מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הדרכה לימוד אילוסטרייטור CS6 למתחילים חינם 3 שיעורים שווה לצפייה

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> הדרכה לימוד אילוסטרייטור CS6 למתחילים חינם 3 שיעורים שווה לצפייה

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

למתחילים חינם! 3 שיעורים הדרכה באילוסטרייטור CS6 שווה צפייה.

אם אתם חושבים להיכנס לעולם העיצוב הגרפי, אתם בכיוון מצוין והסרטון הזה יכול לסייע לכם בקבלת ההחלטה הזו. הסרטון הינו 3 שיעורים על תוכנת אילוסטרייטור, 3 שיעורים מדהימים שיספקו לכם חומר רב על התוכנה הזו ותבינו אילו דברים מדהימים ניתן לעשות במקצוע הזה. אם כבר החלטתם שאתם נכנסים לתחום, עם הסרטון הזה והשיעורים הללו תוכלו לעשות את צעדיכם הראשונים בתוכנת אילוסטרייטור, אחת מתוכנות הגרפיקה הנחשבות בעולם וזו שתעשו בה שימוש רב במהלך הקריירה שלכם. השיעורים מיועדים אם כן למתחילים והם מוסברים באופן מפורט וקל להבנה, ועם לימוד של השיעורים הללו כמו גם תירגול של הנלמד בהם תוכלו גם אתם להיות מקצוענים באילוסטרייטור ולעצב דברים בלתי שגרתיים.

לעצב לוגו ברמה גבוהה

אחד השימושים שעושים עם תוכנת אילוסטרייטור הוא עיצוב של לוגואים. היום כל עסק וכל חברה חייבים שיהיה להם לוגו שלהם, לוגו שייצור את הקשר במוחו של הלקוח הפוטנציאלי או הקיים בין מה שהוא רואה לבין תחום העיסוק של העסק. בשביל לעצב לוגו צריך קודם כל כשרון טבעי ויכולת לראות את הנולד, יכולת לקחת את הפן הטכני וליצור ממנו משהו שרואים בדמיון, משהו שיכול באמת לעשות את העבודה. אך בשביל ליישם את העבודה חייבים להכיר את הכלים הטכניים, מה שאומר במילים אחרות שחייבים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור – תוכנת הבחירה לעיצוב של לוגואים. אם תדעו לעשות שימוש בתוכנה לטובתכם ותדעו לעבוד איתה כמו שצריך, תוכלו לעצב לוגואים מדהימים ולקבל עוד ועוד עבודות. אך בשביל להיות מקצוען צריך להתחיל מאיפה שהוא וזה בדיוק המקום להתחיל ממנו – 3 שיעורים שמיועדים למתחילים.

אילוסטרייטור בשילוב עם תוכנות אחרות

אילוסטרייטור היא תוכנה בה ניתן לעבוד כמעט ללא עירוב של תוכנות גרפיות אחרות, ולכן היא מבוקשת כל כך. אילוסטרייטור עובדת בשיטה הווקטורית ולכן ניתן להגדיל בהדפסה כל דבר שרוצים ללא הגבלה.
אם גם אתם תלמדו את רזי התוכנה ותדעו לעשות שימוש בה, תהיו מעצבים גרפיים מצויינים, כאלו שיכולים לעצב כל דבר ולבצע כל עבודה שניתנת להם.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811