מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם איך לעשות תמונה עגולה בפוטושופ מדריך שווה לצפייה

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> חינם איך לעשות תמונה עגולה בפוטושופ מדריך שווה לצפייה

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

חינם! איך לעשות תמונה עגולה בפוטושופ מדריך שווה צפייה

ברוכים הבאים לעוד סרטון לימוד מבית מכללת סולו – המכללה לעיצוב גרפי בשיטת האון ליין אחד על אחד עם מורה פרטי דרך האינטרנט. גם סרטון זה כמו האחרים מלא במידע איכותי ונגיש, מידע שכל מה שצריך לעשות הוא להפוך אותו לפעיל או במילים אחרות – לעקוב אחר ההוראות, ליישם אותן ולתרגל שוב ושוב את הנאמר בסרטון. הסרטון מלמד איך עושים תמונה עגולה בפוטושופ כך שהיא תצא מושלמת, והוא מתאים לכל אחד בין אם הוא מתחיל ובין אם הוא מתקדם בתוכנה. פוטושופ היא התוכנה המובילה בעולם בתחום עיבוד התמונות וכדאי שתכירו ותדעו איך לעשות את הדברים.

איך לעשות תמונה עגולה בפוטושופ

 

הסברי פוטושופ - למה צריך תמונה עגולה?

כולנו ראינו תמונות עם מסגור עגול מתישהו... הם בדרך כלל יופיעו בפלאיירים או באתרי אינטרנט, ועושים בהם שימוש לצורך פרסומי. תמונות עם מיסגור עגול יגיעו בדרך כלל עם תמונות נוספות יהיו חלק מקבוצת תמונת שאמורה להעביר איזה שהוא מסר. תמונה עגולה יכולה להיות גם סתם פורטרט יחידני או כל תמונה אחרת שרוצים שהיא תהיה לא שגרתית, מיוחדת וייחודית. עם הכלים שפוטושופ מציעה תוכלו גם אתם "לייצר" תמונה עגולה, תמונה שתמשוך תשומת לב יותר מתמונה רגילה.

ADOBE PHOTOSHOP ONLINE קצת על פוטושופ...

את פוטושופ כמעט כל ילד מכיר היום... היא תוכנה פופולארית במיוחד והיא הכלי הטוב ביותר בשביל לעבד על תמונות. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שמציעה כל כך הרבה כלים ואפקטים שכל אחד יכול לעשות בהם שימוש. עם פוטושופ ניתן לעבוד הן כעצמאיים והן כשכירים וניתן כמובן גם לעשות שימוש בתוכנה כחובבנים. פוטושופ עברה שינויים רבים מאז הגרסה המקורית והיא ממשיכה לעבור שינויים ובעיקר שדרוגים כל הזמן במהלך השנים, והיא ממשיכה להיות ספינת הדגל בעולם תוכנות הגרפיקה. עם כל הכבוד לתוכנות שבשנים האחרונות פותחו כמו גם לאפליקציות הרבות באמצעותן ניתן לעשות כמה שינויים בסיסיים בתמונות, פוטושופ עדיין מובילה את השוק והיא עדיין זו שאנשי המקצוע עובדים עמה.

ללמוד פוטושופ רק במכללת סולו!

אם אתם לא מרגישים בנוח עם קבוצות ולימוד בכיתה הוא משהו שאתם לא מצליחים לעשות באופן יעיל, אם אתם רוצים ללמוד מתי שנוח לכם ובעיקר מאיפה שנוח לכם, אם אתם רוצים לרכוש מיומנות חשובה שיכולה לסייע לכם רבות בחיים, אתם צריכים ללמוד במכללת סולו. מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל בתחום הגרפיקה והיא מציעה לימודי אחד על אחד עם מורה פרטי דרך הרשת. מכללת סולו מציעה לבוגרים שלה סיוע בהשמה לאחר סיום הלימודי כמו גם תיק עבודות מרשים אותו התלמיד והמורה מכינים במהלך הלימודים, ותעודה המעידה על סיום הלימודים. בסולו הלימודים מתקיימים ברמה הגבוהה ביותר.

 


 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811