מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם אפקט פיצוצים בתמונות מדריך לימוד פוטושופ פיצוץ מתמונה למתחילים בעברית

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> חינם אפקט פיצוצים בתמונות מדריך לימוד פוטושופ פיצוץ מתמונה למתחילים בעברית

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

חינם! אפקט פיצוצים בתמונות מדריך לימוד פוטושופ פיצוץ מתמונה למתחילים בעברית

לא משנה אם אתם מתחילים וזה עתה אתם עושים את צעדיכם הראשונים בעולם הפוטושופ או שאתם כבר ותיקים בתחום, סרטון זה הוא בשבילכם. בסרטון תוכלו ללמוד איך עושים אפקט פיצוצים על תמונה ואיך עוברים שלה אחרי שלב בכדי שהדברים יעבדו, ותלמדו איך לעשות שימוש בעוד כלי בתוכנה המדהימה הזו. פוטושופ היא תוכנה פופולארית במיוחד, תוכנה שעושים בה שימוש מיליונים רבים ברחבי העולם, ואם גם אתם תלמדו אותה זה יהיה נכס עבורכם. היא יעילה לחיים הפרטיים ובטח לעבוד בתחום העיצוב הגרפי או הצילום. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על פוטושופ.

הסברים על עבודה בשכבות – עבודה בטוחה יותר.

אחד מהמאפיינים של התוכנה הזו הוא עבודה בשכבות מה שאומר שעובדים בנפרד על כל שכבה ושכבה. בפועל אם ננסה להסביר נקביל את זה לעולם הפיזי. תארו לעצמכם שאתם מציירים על שקף, לאחר מכן מציירים על שקף נוסף וכן הלאה ושמים בסופו של דבר את כולם יחדיו. במבט על תהיה לכם איזו שהיא יצירה ואם תוציאו אחד מן השקפים האחרים לא ייפגעו אלא רק מה שהוסר. כך גם בפוטושופ, השכבות מאפשרות לנו לפצל את העבודה לכמה שלבים ובכל שלב אם עשינו טעות קריטית רק השלב הזה "ייגרס" וכל השאר ימשיכו כרגיל. זה הופך את העבודה לבטוחה יותר ופשוטה יותר.

אפקט פיצוצים בתמונות מדריך לימוד פוטושופ פיצוץ מתמ

לימוד פוטושופ לצלמים

פוטושופ היא אם כן תוכנה לעיבוד תמונות ואם זהו שמה אז ברור שגם צלמים יכולים וצריכים לעבוד עמה. צלמים יכולים לשפר את התמונות שהם מצלמים ולעיתים תמונה יכולה להפוך למושלמת עם שיפור קטן כמו יישור התמונה, חיתוך של אלמנט מסוים בה, הבהרה או הכהיה או הפיכה לשחור לבן. אם אתם צלמים תוכלי לשפר באמצעותה תמונות אך תוכלו לעשות איתה עוד משהו... אם אתם צלמי אירועים תכלו להציע שירותי אלבום מעוצב, שירותים שיגדילו את ההכנסות שלכם באופן ישיר מהעיצוב או שתשווקו את עצמכם כצלמים שנותנים בחבילת הצילום גם אלבום מעוצב. כך תוכלו להגדיל את מות הלקוחות שלכם באופן משמעותי.

רוצים ללמוד פוטושופ – מוזמנים אלינו למכללת סולו...

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת פוטושופ ואתם רוצים לעשות את זה קצת אחרת, מכללת סולו היא בשבילכם. במכללת סולו לא לומדים בשיטה הרגילה ולא צריך להגיע פיזית בשביל ללמוד, אלא הכול מתבצע באמצעות האינטרנט. איך זה עובד? זה עובד באמצעות תוכנה ייעודית, תוכנה שמאפשרת ללמוד אחד על אחד עם מורה פרטי, תוכנה שמאפשרת לכל צד לראות את הצד השני, לשמוע אותו ולראות את המסך שלו. הלימודים במכללת סולו הינם לימודים ברמה גבוהה מאוד, לימודים איכותיים שמאפשרים לאחר שמסיימים אותם להשתלב בשוק העבודה ומאפשרים לפתח קריירה בתחום, קריירה מציינת ומכובדת.

 


 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811