מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך להתחיל לערוך תמונות ל FACEBOOK?

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> איך להתחיל לערוך תמונות ל FACEBOOK?


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

שימוש בפוטושופ כעזר אסתטי לקידום העסק בפייסבוק.

תמונה אחת, כך אומרים, שווה אלף מילים, ובמדיות חברתיות כדוגמת פייסבוק, הצגה טובה של תמונות יכולה להיות שווה הרבה מאוד לייקים שיתורגמו להכנסות לעסק, והצגה טובה כזו ניתן להשיג על ידי שימוש בתוכנת עיצוב גראפי, שתוכנת ״פוטושופ״ נחשבת לטובה שבהן.

תוכנת פוטושופ נחשבת כבר למעלה מ 15 שנים לקרם דה לה קרם של התוכנות הגראפיות, התוכנה מאפשרת לא רק שינוי גודל של תמונות, אלא מציעה גם מספר כלים אשר מאפשרים לבצע בתמונות כמעט כל שינוי שעולה על דעתכם: שימוש בפילטרים (הפעלת אפקטים שונים על התמונה), העלמה או שינוי של פרטים וצבעים והוספת אלמנטים שונים.
 

לא חייבים להיות גרפיקאים כדי לעצב דף מעריצים או דף עסקי בפייסבוק

 

כל אלה הופכים את פוטושופ לבחירה המועדפת לעיצוב גרפי לא רק עבור מעצבים גרפים- אלא גם עבור מי שאינם גרפיקאים, שכן פרט למבחר חסר תחרות של אפשרויות עיצוב התוכנה גם נוחה ללימוד עצמי, דבר המאפשר גם לחסרי ניסיון לבצע שינויים בתמונות.

יש לזכור תמיד, שדף הפייסבוק ( או כל אתר אינטרנט) שבו מוצגות תמונות הקשורות לעסק כגון: עובדים, מוצרים ושירותים שונים שהוא מספק נתפס בעיני לקוחות פוטנציאלים כמייצג של כל העסק, תמונות אשר לא יעברו עריכה מתאימה עלולות להראות צורמות לעין וליצור תדמית שלילית, לכן יש להקפיד על עריכה נאותה של תמונות, דבר שתוכנת פוטושופ תאפשר לכם לבצע בזמן קצר יחסית.

לימוד פוטושופ ADOBE PHOTOSHOP CS6 – CC אינו מסובך וניתן למצוא באינטרנט שפע של מדריכים (גם בעברית) אשר מכסים מספר רב של שימושים שונים בתוכנה.

כיום, נוכחות במדיה החברתית ושימוש בתמונות באתרים אינו בגדר מותרות לעסק שכן צרכנים רבים רוכשים ישירות דרך האינטרנט או פונים לבית העסק רק לאחר שראו את המוצר באינטרנט, ולכן, שימוש נכון בפוטושופ יאפשר לכם למשוך לקוחות נוספים לבית העסק בהשקעה קטנה יחסית- אך בעלת ערך מוסף גבוה.
 

איך להתחיל לערוך תמונות ל FACEBOOK?

 

הדרך הטובה ביותר להתחיל ללמוד פוטושופ היא ע״י הורדת גירסת חינמית בגרסה ישנה או רכישת התוכנה מאתר חברת adobe, לאחר מכן חפשו תמונה של העסק שהייתם רוצים לשפץ, חשבו מה ברצונכם לעשות עם התמונה , גשו למנוע חיפוש וחפשו מדריכים מתאימים או הירשמו לקורס פוטושופ במכללות שונות ברחבי הארץ, תוך זמן קצר תוכלו לערוך תמונות כרצונכם ולהגדיל את החשיפה שלכם ללקוחות.

אם אתם מחפשים אמצעי זמין ויעיל לשיפור החשיפה שלכם באינטרנט בכלל ובמדיה החברתית בלבד- שימוש בפוטושופ הוא ללא ספק אחד הכלים הטובים ביותר

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811