מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חוג ציור

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> חוג ציור

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

חוג ציור

ציור הוא תחום אומנות שיכול להתאים לכל אחד. הוא יכול להתאים לילדים זה עתה מתחילים את החיים הבוגרים שלהם ואתם ההורים רוצים להקנות להם מיומנויות אומנותיות ולבטא את עצמם, הוא יכול להתאים לאנשים בוגרים יותר שמחפשים קצת לנקות את הראש עם תרפיה באומנות וציור מושך אותם, הוא יכול להיות לאלו שיודעים בתוך תוכם שיש להם את הכישרון הזה לצייר והם רוצים כבר לפרוץ קדימה, ויכול להיות גם לאנשים מבוגרים ואפילו למבוגרים מאוד. ציור אפשר ללמוד לבד והוא מחייב לא מעט תרגולים וניסיונות, אך חוג ציור יכול מאוד להעשיר את הידע ויכול לתת לא מעט כלים שחשוב להכיר.
חוג ציור

ללמוד ציור עם אילוסטרייטור

העולם היום שונה לגמרי ממה שהוא היה בעבר. לא מעט דברים שהיינו עושים בעבר באופן פיזי אנו עושים היום באופן וירטואלי, כך לדוגמא קניות שפעם היינו יכולים לעשות רק כשראינו את המוצר באופן פיזי אנו עושים היום באופן וירטואלי. כך גם עם חוגי אומנות שונים ובתוכם ציור, אם בעבר ציור היה יכול להיות אך ורק על גבי דף נייר או כל אלמנט פיזי אחר הרי שהיום ציור יכול להיות גם על גבי המחשב. יש אין ספור תוכנות שמאפשרות ציור ממוחשב, אך התוכנה הטובה ביותר והאיכותית ביותר לעבודות מעין אלו היא אילוסטרייטור, ולא לחינם המון קריקטוריסטים וציירים עברו לעבוד בפורמט הזה על פני הפורמט הישן והמסורתי.
ללמוד ציור עם אילוסטרייטור

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה אשר אין גרפיקאי שלא מכיר אותה. אילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית אשר ניתן באמצעותה להגדיל כל קובץ ולהדפיס אותו בכל גודל שרוצים. אם משווים אותה לפוטושופ, בפוטושופ אי אפשר לעשות דבר כזה מכיוון שפוטושופ עובדת על פיקסלים, ופיקסלים שמוגדלים הופכים לטשטוש. אילוסטרייטור היא תוכנה שנמצאת בשימוש אצל אנשי תלת ממד, מעצבים גרפיים שיוצרים לוגואים ועוד אנשי מקצוע שונים מתחום הגרפיקה והיא התוכנה הטובה ביותר ללימוד ציור. חוג ציור מתקדם יהיה חוג ציור שכולל גם את לימודי תכנת אילוסטרייטור, מכיוון שתוך שימוש בתוכנה ניתן להפיק עבודות מדויקות יותר, יפות יותר ומקצועיות יוצר.
 תוכנה אשר אין גרפיקאי שלא מכיר אותה. אילוסטרייטור

איך לומדים לצייר עם אילוסטרייטור?

ללמוד לצייר עם אילוסטרייטור זה בעיקר להפנים ולתרגל. יש אין ספר סרטונים ברשת שמלמדים את התוכנה ואיך לצייר עמה ויש אין סוף אנשי מקצוע מהתחום שיוכלו ללמד אתכם. לימוד ציור עם אילוסטרייטור דורש המון תרגול אך אם ציור הוא בנשמה שלכם זה יהיה עבורכם קל. עם אילוסטרייטור תדעו איך לעבוד על קוים בצורה מדויקת יותר, איך לעבוד על קשת של צבעים ואיך ניתן גם לשלב את התוכנה עם תוכנות נוספות של חברת אדובי, ושילוב כזה יכול אף ליצור עבודות מרשימות יותר וייחודיות יותר. אין ספק שאילוסטרייטור היא התוכנה מספר אחד לציור!
ללמוד לצייר עם אילוסטרייטור זה בעיקר להפנים ולתרגל

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811