקבע בהתאם ללוחות הזמנים הנוחים לכם. הלימודים נעשים ישירות מן הבית ודרך האינטרנט כאשר המורה המעביר את הקורס מתחבר אל מחשב התלמיד ויכול לסייע לו במהלך העבודה על התוכנה. מדובר ביתרון משמעותי במיוחד לאור ההשוואה עם לימודים סטנדרטיים שנעשים בקבוצות לימוד גדולות יחסית.

מורים מקצועיים

המורים שמעבירים את הקורסים במכללת סולו הם אנשי מקצוע מומחים בתחום העיצוב הגרפי, הצילום, האומנות והגרפיקה הממוחשבת. הלמידה נעשית בצורה רגועה וסבלנית ומתקדמת על פי יכולותיו האישיות וקצב ההתקדמות של התלמיד עצמו. אם ישנו קושי מסוים, המורה יתעכב עליו יחד עם התלמיד עד לקבלת הפתרון ההולם ביותר. 

 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811