מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הסבר חינם תוכנה לתיקון תמונה, תוכנה לתיקון תמונות פגומות, תוכנה לתיקון תמונות מטושטשות,

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


תוכנה לתיקון תמונות פגומות או מטושטשות- הסבר חינם בפוטושופ

תוכנת פוטושופ היא מבין הידידותיות והיעילות ביותר בקרב הציבור הרחב, ובפרט בקרב אנשי מקצוע בתחום הגרפיקה הממוחשבת או העיצוב הגרפי. עבור אלו האחרונים לתוכנה עצמה ישנה משמעות רחבה ויעילותה היא בעלת חשיבות גדולה לאין ערוך. פוטושופ נחשבת יום למונופול של הצלחה ללא שום ספק, הן בקרב גרפיקאים מקצוענים והן בקרב אנשים שעובדים עם התוכנה לצרכיהם האישיים. כיום לא ניתן כמעט למצוא משרד המתמחה בגרפיקה או בדפוס ובכל סוגי המדיה השונים שלא נעזר בתוכנת פוטושופ.

שימושי תוכנת פוטושופ בתעשיות השונות

אם בקרב חובבי תוכנת פוטושופ מדובר באמצעי יעיל מאד, הרי שמבחינתם של אנשי מקצוע שלמדו לעומק ובמשך שנים רבות את התוכנה ויכולותיה, מדובר כן כבר באמצעי הרבה יותר חשוב שמאפשר ליצור מציאות חדשה של ממש המשלבת בתוכנה מגוון אפקטים מרשימים באיכויות הגבוהות ביותר. תעשיית הפרסום, הקולנוע, האופנה וכן הלאה אינה נוטה לפרסם שום מוצר או שלט מבלי שעברו פעולות של גימור וליטוש על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים בעבודה עם תוכנת פוטושופ. האפקטים של תוכנת פוטושופ הם בעלי ברק והוד ולפיכך מסוגלים ליצור מוצר שנראה הרבה יותר טוב וגדול מאשר חזותו האמתית במציאות. 

אמצעי יעיל לעבודה ולשעות הפנאי

תוכנת פוטושופ נחשבת כיום לאחת התוכנות המרכזיות והמובילות ביותר בעולם העיצוב והגרפיקה. זאת למרות שניתן למצוא בשוק זה וברשת האינטרנט לא מעט תוכנות גרפיות אחרות, שאינן יקרות כל כך כמו פוטושופ ומציעות רמת ביצועים שאיננה נופלת באיכותה מזו שמציעה תוכנת פוטושופ. התוכנה, יאמרו חסידיה המרובים, איננה משמשת אך ורק כאמצעי יעיל לעבודה וטיפול בתמונות אלא היא הכלי המרכזי להצלחה בכל מקום עבודה ובכל מסגרת שהיא הקשורה לפנאי או לקרירה מקצועית. 

יכולותיה של תוכנת פוטושופ

באמצעות תוכנת פוטושופ ניתן לבצע שינויים רבים בתמונות בצורה מהירה ומידית וליהנות לאחר מכן מתוצאה באיכות וברמה מאד גבוהה. בין אם מדובר בתיקון פגמים של עיניים אדומות בתמונה, טשטוש אזורים או מחיקתם לגמרי מבלי שיבחינו בכך, העלמה של קמטים, פצעים ופגמים בפנים, הגדלה של תמונות ללא פגיעה ברזולוציה וכן הלאה. 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811