מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך להכין רקעים יפים בפוטושופ מתמונות מדריכים חינם הדרכה לימוד שיעור

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> איך להכין רקעים יפים בפוטושופ מתמונות מדריכים חינם הדרכה לימוד שיעור

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך להכין רקעים יפים בפוטושופ מתמונות- מדריך חינם ללימודי פוטושופ

עם תוכנת פוטושופ ניתן לבצע כמעט הכול בתמונות קיימות. בין אם מדובר בתיקון פגמים ואי דיוקים בתמונה, שינוי צבע, טשטוש או מחיקת אלמנטים מסוימים בתמונה מבלי שיבחינו בכך וכן הלאה. במדריך הנוכחי נלמד יחד כיצד ליצור רקעים מרשימים מתמונות באמצעות הכלים המתקדמים של תוכנת פוטושופ. התוכנה הינה כידוע אחת מבין הנפוצות ביותר בשוק עיבוד ועריכת תמונות ומשמשת בצורה נרחבת מקומות עבודה העוסקים בתחום העיצוב הגרפי, עיצוב אופנה, עיצוב פנים, בניית אתרים וכן הלאה.

שימושי התוכנה הבולטים

תוכנת פוטושופ כוללות מגוון אדיר של כלים מתקדמים לגרפיקה שניתן באמצעותם לעבד בצורות רבות את התמונה על ידי יצירת דברים וגופים או באמצעות עיבוד של טקסטים, עיבוד טיפוגרפי וכן הלאה. פוטושופ היא כלי מאד חיוני ושימושי ומסייע בצורה משמעותית בשטחים רבים. ניתן באמצעות התוכנה לשפר, לסדר, לעוות, לרענן, לשלב בין צורה, גרפיקה ופונטים, לסגנן אריזות, פוסטרים, שילוט, מוטיבים, כריכות לספרים, יצירת הזמנות, עטיפות לדיסקים, מדבקות ועוד שורה ארוכה של שימושים נוספים בתוכנת פוטושופ.

תחומים מרכזיים

ניתן לצייר ציור באמצעות פוטושופ בסביבה ממוחשבת וברמה מאד מתקדמת. התוכנה מאפשרת בנוסף להשקיע בצורה מדויקת במיוחד בטקסטים, לבנות טקסטורות שונות ולעצב הדפסות על טקסטים ועוד. התוכנה נמצאת בשימוש רחב בקרב מעצבים גרפיים ובוני אתרי אינטרנט מה שמחייב הרכבת צורה עבור לוגואים, באנרים, ערכות עיצוב, תפריטים ועוד מבחר עצום של קריטריונים ואספקטים שונים שניתן באמצעותם להתמקצע במגוון תחומים. כיום אין זה מפתיע שישנם מוסדות לימוד רבים שמציעים לכל אחד שמעוניין ללמוד את התוכנה לעשות זאת.

לימודי פוטושופ- תכנים מרכזיים

קורס פוטושופ נועד לחשוף את התלמידים לכלים, לאפשרויות וליכולותיה של התוכנה. בקורס נלמד תחילה את מעמד ועקרונות העבודה בפוטושופ, כיצד לעשות שימוש בכלי הציור, שימוש יחד עם שטחים בפוטושופ, ביצוע עריכות ושינויים בתמונות, שיפור של תמונות, סוגי קבצים ושימושיהם, פונטים וטקסט, פילטרים, עבודה עם אלמנטים, מסכות, ניצול בחלקים, שכבות ועוד שורה ארוכה של נושאים נוספים שיסיעו לסטודנטים לשלוט ברמה הטובה ביותר בתוכנת פוטושופ. 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811