מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הכנת קולאז' תמונות על קנבס

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> הכנת קולאז' תמונות על קנבס

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

הכנת קולאז' תמונות על קנבס

יש לכם בקרוב אירוע כלשהוא של בן משפחה, חבר או חברה? רוצים להפתיע אותו או אותה במשהו מיוחד ולא רגיל? רוצים לשמח אותם? אתם יכולים כמובן לתת להם את אותן המתנות הבנאליות המוכרות אך יכולים לתת להם משהו מיוחד. קולאז' תמונות על קנבס יכול להיות מתנה כיפית במיוחד, מתנה מדהימה ובעיקר בלתי שגרתית. מתנה כזו תשמח את זה שמקבל אותה במיוחד אם היא ממישהו קרוב. הכנת קולאז' תמונות על קנבס לא דורשת מכם לפנות לאיש מקצוע בתחום הגרפיקה. עם הכרה של תוכנת פוטושופ וקצת תרגול שלה תוכלו גם אתם להפיק קולאז' כזה וללכת ולהדפיס את מה שהכנתם.
הכנת קולאז' תמונות על קנבס

קולאז' מתאים לכל אירוע...

קולאז' תמונות הוא צבר של תמונות שממוקמות בסדר כרונולוגי כלשהוא, תמונות שמספרות סיפור כלשהוא. אם למשל יש חתונת זהב לסבא ולסבתא, קולאז' תמונות יכול להיות של תחנות בחייהם מאז שהם הכירו ועוד היום. פעם אלו היו גזרי עיתונים או גזרי תמונות שהיו מודבקים על פלקט או על כל בסיס אחר אבל היום בעידן הדיגיטלי מדובר על מספר תמונות שמאוחדות ביחד ויוצרות את קולאז' התמונות. השילוב של התמונות הללו על בד קנבס הוא זה שיוצר את היצירה המדהימה. ניתן לתלות את הבד בכל מקום בבית, במשרד או בכל חלל אחר וליהנות מצפייה בו בכל רגע נתון.
קולאז' תמונות הוא צבר של תמונות שממוקמות

היא לא דומה לאף אחת אחרת...

בעידן המודרני כשכולם מצלמים כל הזמן, נולדו להן אין ספור תוכנות גרפיקה שונות חלקן בתשלום וחלקן הגדול בחינם. אם אתם רוצים לעשות משהו פשוט עם תמונה, להבהיר אותה, להכהות אותה, להוסיף לה רוויה של צבעים, ליישר אותה, לחתוך אותה וכדומה התוכנות האחרות יכולת להספיק. אך אם אתם רוצים לעשות יותר, אם אתם רוצים להפיק יצירת אומנות של ממש אתם חייבים לעשות שימוש בתוכנת פוטושופ. פוטושופ מציעה מגוון כה רחב של כלים עד שניתן לעשות באמצעותה כל דבר שנוגע לתמונות, קולאז'ים, אפקטים ואחרים. פוטושופ עולה על כל תוכנה אחרת ביכולות שלה ובמה שהיא מציעה למשתמשים.
, קולאז'ים, אפקטים ואחרים. פוטושופ

ללמוד פוטושופ...

מי ששמע כבר את המושג "פוטושופ" בעבר ורובינו שמענו כבר את המושג הזה, מן הסתם הקשר הישיר בראש היה לאנשי גרפיקה בתחום ולא חובבנים. אך האמת היא אחרת, פוטושופ היא לא תוכנה מורכבת ללימוד. היא תוכנה שמצריכה לימוד שלה והכרת הכלים שלה ומצריכה עוד יותר מכך תרגול רב, אך היא לא קשה ללימוד. כל אחד בכל גיל יכול ללמוד אותה מאפס ויוכל מהר מאוד להפיק ממנה תועלת. יש סרטונים רבים ברשת כמו גם חומרים נוספים שניתן ללמוד מהם ולדעת איך לעשות שימוש בכלים השונים. אז אם אתם רוצים לדעת להכין קולאז' תמונות על קנבס אתם צריכים ללמוד את תוכנת פוטושופ.
להכין קולאז' תמונות על קנבס אתם צריכים ללמוד את תו

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811