מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך לעשות אפקט בפוטושופ מדהים קיפולים לתמונות בצילום להכנת אלבום דיגיטלי

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> איך לעשות אפקט בפוטושופ מדהים קיפולים לתמונות בצילום להכנת אלבום דיגיטלי

איך לעשות אפקט בפוטושופ מדהים קיפולים לתמונות בצילום להכנת אלבום דיגיטלי

 

מדריך הסבר זה יראה לכם איך לעצב את התמונה שלכם ולעשות אותה יותר יפה, למה אפקט זה מתאים? במידה ואתם עושים מודעה מכירתית או פרסומת כדי לקדם את המכירות שלכם לפעמים אתם רוצים לתת עוד נגיעה קלה לעיצוב, עיצוב תמונות למכירה יכול תמיד להוסיף ולגרום לעיצוב שלכם להראות שהעבודה לא משעממת, במדריך הסבר זה הכנו לכם שיעור חינם בפוטושופ שיאפשר לכם צעד אחר צעד לראות איך משתמשים בתוכנה ועושים בה כל עיצוב שרק תרצו החל מקולאז' ועד להכנה של אלבום דיגיטלי.


 


 

אפקט קיפול לתמונה איך עושים מדריך

 

כדי להגיע לרמות עיצוב שתראו בסרטון שהכנו לכם ברשת יו טיוב תצטרכו לעשות את הנתונים הבאים:

  1. עליכם לפתוח קובץ שמידותיו יהיו A4 לאחר מכן תבחרו בעת פתיחת הקובץ רזולוצית הדפסה שתהייה מאוד גבוהה 300 DPI רזולוציית הדפסה גבוהה תאפשר לכם לעבוד על איכות גבוהה והאפקטים שלכם יראו טובים חדים ונקיים.

  2. לאחר מכן תייבאו תמונה לתוך הקובץ ותדאגו שחלון השכבות שלכם יהיה פתוח, במידה ואתם לא רואים את חלון השכבות שלכם תלכו לקטגורית חלונות WINDOWS ותחפשו שם את הפקודה LAYER, אם אתם לא רואים את החלון אז עוד אפשרות להביא את חלון השכבות זה ללחוץ במקלדת שלכם F7 לאחר שתלחצו החלון יגיע למסך שלכם.

  3. עליכם ללכת לתפריט EDIT- TRANSFORM- WARP לאחר מכן תתלבש לכם סוג של רשת על התמונה, כשהרשת התלבשה לכם כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעוות ידנית את הקיפול, בסרטון תוכלו לעקוב איך המורה לפוטושופ עובד ופשוט לראות את העבודה בגרפיקה על התמונה ישירות.


 


 

לימודים פוטושופ

 

לימודי תוכנת אדובי פוטושופ כבר כולם יודעים שרק תעשה לכם טוב, במידה ואתם רוצים לדעת את התוכנה רמה אחת מעל כולם תוכלו ללמוד בצורה פרטית ואישית עם מורים פרטיים לפוטושופ המחוברים אליכם ישירות למחשב האישי, הלימודים מתבצעים אונליין אחד על אחד, תוכלו עוד היום ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר ללימודים, הלימודים הם לימודי תעודה, במסגרת הלימודים תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי להטמיע את התוכנה בצורה מקצועית וטובה. במסגרת ההדרכה תלמדו לא רק את פקודות התוכנה, תלמדו הרבה מעבר להפעלת התוכנה בצורה בסיסית, המטרה בקורס היא לאפשר לכם לחשוב בצורה יצירתית ולגרום לכם לחשוב בדיוק כמו שמעצבים גרפיים עובדים, נלמד אתכם איך ליצור מודעות מכירתיות, איך לגרום לאפקטים שיש בתוכנת הפוטושופ לעבוד בשבילכם. במסגרת הלימודים תקבלו אין ספור תרגילים כדי שיהיה לכם תיק עבודות בתוכנה, התרגילים יוכלו לשרת אתכם גם בצורה אישית במידה ואתם צריכים את העיצובים הגרפיים למטרות אישיות לקידום מכירות ברשתות חברתיות ועוד.

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811