מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

אפקטים על טקסטים בפוטושופ לימוד חינם יצירת שקופית למתחילים

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> אפקטים על טקסטים בפוטושופ לימוד חינם יצירת שקופית למתחילים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

אפקטים על טקסטים בפוטושופ ויצירת שקופית- מדריך בפוטושופ חינם

בעידן של היום הכול כידוע מתנהל באמצעות המחשב האישי שלנו. לפיכך אין זה מפתיע בכלל שהטכנולוגיה איננה פסחה גם על עולם העיצוב והצילום. חלק אינטגראלי מתהליך קבלת התמונה כרוך כיום בעיבוד של הקובץ הדיגיטאלי שהינו למעשה התמונה עצמה. הטכנולוגיה הדיגיטאלית אפשרה לצלמים רבים לחסוך לא מעט הוצאות עבור פיתוח הסרטים והדפסת התמונות שלרוב קיבלו אישור להדפסה לצד פיתוח התשליל. בנוסף היה צורך בעבר להמתין זמן רב עד לקבלת המעטפה, מה שאיננו נדרש כיום תודות לאותה הטכנולוגיה הדיגיטאלית.

צילום תמונות מאז ועד היום

אול בכל זאת, איכות התמונה הדיגיטאלית בהתייחס לאיכויות השקופיות או ההדפסה מנגטיב איננה אידיאלית ואף מוטלת בספק. לאחר שנחשפנו אל לא מעט תמונות והתרגלנו כבר אל הקובץ הדיגיטאלי, הקושי לשוב אל העידן האנלוגי הפך למשמעותי. אולם יש לזכור כי כמעט בכל התמונות שמגיעות אלינו לצפייה עברו למעשה תהליך של עיבוד מסוים באמצעות תוכנת פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין וכדומה. כיום כל תמונה שיוצאת מהמצלמה איננה מוכנה לגמרי לחשיפה והצגה, מדובר בדעה רווחת שיש בה לא מעט צדק.

העידן האנלוגי מול זה הדיגיטאלי

מצלמות רבות מציפות את השוק של היום והתכונות שלהן הן לרוב בסיסיות בלבד ונשענות על ממוצע מרכיבי תאורה בערכים כלליים בלבד. זאת מוביל בסופו של יום ליצירה של תמונות הכוללות אי דיוקים בעקבות המגבלות האמורות שהממוצע של מרכיבי המצלמות יכול להעניק. על מנת להגיע לתוצאה ראויה, נדרש כל צלם כיום לעבד את התמונות, ובמיוחד אם מדובר בצילום מקצועי לצורך עבודה או לצורך הצגת תמונות בתערוכות. בתקופה האנלוגית, בזמן ששלחנו את התמונה להדפסה או לפיתוח, התמונה עברה עיבוד עם חומרים כימיקליים או באמצעות הסתרות והוספות במסגרת זמני החשיפה של ההדפסה. 

יכולות התוכנה

כל זאת ועוד נעשה על מנת לשפר את התמונה או במטרה להוסיף אפקטים מגוונים למען התאורה. תוכנת פוטושופ היא אחת מבין תוכנות רבות של עיבוד תמונות בקבצים דיגיטאליים. ניתן באפשרותה לתקן פגמים כמו לכלוכים וכתמים בתמונות ולשנות צבעים שהיו נראים אחרת לגמרי במעמד הצילום של התמונה. 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811