מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך לעצב גרפיקה ועיצוב מדריכים תמונות

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> איך לעצב גרפיקה ועיצוב מדריכים תמונות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך לעצב תמונות

כיום ישנו מגוון רחב של תוכנות מקצועיות לעיצוב תמונות, חלקן ניתנות להורדה בחינם באינטרנט ומיועדות לשימוש ביתי ואילו חלקן מיועדות לשימוש כבר יותר מקצועי דוגמת תוכנת פוטושופ המפורסמת. עם תוכנות אלו ניתן להגיע לתוצאות מרשימות לכל הדעות. תוכנה לעיצוב תמונות יכולה לשמש גם לצרכים ביתיים והיא ידידותית למשתמש ביחס לתוכנות המיועדות לשימוש של מעצבים מקצועיים כמו פוטושופ כאמור. באמצעות תוכנות אלו שאת חלקן ניתן כאמור להוריד בחינם, ניתן להגיע לתוצאות טובות אך לא באותה רמה של תוכנות אחרות.
איך לעצב תמונות הסברים מדריכים

מגוון תוכנות לעיצוב תמונות מקצועי

מהסיבה הזו תוכנת פוטושופ בגרסה החוקית שלה כרוכה בהוצאה כספית מסוימת כדי להתקינה. באמצעות פוטושופ ניתן לייצר ציורים בתלת ממד, מה שלא ניתן כמובן לבצע באמצעות תוכנות ביתיות וחינמיות לעיצוב תמונות. אולם לכל תוכנה כזו יש את היתרונות והחסרונות משלה. תוכנות לשימוש ביתי למשל מאפשרות עריכה מחדש של תצלומים דיגיטליים, הוספה של כיתוב בכל השפות, שילוב של כמה צילומים לתמונה אחת, יצירת כרטיסי ברכה או הזמנות אישיות לאירועים בעיצוב ייחודי ועוד מגוון פעולות שאינן מחייבות ידע מוקדם בעיצוב.

תוכנת פוטושופ מול תוכנות עיצוב חינמיות ביתיות

תוכנת פוטושופ משמשת בעיקר אנשי מקצוע בעולם העיצוב שנדרשים לידע בתוכנה זו על מנת להבטיח את פרנסתם. שירותי התוכנה אם כן הם יקרים ועבור מי שאיננו עוסק במקצועו בצילום או בעיצוב, אפשר גם בהחלט להסתפק בתוכנות חינמיות לעיצוב תמונות שנועדו לסייע לאנשים חסרי ידע וניסיון לערוך את אוספי הצילומים הדיגיטאליים או הסרוקים שלהם בצורה המהירה והאינטואיטיבית ביותר. ניתן בנוסף ליצור קשר עם בתי דפוס באמצעות תוכנות אלו ולאחר מכן להדפיס את התוצאה באיכות מאד גבוהה לא הגבלה על כמות העותקים.

מה ניתן לעשות עם התוכנה?

תוכנה לעיצוב תמונות מאפשרת להתמודד עם מגוון בעיות כמו למשל צילומים מאד כבדים שלא ניתן להפיץ אותם במייל בקרב החברים, פרטים קטנים שמעיבים על שלמותו של הצילום, קומפוזיציה לא משביעת רצון של צילום מסוים וכן הלאה. תוכנה לעיצוב תמונות מאפשרת לנו להקטין, לחתוך ולהפוך כל צילום שהוא בצורה קלה ומהירה במיוחד. ניתן למשל לשלב כמה צילומים שונים וליצור קולאז' ואלבומים משפחתיים. כמו כן ניתן ליצור ספר תמונות שלם בעיצוב ייחודי משלכם. 

פוטושופ מדריכים לעיצוב תמונות חינם פוטושופ אונליין מדריכי לימוד והסברים photoshop תמונות לדוגמה הסברים חינם photoshop תמונות  photoshop תמונות  photoshop פייסבוק photoshop אונליין עיצוב תמונות פוטושופ מדריכים למתקדמים פוטושופ מדריכים למתחילים photoshop מדריך מדהים!!  ספר פוטושופ Photoshop צעד אחר צעד עם אפקטים לעיצו ספר פוטושופ Photoshop צעד אחר צעד אונליין להורדה ספר פוטושופ אפקטים לעיצוב תמונות
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811