מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

העלאת תמונות  מעוצבות לפייסבוק טיפ להגדלת התנועה לאתר במהירות

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> העלאת תמונות  מעוצבות לפייסבוק טיפ להגדלת התנועה לאתר במהירות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

העלאת תמונות  מעוצבות לפייסבוק טיפ להגדלת התנועה לאתר במהירות .

כבעלי עסק לחנות ספרים פינתית ליד בית הקפה השכונתי. אתם מרגישים קצת מאחור. העסק אמנם ותיק וקיים שנים רבות. אפילו יש לכם אתר אינטרנט שמספר על העסק שלכם. פה ושם מפרסם מבצעים. אבל עדיין התנועה לא מספיקה. תנסו להעלות תמונות יפות ומעוצבות של העסק לדף עסקי בפייסבוק שלכם שיפנה לאתרחשוב לצלם לקוחות שמגיעים לחנות הספרים, באישורם כמובן, יהיה נחמד אם תוכלו לצלם כותרים של ספרים שאתם מוכרים אצלכם, בעיקר רבי מכר, תצלמו את החנות שלכם, תראו איך היא מסודרת, אפשר גם לצלם את השלט שמחוץ לחנות, צלמו לקוחות שמקבלים את הספר עטוף בעיצוב וגרפיקה לאריזת מתנה יפה לילד או לילדה. אתם יכולים לצלם אנשים שיושבים אצלכם בחנות ומנסים לעלעל בדפים, לראות אם התוכן נראה מספיק מעניין בשביל לקנות את הספר.
איך כל צילום התמונות הללו יכול בכלל לעזור לי להגדיל תנועה לאתר

לאחר שצילמתם מספיק תמונות של אווירה, של כותרים, של לקוחות מרוצים וכו', אתם תעלו את כולם לתיקיה מיוחדת במחשב שלכם ואז בעזרת תוכנת פוטושופ שהיא תוכנה פשוט מצויינת לעיבוד תמונה, תעברו תמונה תמונה ותראו אם יש צורך בתיקוני צבע, שיפצורים למיניהם, חיתוכים לגדלים מסויימים כמו שהפייסבוק מבקש. תפתחו דף עסקי לחנות הספרים שלכם, תדאגו לשים תמונה יפה שלפי דעתכם תשרת שיווקית את חנות הספרים הכי טוב, לידיעתכם הגדלים של ההדר הגדול הם 851X315 אז טוב יהיה שהתמונה צולמה ברזולוציה גבוהה וכמובן לחתוך אותה למימדים המתאימים בעזרת תוכנת הפוטושופ. אתם יכולים גם לשים תמונת פרופיל בגודל של 160X160 של ספרים רבי מכר, או תמונה שלכם מחייכים, יש שזה נותן להם יותר אמון, ניתן להגדיר בהגדרות של ההאדר לאיזה קישור הוא ייקח את הגולש, כמובן שתגדירו את האתר שלכם, כך גם בתוך תמונת הפרופיל, כל מי שיילחץ על התמונות בפייסבוק שתגדירו יגיע ישירות לאתר שלכם, אתם יכולים גם שיגיע ישירות לדף מסויים באתר שמדבר אולי על מבצע חדש או חידושים בחנות הספרים.

ניתן כמובן להעלות פוסטים עם תמונות יפות, תוכן שיווקי וקישורים שיעזרו להגדיל את התנועה לאתר ע"י הפניית חברי הפייסבוק אליו, לא תאמינו כמה תנועה תהיה לכם בעיקר מגולשים שהגיעו דרך דף הפייסבוק האישי שלכם ומשם כמובן למספר הטלפון שלכם, מומלץ בחום ללמוד את תוכנת הפוטושופ במכללות ברחבי הארץ או אפילו בלימודים ביתיים אחד על אחד עם מורה שסבלני ובקיא בחומר.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811