מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך לעצב תמונה בפוטושופ סדרת שיעורים חינם

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> איך לעצב תמונה בפוטושופ סדרת שיעורים חינם
 

איך לעצב תמונה – סדרת שיעורים חינם!

אם הגעת לסרטון הזה יש 2 אפשרויות. האחת, ששמעת על תוכנת פוטושופ וסוף סוף החלטת להתחיל וללמוד אותה בשביל להפיק ממנה דברים מדהימים. האפשרות השנייה היא שאתה כבר מכיר את התוכנה ואפילו עושה איתה כל מיני דברים, אבל בגלל שאתה יודע מהו הפוטנציאל שלה אתה רוצה ללמוד אותה עוד ועוד... הסרטון הזה מיועד הן לאלו והן לאלו, סרטון מצוין שמסביר צעד אחר צעד איך עושים את הדברים בצורה נכונה ואיך מעצבים תמונה בתוכנת PHOTOSHOP. כל מה שנדרש ממך הוא להקשיב לדברים ולהטמיע אותם במוחך, וכמובן לתרגל עוד ועוד את הנאמר בהם. אז קדימה למה אתה מחכה?

איך לעצב תמונה - הפיכה לשחור לבן -  יצירת ערבוב צבעים וטשטוש באזור הרקע 

איך לעצב תמונה

תוכנה לעריכת תמונות בשביל מה צריך בכלל לעצב תמונות?

העולם המודרני הוא עולם ויזואלי, עולם בו לכל מקום אליו נסתובב ניחשף לעוד משהו שרוצים להראות לנו, וזה יכול להיות פרסום כלשהוא או כל דבר אחר. בשביל להעביר מסר מסוים צריך שני דברים. צריך מלל מתאים, כזה שימשוך תשומת לב ויותר מזה, צריך תמונה מתאימה שתגרום לנו לסובב את הראש או להיעצר. זה לא משנה אם מדובר על תמונה מדפסת או כזו שאנו רואים בכל אמצעי דיגיטלי. היא צריכה להיות עוצמתית ובגלל זה צריך לעצב אותה. ואיך מעצבים? עם תוכנת פוטושופ, תוכנת העיצוב המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה איכותית שמיליוני אנשים ברחבי העולם עושים בה שימוש.
 

 תוכנה לעריכה עיבוד תמונות בתוכנת הפוטושופ - טשטוש באזור הפרחים עם כלי התוכנה

עיבוד תמונות בתוכנת הפוטושופ

תוכנת העיצוב תמונות ועיבוד גרפי PHOTOSHOP היא לא דומה לשום אפשרות אחרת...

בעידן המודרני גם מפותחות השכם והערב עוד ועוד תוכנות שחלק מהן הן תוכנות שמאפשרות תיקוני תמונות ופעולות נוספות. בעיקר בעידן הסמארטפונים, ניתן לראות עוד ועוד אפליקציות שמאפשרות לעשות פעולות שונות בתמונות. אך עם כל הכבוד לאותן אפליקציות, עם כמה שהן תהיינה משוכללות הן לא תספקנה את הכלים השונים שפוטושופ מציעה, ולכן כל מי שרוצה לעצב תמונות ברמה גבוהה חייב להכיר את התוכנה וללמוד אותה לעומק. פוטושופ היא תוכנה מדהימה, תוכנה שמציעה כל כך הרבה וניתן ללמוד אותה הן בשביל לעסוק בה כמקצוע והן בשביל התחביב. אבל איפה לומדים את התוכנה? לומדים אותה במכללה המובילה בישראל – מכללת סולו!

למה ללמוד עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת דווקא במכללת סולו?

מכיוון שמכללת סולו מציעה לימודים אחרים, היא מציעה שיטה אחרת שהולכת ותופסת מקום של כבוד בעולם הלימודים. השיטה היא שיטת לימוד דרך האינטרנט אך לא מדובר על צפייה בסרטונים או קריאת חומרים אלא לימודים בעיצוב גרפי עם מורה פרטי בשיטת אחד על אחד, ממש כאילו הייתם יושבים איתו באופן פרונטלי. במכללת סולו הלימודים מתקיימים בזמן שמתאים לשני הצדדים, ובמהלך הלמודים התלמיד מכין תיק עבודות מרשים אותו הוא יוכל להציג לאחרים, למעסיק או לקוח פוטנציאלי. בסיום הלימודים גם מתקבלת תעודה שגם אותה ניתן להציג בשביל לקבל עבודות. אז אם אתם מתלבטים איפה ללמוד את פוטושופ כמו גם תוכנות אחרות, מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811