מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חדשות בית ספר לגרפיקה ממוחשבת איך מתחילים ומה הולך להיות בשנת 2015

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> חדשות בית ספר לגרפיקה ממוחשבת איך מתחילים ומה הולך להיות בשנת 2015

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

חדשות בית ספר לגרפיקה ממוחשבת איך מתחילים ומה הולך להיות בשנת 2015

 

 

כל אחד שרוצה כיום למתג או לשווק את המוצר שלו חייב להגדיל את החשיפה בעולם האינטרנט זה כבר לא חדש ונכתב מאות פעמים אז מה כן חדש במאמר הזה? כל השינויים שמעצבים גרפיים וגרפיקאים הולכים לעבור מעולם הפרינט לעולם הWEB השיווק שיוצר תנופה ברשת לעומת השיווק שהולך ונעלם בעיתונות או בכל דבר שאנחנו מכירים רק מתגבר ויוצר את החשיפה של מנטור חזק שנקרא עולם האינטרנט, עולם האינטרנט כובש את עולם הצעירים שהם בעצם הדור החדש ומעודכן ביותר לעולם הבא הן בהובלה העתידית של העולם בתחומי השיווק ובכלל בפיתוח עולם טכנולוגי, עם לפני עשרים שנה עדיין שלט עולם הפרינט עולם האינטרנט כבש אותו הופך את המולטימדיה לשפה שנייה לחלוטין בתחום השיווק.

חדשות גרפיקה ממוחשבת 201-2016

 

עיצוב לאתרים מותאמים נייד

במסגרת לימודים של בניית אתרים הדגש התחיל רק בשנים האחרונות להתאים את האתר למדיות טכנולוגיות חדשות בתחום HTML5 ועולם הCSS עולם זה הינו חדש לכל בעלי האתרים ואין ספק שמי שלא מתאים את עצמו לטכנולוגיה החדשה רק יורד בדירוגים של מנוע החיפוש הכי גדול בעולם גוגל. אתרים שיהיו מותאמים לנייד יהיו מותאמים הן בטכנולוגיה החדשה של תמונות קלות יותר לטעינת אתר חדש והן טכנולוגיה שתכווץ את האתר לגודל מתאים לכל גולש או גולשת. במסגרת הלימודים החדשים של בניית אתרים לרשת עם טכנולוגיה חדשנית מותאמת המעצבים החדשים יהיו חייבים להתאים את עצמם לחידושים וההתפתחויות שקורות בשוק תעשיית העיצוב ולגרפיקה עדכנית ממוחשבת.

 

 

 

 

 

עיצוב למולטימדיה ממשק משתמש

כולם מדברים על חווית המשתמשים כקטגוריה קובעת מאוד בדירוגים של מנועי חיפוש ובראשם גוגל. חווית המשתמש מתבטאת לאו דווקא בטעינת האתר וכיצד הוא נסחף למקום ראשון בגוגל בקלות ובצורה מהירה אלה על ידי הגולשים בלבד שקובעים כיום את כללי המשחק בקידום האתר בגוגל, ככל שיש יותר אלמנטים באתר שמונעים מהגולש בצורה מהירה לקבל את כל המידע שלו ככה האתר יזרק למטה בכל מנוע חיפוש אפשרי, זה לא סוד שכל בעלי האתרים היו רוצים להיות מקומות ראשונים בגוגל, האמת כולם יכולים זה סך הכל אלגוריתם ממוחשב השאלה איך בעצם עושים את זה וגורמים לגולש שנכנס לאתר שלכם להיות מרוצה ולחזור שוב ולבקרו ולקבל את כל הנתונים שהיה צריך ורוצה לקבל, לזה קוראים חווית משתמש של העולם החדש בבניית האתר שיותאם הן למנועי חיפוש והן לגולשים עצמם, בלימודים גרפיקה ועיצוב ממוחשבים התלמידים נחשפים לחשיבה יצירתית עם מתן דגש בעיצוב וצבעים נכונים לאתר כדי לעזור לבעל האתר לקדם את המוצר שלו בצורה הכי מקצועית שיש.

