מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך לבנות תיק עבודות עיצוב גרפי עם פוטושופ מדריך למתקדמים חינם

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> איך לבנות תיק עבודות עיצוב גרפי עם פוטושופ מדריך למתקדמים חינם

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך לבנות תיק עבודות עיצוב גרפי עם פוטושופ

מטרתו של תיק העבודות הוא להציג את עבודותיו של המעצב, אולם קיימת מטרה נוספת שנעוצה בשיווק עצמי של המעצב על מנת שיוכל להשיג בהמשך דרכו עבודה ולקוחות. במאמר הנוכחי ננסה להבין יחדי איך הכי כדאי להכין תיק עבודות בעיצוב גרפי באמצעות תוכנת פוטושופ. ננסה לראות מאיפה כדאי להתחיל וכיצד להכין תיק עבודות שאכן יאפשר לנו להצליח במקצוע עיצוב גרפי. תיק העבודות הוא כרטיס הביקור היצירתי ולפי שמכינים אחד חשוב לבדוק מהן המטרות והצרכים הספציפיים שלכם.

מטרת תיק העבודות

אם המטרה היא להכין תיק עבודות בעיצוב גרפי חשוב להבין תחילה במה עוסק התחום האמור. עיצוב גרפי עוסק בשילוב של תמונות וטקסט על מנת להעביר מסרים שונים. עיצוב גרפי הוא תחום שחולש כמעט על כל תחומי החיים ואנו נחשפים לו בכל פינה, בין אם בטלוויזיה ובתוכניות הטלוויזיה ובין אם בעיתונות ובאינטרנט. חשוב להתחיל ללמוד את תוכנת פוטושופ לפני שמתחילים להעמיק בתחום העיצוב הגרפי ומכינים תיק עבודות מקצועי. תוכנת פוטושופ היא לא רק אמצעי מעולה לעבודה עם תמונות אלא תוכנת שיכולה לסייע לנו לקדם את הקריירה.

תוכנת פוטושופ בתחום העיצוב הגרפי

תוכנת פוטושופ יכולה לעזור במידה משמעותית לכל מי שמעוניין להתברג בתחום העיצוב הגרפי עם תיק עבודות איכותי ובנוסף לסייע במסגרת הקידום במקום העבודה הנוכחי. פוטושופ, של חברת אדובי מערכות, היא התוכנה הפופולארית ביותר בתחום העיצוב הממוחשב, היא משלבת בתוכה מגוון רחב של כלי גרפיקה מתקדמים עבור כל התחומים של עיבוד, עריכה ובניית תמונות. ניתן למעשה לשחק עם כל תמונה קיימת באמצעות פוטושופ ולשנות לה למשל את הגדול, למחוק אובייקטים מסוימים מבלי שניתן להבחין שהתבצעה מחיקה כזו וכן הלאה.
כלי התוכנה 
באמצעות הכלים הרבים והמגוונים שמציעה לנו תוכנת פוטושופ ניתן בנוסף לשנות את צבעי התמונה בעזרתה, לגזור חלקים מתמונות, לשנות צבע עיניים וכן הלאה. כיום עם מדריכים מקצועיים ללימודי התוכנה ניתן ליצור תיק עבודות שיהווה את הפתח שלכם לכניסה אל אחד מהתחומים הנחשקים ביותר בשוק: תחום העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית. 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811