מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם לימוד אנימציה סרטון הדרכה מתאים למתחילים

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> חינם לימוד אנימציה סרטון הדרכה מתאים למתחילים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

חינם! לימוד אנימציה, סרטון הדרכה מתאים למתחילים.

אם אתם חושבים ללכת וללמוד אנימציה אתם בכיוון הנכון. אנימציה היא המקצוע של המחר ויש לא מעט ביקוש לעובדים בתחום ההנפשה, ואתם צריכים ללמוד כמה תוכנות שאחת מהן היא פלאש. בסרטון הזה תוכלו להיחשף לכלים שונים איתם ניתן לעבוד בכדי להנפיש, תוכלו ללמוד את הבסיס של האנימציה וכמובן עם הזמן להתמקצע בתחום. כל מה שנדרש מכם הוא הקשבה מלאה כמו גם תרגול של החומר, ועם הזמן תתקדמו ותהיו מנפישים מקצועיים. יש אין ספור סרטונים הנוגעים לתחום אך סרטון זה יכול לסייע לכם יותר מאחרים.

למה בכלל ללמוד אנימציה?

העולם בו אנו חיים הוא עולם וירטואלי, עולם לא אמיתי כזה שקיים בעיקר על האינטרנט, הטלוויזיה והווידאו. לא מעט מקצועות חדשים נולדו להם בעידן החדש, ואחד מהם הוא האנימטור, מקצוע שבהתחלה היה פחות ברור ומוכר אך היום אין מי שלא מכיר את התחום. אנחנו נחשפים לאנימציה השכם והערב, בין אם זה בתוכניות הטלוויזיה השונות, בין אם זה בווידאו או באינטרנט, בין אם זה בפרסום ובין אם זה תוכנית ילדים. הכוח של האנימציה רק הולך וגובר בתחום המדיה, וניתן לראות ביקוש שגדל עוד ועוד למומחים בתחום. זה בדיוק הזמן להיכנס לתחום ולעשות עבודה נפלאה.

מה היא האנימציה?

אנימציה, או בשם אחר שלה – הנפשה, כשמה כן היא, הכנסת "נפש" או "חיים" בתמונות. מה זה אומר? אנימציה היא לקיחת תמונות שונות, בדרך כלל ציורים, והקרנה שלהם ברצף כך שנראה כאילו התמונות אקטיביות, כאילו הדמויות בתנועה. בפועל, לוקחים ציורים שכל אחד מהם הוא צעד אחד קדימה מהצילום הקודם, ומצלמים אותם בצורה כזו שזה ייראה כאילו זה סרט נע. כולנו נתקלים בלא מעט אנימציה מסביבנו אך אנחנו לא תמיד מודעים לכך, ואין ספק שאנימטורים רק צריך יותר ויותר בשוק.
אם תלמדו אנימציה, תלמדו את אחד המקצועות של המחר. מקצוע מעניין ומרתק המשלב בתוכו עיצוב, טכנולוגיה, צילום ועוד. עם הסרטון בו אתם צופים תוכלו לטעום מעולם האנימציה, עולם עשיר ומעניין, ותוכלו אט אט להתמקצע בתחום וכמו בכל מקצוע אחר, מי שמתבלט מצליח ובגדול. אז כל מה שנותר לכם זה לשבת בנוחות, לצפות במסך ולהאזין להסברים, וכמובן לחזור על זה כמה פעמים שצריך.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811