 

 

 

 

פרסום חינם בפייסבוק מודעות מעוצבות קצרות ומושכות עין

ידוע שב2015 עולם הפייסבוק הולך לשנות את כל העיצוב החדש שהולך להיות לאתר, איך זה בעצם מתקשר למעצבים הגרפיים או הגרפיקאים שהולכים ללמוד את התחום? מאוד פשוט הלקוחות כבר היום דורשים שכל עיצוב או מודעה חדשה שמפרסמים באתר שלהם צריך להיות גם בעמוד הפייסבוק של בעל האתר, הצבעים חייבים להיות שולטים מהעיצוב הגרפי של הפייסבוק כדי לתפוס את העין של הגולש, תמיד היה ותמיד יהיה התמונות שידוע שמוכרות הרבה יותר מכל סטטוס פרסומי שתפרסמו, אם אתם רוצים להגדיל את הנוכחות האינטרנטית שלכם גם בפייסבוק שרק תופס תאוצה בשנים הבאות יהיה עליכם לדעת כיצד להשתמש בתוכנות הגרפיות החדשות ל2015 עם שילוב צבעים נכון, המועמדים להיות מעצבים גרפיים לומדים את כל הטכניקות העכשוויות כדי לתפוס את עין הגולש ולגרום לו להקליק על המודעה הפירסומית ומשם לנווט אותו ישירות לאתר לקידום המכירות שלכם, המעצבים אכן לומדים כיצד הצבעים עובדים על בני אדם, מה מותר ומה אסור לפרסם ואיך בעצם להפוך את פייסבוק לערוץ פרסום חינם ולהשיג לידים או לקוחות חדשים בחינם, אם בעבר חשבו שגוגל הוא הענף המרכזי נוסף לו עוד שחקן מאוד גדול הפייסבוק להגדלת הנפח והחשיפה למוצר שאתם בעצם רוצים לקדם, המעצבים החדשים בלימודים של גרפיקה ממוחשבת יעשו לכם את כל העבודה ויבנו לכם קשת רחבה של מודעות פרסומיות שיהיו אך ורק לפייסבוק וחלקם יהיו באתר האינטרנט שלכם כדי ליצור אינטראקציה לכל ערוצי הפרסום והשיווק האפשריים היום בשוק.

 

 

 

אדובי הוא מנטור והאב הרוחני של כל התוכנות הגרפיות הממוחשבות ביותר והחדשות לעולם הטכנולגיה והמולטמידיה ב2015?

אדובי חברת הטכנולוגיה שידעה להתאים את עצמה לשוק המעצבים גרפיים והמשרדי פרסום ידעה שנים של פיתוח טכנולוגיות חדשות ומתאימות לשוק ולתעשייה, במלאכת המעצבים הגרפיים שלושת התוכנות החדשות ביותר ימשיכו להוביל גם בשנת 2015 -2016 לפחות אם לא יותר, התוכנות הללו ימשיכו לעצב את כל המודעות ויהיו חלק מעולם השיווק בעולם המולטימדיה העכשיוויות הן ספק שהמעצבים ילמדו את הכלים החדשים שבכל שנה גרסאות חדשות עם עדכונים טכנולוגיים חדשים, אנו נסקור לכם את כל המידע ומה בעצם כל תוכנה גרפית עושה ולאן בעצם תוכלו להגיע איתה בעולם העיצוב ב2015.

 

 

 

אדובי מנטור של פוטושופ- התוכנה הבלעדית ליצירת מניפולציות בתמונות, מאפשרת לכל תמונה להראות אחרת ולשנות את האווירה שלה גם אם צולמה במצלמה ביתית ולא עכשווית, כלי התוכנה מאפשרים להוסיף שקופיות מדהימות ליצירת אפקטים מרהיבים בתוכנה והפשטה מדהימה להעברת מסרים שיווקיים, יכולות התוכנה משנה לשנה רק עולים ומתגברים על כל טכונולוגיה שעומדת לצידה. מאפשרת לשלב בין תמונות בצורה מדהימה, רוב הסטטוסים שיש בפייסבוק כיום על ידי תמונות עוברות קודם כל את תוכנת הפוטושופ ולאחר מכן עולות לאתר, יש אפשרות לשלב אפקטים מדהימים על טקסטים וכך בעצם מרבית העסקים מקבלים פרסום חינם מהפייסבוק על ידי עיצוב עמודים עסקיים עם ניווט של העמוד לאתר האינטרנט.

