מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך מעצבים תמונות במחשב? בחינם גרפיקה

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> איך מעצבים תמונות במחשב? בחינם גרפיקה

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך מעצבים גרפיקה ממוחשבת של תמונות במחשב?

המצלמה הדיגיטאלית שהחליפה את מקומה של מצלמת הסטילס, גרמה לעלייה במודעות בנושא של חידוש, שחזור ועיצוב תמונות ישנות. יום לא מעט אנשים נוהגים לחדש תמונות סטילס ישנות על מנת לשמור אותן היטב לטווח הארוך, בצורה דומה לשמירת תמונות בתקיה במחשב ללא פגיעה באיכות שלהן. באמצעות תוכנות מחשב מסוימות שמוצעות כיום ניתן לצבור לא מעט ידע בעיצוב תמונות, בשחזור תמונות שהתבלו, נסדקו ואיבדו את הצבע המקורי שלהן עד לכדי הפיכתן לדהויות, אדומות או ללא פרטים מסוימים שאבדו עם הזמן.

יתרונות המחשב בעיצוב ושחזור תמונות

הידע הרחב של מעצב גרפי לרבות הכלים שעומדים לרשותו הופכים אותו לאשף בתחום השחזור והעיצוב של תמונות ישנות שנסדקו, שצבען אבד או שהן נעלמו בצורה הדרגתית במרוצת השנים. מדובר ביתרון משמעותי ללא שום ספק, שמירת על תמונות של קרובי משפחה יקרים לליבנו או של זיכרונות מהעבר הרחוק עם ערך אישי גבוה. עיצוב ושחזור של תמונות ישנות במחשב מתחיל בסריקה של התמונה.

שלבים ראשוניים

שלב זה לא רק שמאפשר להעביר את התמונה אל מסך המחשב ולאחר מכן לעבד אותה בעזרת כלים גרפיים, אלא גם הוא תורם להגדלת התמונה והרזולוציה של. בצורה זו ניתן לפתח בצורה חוזרת ונשנית את המונה, לאחר השחזור, בגדלים יותר רחבים או באיכות פיתוח ברמה יותר גבוהה. בנוסף, במהלך עיצוב תמונות, אלבומים דיגיטאליים, מצגות, קולאז'ים וכיוצא באלה, לא אחת אנו נתקלים במקרים המחייבים לשחזר ולחדש את התמונות הישנות. זאת ניתן לעשות על ידי רכישת ידע מעמיק ושליטה מלאה בטכניקות השונות לריטוש ועיבוד תמונות בתוכנת פוטושופ.

לימודי תוכנת פוטושופ

אולם יש לזכור כי מרבית עבודות העיצוב הכוללות תמונות, מחייבות צורך מסוים לעבד את התמונה ברמה כזו או אחרת, גם אם למעשה לא מדובר בתמונה ישנה או בלוייה במיוחד. ברשת האינטרנט ניתן למצוא כיום שלל מדריכי פוטושופ לעיצוב ועיבוד תמונות במחשב. מדריכים אלו נועדו הן עבור אנשים ללא רקע מקצועי וללא ידע בתוכנת פוטושופ והן לאנשים מתקדמים יותר שמגיעים מעולם העיצוב וברצונם להעשיר את ידיעתם בתוכנה ולהתעדכן בכל חידושיה האחרונים.
 
ריטוש ותיקון תמונות עיבוד תמונה צילוםריטוש  תיקון תמונות עיבוד תמונה צילוםתיקון תמונות עיבוד תמונה צילוםעיבוד תמונה צילוםריטוש ותיקון תמונות עיבוד תמונה צילום
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811