מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך להכין אלבום תמונות הדרכה לימוד והכל על

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> איך להכין אלבום תמונות הדרכה לימוד והכל על

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

הכנת אלבום תמונות

 

אלבום תמונות יכול להיות מזכרת יפה וייחודית עבור כל אחד ובכל רגע בו מקבלים אלבום שכזה, היות ואלבום כזה מכיל תמונות רבות שצולמו כדי להנציח רגעים חשובים ומשמחים בחיינו.
אלבום תמונות יכול להכיל תמונות מאירוע מסוים: בר או בת מצווה, חתונה, טיול ועוד.
באלבום יכולות להיות תמונות מכל מני פרקים בחיים - הנותנות לאלבום את השם אלבום חיים מהסיבה שהתמונות מסודרות לפי סדר כרונולוגי - מילדות ועד היום וכך אלבום שכזה מקיף פרק זמן יותר ארוך ותמונותיו תהיינה שונות מאלו המכילות תמונות שצולמו בפרק זמן קצר עוצבו ותויקו באלבום תמונות.
עבודת הכנת האלבום כייפי, בחירת התמונות שיהיו באלבום, כתיבת כותרות או הסבר ותיאור של כל תמונה, מלא בזיכרונות המשתלבים כולם יחדיו באלבום אחד שאותו עורכים בהתאמה אישית ויישאר להרבה זמן ובטח יעלה תמיד חיוך לעיין בו.
את עמודי האלבום כיום ניתן להכין ולעצב בעזרת תוכנות מחשב שונות המציעות אפשרויות של עיצוב רבות היכולות לתרום לעיצוב האלבום לפני הדפסתו וכריכתו.

 

הכנת אלבום תמונות דיגיטלי.

 

אלבום תמונות דיגיטלי יכול להיות מתנה נהדרת עבור כל המקבל כזו, בשל אפשרויות העיצוב, עיבוד והעריכה של האלבום, בשל האפשרות להשתמש באפקטים מיוחדים המשדרגים את האלבום ותורמים ליופיו (עיצוב מיוחד של התמונות, שילוב מוסיקת רקע ועוד אפשרויות נוספות) אלבום כזה אינו תופס מקום רב וניתן לצפות בו בכל התקן המאפשר צפייה על גבי מסך (מחשב, מכשירי DVD ועוד).
לצורך הכנת אלבום תמונות דיגיטלי תחילה יש לבחור מה יהיה נושא האלבום?
האם יתמקד בתמונות שצולמו בטיול, אירוע משפחתי כגון חתונה, יום הולדת או אירוע אחר, האם יהיה זה אלבום חיים ואז יהיו בו תמונות מתקופות שונות ויסודרו בהתאם - בסדר כרונולוגי, לאחר מכן צריך לתכנן מה יהיה כתוב ליד התמונות שהצופה באלבום ידע מי בתמונה, היכן צולמה, במטרה להעשיר את חווית הצפייה של הצופה (או הצופים).
לאחר מכן, צריך לדאוג לכך שהתמונות המיועדות לשימוש באלבום תהיינה במחשב (אפשר להיעזר בסורק ועוד) ואז להתחיל בהפקת האלבום טכנית ועיצובו ועיצוב תמונותיו.
את הכנת האלבום עיצוב ועריכת תמונותיו כיום עושים בעזרת תוכנות מחשב המציעות מגוון כלים גדול התורם לכך, דוגמה אחת לתוכנה שכזו שהיא מקצועית ביותר לכך היא תוכנת פוטושופ Photoshop, בעזרת תוכנה זו אפשר להכין את כל עמודי האלבום כולל את השער ואת כל הנדרש עבורו, הן לעצב את התמונות ולתקן אותן (עיניים אדומות, חיתוך חלקים, מיזוג תמונות ועוד).


רוצים ללמוד איך לערוך ולהכין אלבום תמונות לחצו על התמונה

אלבום תמונות


דוגמאות עיצוב אלבומים עבודות סטודנטים מעצבי אלבומים דיגיטליים

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811