מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

אילוסטרייטור– יצירת הלוגו מחדש ! טיפים למעצבים גרפיים הגשת עבודות נקיות!

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> אילוסטרייטור– יצירת הלוגו מחדש ! טיפים למעצבים גרפיים הגשת עבודות נקיות!

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

אילוסטרייטור– יצירת הלוגו מחדש ! טיפים למעצבים גרפיים 2014-2015
 

הגשת עבודות בעיצוב גרפי נקיות!

כל גרפיקאי שמכבד, עצמו ידאג שבתיק העבודות שלו יהיו העבודות הכי טובות וכמובן יפות ואסתטיות

מה שאומר, עבודות עם תמונות של לוגואים וכו' מפוקסלות בשום פנים ואופן לא יוכלו להיכנס, גם אם הלקוח אמר שאין באפשרותו להשיג קובץ יותר איכותי של הלוגו, זה אומר שצריך "ליצור" מחדש בצורה וקטורית ונקייה את הלוגו המבוקש וזאת נעשה בעזרת כלי ה pen מדובר בעבודה רצינית בדיוקה וקשה בביצועה הטוב ביותר ולכן זה מצריך יותר זמן וזה אומר בקשה של תשלום נוסף על תוספת עבודה מהלקוח, לקוח רציני שבאמת ירצה להשקיע בפרוייקט יסכים להוסיף את הסכום הדרוש ליצירת הלוגו "מחדש" ואולי זה גם יאפשר לו לקבל קובץ של הלוגו שלו וקטורי אחת ולתמיד. לקוח שלא יסכים ויתעקש לתת את הקובץ ברזולוציה לא טובה או מפוקסל, לא להסכים לקבל את העבודה, גרפיקאי לא יכול להרשות לעצמו שבתיק העבודות שלו יהיו עבודות עם גרפיקה לא טובה גם אם באה מהלקוח על הגרפיקאי להבין שיש עבודות שיש לוותר עליהן מראש כי שינויים ותיקונים שיעשו ללא תמורה יסתבכו סתם וסתם יתבזבז זמן שיכל להיות שווה כסף.... מסקנה להגיד ללקוח שזה התנאי להמשך הפרוייקט תוספת על העבודה הנוספת ליצור "את הלוגו" שלו בצורה וקטורית ונקייה, או וויתור על העבודה כולה. זה גם ייתן למעצב יותר ערך לעבודתו.

 

אהבתם תוכלו לבקר ולהתחיל כבר היום ללמוד קורס עיצוב גרפי כדי להיות מעצבים גרפיים מקצועיים בהוראה פרטית - לימודי תעודה
יצירת הלוגו ומיתוג עסקי מחדש !

הכוונה היא לקחת את תמונת הלוגו הבעייתית המבוקשת בעזרת פונקצית place כך כל האופציות בתוכנה יהיו פתוחות מאשר בפקודת open כי אז הפקודות נעולות.

כשהתמונה נמצאת בתוך דף העבודה ממוקמת כפי שנוח לנו נעשה לה object >> lock או ctrl + 2

כך שהיא לא תזוז לנו עם ניגע בשטח שלה עם העכבר במקרה ....

נבחר בנקודה שנראית לנו הכי קלה , בלי קימורים מסובכים, קוים שבורים, פינות חדות וכו'.

נשים את הנקודה הראשונה ונתחיל לחשוב מראש, חשוב לחשוב מראש על הנקודות הבאות והמיקום שלהן כי זה יעזור לנו ליעל יותר את העבודה על הלוגו, לפעמים עבודת ה trace תתבצע בכמה חלקים ועם כמה צורות סגורות ולפעמים תספיק צורה סגורה אחת. הכל נתכנן בהתאם לצורת הלוגו או האובייקט שנרצה לעבוד עליו.

כשנסיים לעשות trace בסיסי בכל הצורה בשלב השני כבר נתחיל לערוך, קודם שיהיה לנו בסיס טוב לעבודה, זה חשוב מאוד.

טוב, יש לנו תמונה של לוגו נגיד של בורגר ראנצ' במרכז הדף שלנו נעלנו אותו, כזכור הלוגו של בורגר ראנצ' בנוי ממספר צורות סגורות אז נתכנן את ה trace בהתאם.

 

כמה טכניקות בעיצוב וטרנדים אפשר ללמוד מהלוגו המעוצב של בורגרנץ

 

עכשיו ניקח את כלי ה pen עדיף לבחור בצבע שיהיה לנו קל לראות את הקו יותר, במקרה של הלוגו של בורגראנצ' חלק מהצורות הן שחורות ולכן עדיף להשתמש בצבע אחר צהוב למשל ... חשוב לעבוד עם כלי זכוכית המגדלת אבל לא יותר מדי להגדיל את משטח העבודה ולא יותר מדי להקטין שיהיה מספיק לשלב הבסיס מספיק לראות יפה את המשטח עצמו שעליו אנו עובדים הצורה כולה, בשלב הערכיה כבר נשתמש יותר בהגדלה ובכלי היד כדי "לגרור" את הדף לשאר העריכה ... בסוף נצבע את הצורות הערוכות בצבעים שלהן . נבחר בנקודה הכי ישרה ופשוטה לעבודה בלי קימורים מיוחדים או קצוות חדים וכו' ונקליק ליצור נקודה ראשונה, ניקח את סמן העכבר לסימון הנקודה השניה ונתחיל לתכנן איפה אמורה להיות הנקודה השלישית כי בהתאם אליה אנו נבחר לסמן את הנקודה השניה, מהנקודה השניה נגרור "ידיות" לא רחוק מדי מהנקודה ולא קרוב מדי לנקודה ביניהם. ואח"כ נמשיך לנקודה הבאה, אם מדובר בקו מעוגל נמתח את הידיות בהתאם חשוב להשתדל שכיוון הידיות יישב פחות או יותר בכיוון זרימת הקו. אם נגיע לנקודה עם קצה מחודד מספיק להקליק עליה ולעבור לנקודה הבאה בלי למתוח לידיות.

כשנסיים לעשות את ה trace ונסגור את הצורה, נתחיל לעשות "עריכה" זה אומר לעבור על הנקודות ולראות מי יושב באמת על הקו של הצורה המקורית ומי לא ולתקן בהתאם למשוך בידיות בהתאם וכך לעשות עם כל הצורה עד שעושים את שאר הצורות ואז עורכים וכשהכל נראה לנו ממש טוב, אז לדגום את הצבע המתאים ל swatches וזהו הגיע הזמן להסיר את התמונה הלא טובה של הלקוח ולספק ללקוח ששילם תמורת האקסטרה עבודה כמובן, לוגו וקטורי שלו לתפארת לפעם הבאה שיהיה לו.

 

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811