 

 

אדובי מנטור של אינדיזיין- אינדיזיין היא תוכנה מדהימה וקלה להכנת חוברות וקטלוגים מאפשרת לכל מעצב גרפי להכין את הברושור או דפי החברה עם כל המוצרים נהוג לעשות חוברת גרפית באתר האינטרנט להורדה, ידועה כתוכנה פחות עיצובית מבין פוטושופ ואילוסטרייטור אך שואבת את כל העיצובים הגרפיים מהתוכנות הללו, קלילה מאוד בעולם הדפוס ומסוגלת להכין חוברות קלות להורדה באתרי האינטרנט.

 

 

 

אדובי מנטור של אילוסטרייטור- מילים רבות נכתבות על תוכנת האילוסטרייטור, התוכנה הגרפית שמשגעת עולמות רבים הם מבחינת הצבעים שהיא מסוגלת להוציא והן מבחינת העיטורים הגרפיים, התוכנה הבלעדית להכנת תהליכי מיתוג לעסקים הן מבחינת עיצובי לוגו ועד להכנת דפי החברה וכל עיצוב שהוא אשר מבוסס על קווים וציורים גרפיים, התוכנה החביבה לכל מעצבים גרפיים שתשמעו עליהם אשר תפסו מקומות ראשונים בעיצובי לוגו לחברות הכי גדולות בעולם החל מחברת אפל החברה מספר אחת בעולם הטכנולוגיה ועד לפייסבוק, האילוסטרייטור הנה התוכנה הבלעדית בשימוש של מעצבים גרפיים ובעולם הפרסום והשיווק כדי להציג את המוצר ברמה הכי גבוהה שלו בעולם הברנדינג. מאוד קלילה להפעלה ומאפשרת לשלב גרדיאנטים וצבעים בצורה מקצועית ביותר, רוב הלוגואים המפורסמים שאכן תיראו בוצעו בתוכנת הגרפיקה ממוחשבת מספר אחת בעולם, איננה יודעת מעצורים ומאפשרת לכל גרפיקאית או מעצב גרפי להוציא את העסק בפני הגולשים או הלקוחות בצורה מקצועית ביותר. תוכלו לראות באתר אין ספור סרטונים מקצועיים על יכולות התוכנה.

 

 

 

הלימודים וההדרכות במכללה מהבית

אם חיפשתם בית ספר קרוב בירושלים בתל אביב או בחיפה למקום המגורים שלכם או מכללות מקצועיות לעיצוב גרפי אז הנה לכם הפיתרון פשוט עוברים ללמוד מהבית מקצוע שגם ככה תהיו רוב הזמן מול המחשב, לימודים בצורה פרטית דרך האינטרנט יאפשרו לכם ללמוד בצורה פרטית ואישית עם מגוון של מורים פרטיים מקצועיים שיתנו לכם את כל הכלים כיצד להשתלב בתעשיית העיצוב גרפי, תוכלו לגלוש באתר ולראות כיצד תוכלו ללמוד עם המורה הפרטי שלכם אחד על אחד תוך חיבור בין מחשבים ודו שיח דרך מיקרופון ואוזניות, תוכלו לחסוך את שלב הנסיעות ולקבל בצורה מקצועית ביותר את הטכנולוגיה העדכנית בשוק העבודה כיום, לפתח לכם קריירה מקצועית ולהתחיל לעבוד מהבית בתחום כפרילנסרים או בוני אתרים מרהיבים לאינטרנט. איך כל הלימודים עובדים תוכלו לראות בקטגוריה של איך לומדים מהבית אונליין או ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים על שיטת הלימודים הנוחה ביותר בישראל שגורמת לישראלים רביםבישראל ובחו"ל נוחות מקסימלית אחד על אחד בשעות ובזמנים שנוחים לתלמיד בתיאום מראש והתייחסות לצרכי התלמיד. אכן תעודת סיום לימודים בגרפיקה ועיצוב ממוחשבים מתקבלים בסיום הלימודים ובמשך כל תקופת ההכשרה התלמידים יהיו עסוקים בתיק העבודות שלהם כתנאי היחידי כיום להתקדם בתחום או להשיג עבודה.

