מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

דוגמאות לאלבומים מעוצבים דיגיטלית

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי-קריירה >> דוגמאות לאלבומים מעוצבים דיגיטלית

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

דוגמאות לאלבומים מעוצבים.

 קורס פוטושופ כולל את עיצוב אלבום ואיך לעצב תמונות , הכנה ועיצוב של אלבום זו עבודה מהנה המלווה בזיכרונות רבים, אספתם את התמונות לאלבום אותו אתם מעוניינים להכין אך אתם מעוניינים לגבש רעיון כיצד לעצב את האלבום, רעיונות לעיצוב התמונות, לראות עיצובים של טקסטים, לראות דוגמאות של אלבומים אחרים ולקבל השראה לאלבום שלכם? באינטרנט ישנם אתרים רבים בהם תוכלו למצוא דוגמאות רבות לאלבומים מעוצבים לכל מיני אירועים – אלבומים מעוצבים בהם יש תמונות שצולמו בחתונות, בר או בת מצווה, ימי הולדת, טיולים ועוד ולכל אלבום עיצוב ייחודי משלו המבדיל אותו מאחרים היות ולרעיונות לעיצוב אין גבולות.
אפשר לעצב אלבומים בעזרת שימוש באלמנטים שונים ולמקם אותם לצד התמונות, לכתוב מלל מסוגנן לפי טעמכם האישי, אפשר אפילו לעצב תמונות לבד – כיצד? בעזרת תוכנות לעיבוד ועיצוב של תמונות שהן אותן ניתן למצוא באינטרנט, בעזרת תוכנות אלו אפשר למזג מספר תמונות יחדיו וליצור תמונה חדשה לגמרי שהמקור שלה הוא מתמונות נפרדות אחת מהאחרת, לתמונה להוסיף אפקטים כך שתיראה מרשימה יותר ביופייה בפני הצופים באלבומכם, לעצב מסגרות לתמונות או / ולכותרות באלבום.
תוכנה מומלצת לעיבוד ועריכה של האלבום היא תוכנת הפוטושופ Photoshop היכולה לתרום רבות לעיצוב ועריכה של אלבומכם לאחר שתגבשו את הרעיון לאלבום.
אתרי אינטרנט בהם תוכלו לראות ולהתרשם מדוגמאות של אלבומים הם אתרים הקשורים בעיצוב גרפי ממוחשב, אתרים הקשורים באלבומי תמונות המציעים לגולשים באינטרנט דוגמאות לעיצוב אלבומים תוך התייחסות לתוכן התמונות ועוד.

הדפסת אלבומים מעוצבים.

לאחר הכנת האלבום או האלבומים המעוצבים, על מנת להדפיס את עמודי האלבום בטרם כריכתו, חשוב לוודא תחילה שעמודי האלבום נעשו כאשר אפשרות ה Color Mode במאפייני העמוד הנמצא בתוכנה בה ערכתם את עמודי האלבום, היא ב: CMYK – כך שתוכלו להדפיס את העמודים, עבודה שנעשתה בשימוש בפורמט עבודה שלCMYK היא עבודה המיועדת להדפסה ולא לשימוש בעולם האינטרנט, ולכן, הצבעים ייראו בהתאם, לבחור את הדף להדפסה, ולהדפיס, לאחר מכן לסדר את העמודים בסדר בו תרצו שעמודי האלבום יופיעו, לכרוך את כל עמודי האלבום.
כנסו בלינק המצורף לעוד דוגמאות

עיצוב אלבומים דוגמאות של מעצבים גרפייםעיצוב אלבומים דיגיטליים דוגמאות

עיצוב אלבומים דוגמאות
עיצוב אלבומים דיגיטליים דוגמאות
עיצוב אלבומי תמונות דיגיטליים רעיונות
עיצוב אלבומי תמונות דיגיטליים רעיונות דוגמאות

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811