מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הכנת עיתון

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> הכנת עיתון

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 


הכנת עיתון

אתם עובדים בארגון כלשהוא ומבצעים את עבודתכם נאמנה שנים רבות, והבוס שלכם סומך עליכם. יום אחד הוא משתף אתכם במחשבה שלו ליצור עיתון לארגון, עיתון שירכז אינפורמציה חשובה, אחת לכמה זמן ומבקש מכם להיות אלו שיכינו את העיתון ובעיקר אלו שיעצבו אותו. אם היה מדובר על עיצוב של עיתון דיגיטלי הייתם מן הסתם פחות נלחצים מכיוון שיש היום אין ספור תוכנות חינמיות פשוטות למטרות הללו, אך בגלל שהוא מבקש מכם עיתון מודפס אתם מתחילים להילחץ. אבל האמת היא שאין מה להילחץ, אין מה לחשוש כשיש את תוכנת אינדיזיין. אתם לא חייבים להיות מעצבים מדופלמים בכדי לעבוד עמה אלא כל מה שאתם צריכים זה ללמוד אותה ולהתחיל לעשות בה שימוש. אם הכנת עיתון היא פרויקט שאתם הולכים לקחת ברצינות כדאי שתדעו למה דווקא היא התוכנה שאתם צריכים להכיר.

הכנת עיתון, תוכנה עיתונים קטלוגים

 

יתרונות השימוש באינדיזיין ADOBE INDESIGN CC

 

אם אתם מתכוונים להכין עיתון על ידי שימוש בקבצי וורד ומקסימום להכניס אליהם כמה תמונות אתם לא צריכים את אינדיזיין. אך אם אתם רוצים להיות מקצועיים, אם אתם רוצים שהעיתון אכן ייראה כמו עיתון אתם צריכים את התוכנה הזו. ראשית, היא תוכנה שמאפשרת לייבא כל תמונה שהיא מכל פורמט מוכר ומקובל. שנית, היא מאפשרת לכם לעבוד על פונטים שונים ומתקדמים בכדי שהעיתון ייראה מקצועי. הכנתם את העיתון בוורד? אתם לא צריכים להתחיל את כל העבודה מהתחלה. היא מאפשרת לייבא פונטים מתוכנות עיבוד תמלילים אחרות. אינדיזיין היא תוכנה שמאפשרת להפיק לדפוס בכל פורמט שהוא, כך שאם תכננתם בסופו של דבר להעביר את החומר ל-PDF לא תהיה לכם בעיה לעשות את זה. אינדיזיין מאפשרת תמיכה בסגנונות מלל מתקדמים, ומאפשרת ביצוע פעולות גרפיות מתקדמות. היא מאפשרת לעבוד על קבצים שונים בו זמנית כך שאתם יכולים להכין את העיתון ולעבוד על דפים שונים עתידיים במקביל, והיא מאפשרת סנכרון בין האלמנטים בכל דף כך שהוא יהיה עם אותה שפה עיצובית כמו האחרים. עבודה עם אינדיזיין להכנת עיתון היא חובה, ויש עוד תוכנה שכדאי מאוד להכיר בשביל לייעל ולשפר עוד יותר את העבודה. INDESIGN סרטוני הסבר

 

פוטושופ

 

פוטושופ היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה שלא עוסקת בעימוד והוצאה לאור אלא בעיצוב ועריכת תמונות והיא למעשה התוכנה המתקדמת ביותר שקיימת כיום בתחום. לפוטושופ יש כלים רבים שמאפשרים להפוך כל תמונה לתמונה טובה יותר ומעוצבת יותר, והיא מספקת אפקטים מרהיבים שכדאי להכיר. ניתן לעבוד עמה גם בצורה בסיסית, לחתוך תמונות, להבהיר אותן או להכהות אותן וכדאי מאוד להכיר אותה אם הולכים לעבוד על הכנת עיתון.

שילוב של שתי התוכנות הללו הוא השילוב המנצח עבור מי שרוצה להכין עיתון בצורה מקצועית, מי שרוצה להפיק עיתון שלא יבייש גם עיתון גדול אחר.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811