 

 חשוב מאוד ללכת לפי קו מנחה בגרפיקה ממוחשבת

זה נכון שמעצבים גרפיים טובים ולא באנליים עובדים לא לפי תבניות מוכנות, בגלל זה העבודות שלהם מאוד מאוד מיוחדות, אבל בכל זאת, הם עדיין עובדים לפי קו מנחה, קו שלפיו יילך העיצוב הגרפי, לאחר מספר שיחות עם הלקוח, והיכרות קצרה איתו והמותג שלו, הגרפיקאי ייתכנן את הקו המנחה שלו, איזשהו רעיון, איזשהו קונספט אולי מוצר מוביל, אולי צבע איזה משהו קבוע שלפיו ייסתדרו כל האלמנטים, אם מדובר בקו קבוע של צבע אז לדאוג שהעיצוב הגרפי יהיה מושתת על הגוונים של אותו הצבע, איך יהיו הכותרות, האם הטיפוגרפיה מעבירה את אותה אווירה, התמונות שבאתר האם הן יצטרכו עיצוב גרפי נוסף בפוטושופ, אולי לעצב מסגרות לפי הקו מנחה שבחרנו עם הלקוח.

הטקסטים שמוקלדים, הלוגו שהועבר לטיפול, התמונות שהלקוח רכש, טיפוגרפיה מיוחדת שגם הלקוח רכש עבור הפרוייקט, כל האלמנטים הללו ביחד צריך לחשוב איך למקם בדף האתר כדי לזרום עם אותו קו מנחה עיצובי. אפשר להתחיל במספר סקיצות, אם מדובר על עבודה על תוכנת האילוסטרייטור שהיא וקטורית, או אם מדובר על עבודה בתוכנת הפוטושופ שהיא יותר מבוססת ביטמפ, על עיקרון מפת סיביות. בכל אופן חשוב להבין מה הגדלים שצריכים להיות לאתר האם הוא יהיה 800X600 שיש עדיין עסקים שעובדים עם רזולוציה כזו, הרוב עובדים על רזולוציות הרבה יותר גבוהות, צריך גם לחשוב עם הלקוח האם הוא ירצה להתאים לעיצוב הגרפי של האתר גם אפליקציה שתלך על אותו עיקרון עיצובי.

הלקוח והגרפיקאי החליטו על מתווה, החליטו על כיוון לעיצוב הגרפי והגיע הזמן לעצב את הדברים כמו שצריך. לאחר בניית השלד של מראה האתר בפוטושופ צריך גם למקם את התמונות והכפתורים שיעזרו בניווט האתר, כל עיצוב, כל חשיבה כל סקיצה תישמר ותישלח ללקוח כקובץ pdf למייל שלו כדי שהוא יאשר את הכיוון כי אם לא, צריך לחשוב על עיצוב גרפי שונה לחלוטין. הלקוח לשאר העבודה לא צריך להגיע אל הגרפיקאי, לאחר שהוא הביא אל הגרפיקאי את כל החומר שאיתו הגרפיקאי צריך לעבוד, כל התכתבות נוספת עדיף שתעשה במיילים, כך גם פחות יפריעו למעצב הגרפי לחשוב על עיצוב ובנייה של האתר ללקוח, וכך גם הלקוח יוכל לעבוד בעבודה שלו בעסק. קו מנחה מנחה את אופן העבודה לכולם, וחשוב לעבוד לפיו.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811