מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

אימא במשרה מלאה למדי לעצב אלבומים מהבית ולהתפרנס

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> אימא במשרה מלאה למדי לעצב אלבומים מהבית ולהתפרנס

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

אמא במשרה מלאה? עכשיו את יכולה גם להתפרנס במקביל...

כל אמא לילדים קטנים מכירה את זה... השנים הללו הן שנים קשות, שנים עם אין סוף עבודה – לבשל, לכבס, לנקות, להכין, לטפל, להיות עם הילד כשהוא חולה בבית ולעבוד בלי הפסקה. להיות אמא במשרה מלאה זה לא פשוט ורבות קורסות תחת הנטל, והבעיה היא שלכל זה נוספות עוד אין סוף הוצאות שדורשות משכורת מתאימה. אימהות רבות לא יכולות לצאת מהבית בשנים הללו ולעבוד מכיוון שהן צריכות להיות בשעה מוקדמת בבית כשהילדים חוזרים ממוסדות החינוך וזה עוד בלי הימים שהילדים כל אחד בתורו נשארים בבית, חולים... אך היום בעידן המודרני אין סיבה לא להיות בבית ולעבוד במקביל.

 

לעבוד מהבית באמצעות האינטרנט

אלפי עובדים שכירים עושים את זה ועוד יותר מכך עובדים עצמאיים – עובדים מהבית. יש אין סוף אפשרויות וכל מה שצריך הוא מחשב וחיבור לאינטרנט, והיום יותר מתמיד זה נגיש ופשוט. תתארי לעצמך את עצמך עובדת בשעות שנוחות לך כשכלי העבודה העיקרי וכמעט היחידי שלך הוא המחשב, מחליטה באילו שעות את רוצה לעבוד וכמה את רוצה לעבוד ומכניסה ככה למשק הבית עוד אלפי שקלים בכל חודש. יש אין סוף אפשרויות וכשזה מגיע לעיצוב גרפי את יכולה להרוויח המון וכן, גם קצת לנקות את הראש מהילדים ומהבלגן היום יומי. דוגמא אחת לכך היא עיצוב של אלבומים דיגיטליים..

בעולם דיגיטלי צריך עוד ועוד מעצבים.

עיצוב אלבומים דיגיטליים הוא אחד התחומים החמים של השנים האחרונות. כולנו מצלמים בלי סוף וזורקים את הצילומים הללו אי שם בתיקיית מחשב, אך לעיתים מדובר על צילומים לרגל אירוע כלשהוא, טיול שעשינו או כל דבר אחר ואנו רוצים לשמור את הצילומים הללו למזכרת. הדרך הטובה ביותר היא על ידי יצירת אלבומים דיגיטליים ופנייה למעצבת אלבומים דיגיטליים היא הדבר הנכון. כאן נכנסות בין השאר אימהות שמחפשות עבודה מכניסה ונוחה. אם עיצוב הוא תחום שמעניין אותך ואת רוצה לעצב אלבומים דיגיטליים עבור אנשים פרטיים או צלמי אירועים, כל מה שאת צריכה הוא ללמוד את זה וזהו, יש לך מקצוע ביד.
איך לעצב אלבום דיגיטלי תמונות

ללמוד עיצוב אלבומים דיגיטליים במכללת סולו

מכללת סולו היא לא עוד מכללה לעיצוב גרפי. המכללה הוקמה תוך חשיבה על אלו שמתקשים לצאת מהבית בשביל ללמוד משלל סיבות, בין אם הם עובדים או שלא, ומנגישה את לימודי העיצוב ובכללם עיצוב אלבומים דיגיטליים לכל אחד. הלימודים מתקיימים עם מורה פרטי אך בניגוד לשיטה המסורתית באופן פרונטלי, הם נערכים באמצעות הרשת. כל צד יושב בבית שלו ובאמצעות תוכנה מיוחדת החומרים נלמדים. זו דרך שמתאימה לכל אחד ובין השאר לאימהות שרוצות לרכוש מקצוע, והן יכולות ללמוד בבוקר, בערב, ביום שישי ובכל שעה שמתאימה להן. עם מכללת סולו תוכלי לרכוש מקצוע מבוקש ולהתפרנס בכבוד!

אימא במשרה מלאה למדי לעצב אלבומים מהבית ולהתפרנס

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811