מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם לימוד מברשות לפוטושופ נדירות,מדריך מברשות פוטושופ

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> חינם לימוד מברשות לפוטושופ נדירות,מדריך מברשות פוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

הכנת מברשות חינם פוטושופ

אם רוצים לדעת לטפל בתמונות בצורה מקצועית, לדעת להטמיע אותן בכל מדיה אפשרית כמו אינטרנט, מוצרי דפוס כגון ספרים, ניירות משרדיות כרטיסי ביקור וכו', חייבים לעבור לשם כך קורס פוטושופ מקיף טוב ובסיסי, שבו ילמדו כל מה שתצטרכו ללמוד כדי שתוכלו להגשים את המטרות שלכם בתחום עיצוב ועיבוד תמונות בעיקר.

איזו תועלת ניתן להפיק מקורס פוטושופ טוב ומעמיק

בבואכם ללמוד את מקצוע העיצוב הגרפי או רק לדעת איך עושים מניפולציות שונות על כל מיני תמונות שתרצו לשלב בפרויקטים שונים. בין אם מדובר על עיצוב לאלבום תמונות. או התאמת גדלים ומשקלים של תמונות לאתרי אינטרנט מתאימים, כתבות, מוצרי דפוס שונים ועוד. אתם תעברו לשם כך קורס פוטושופ טוב ומעמיק. בקורס תלמדו לעבוד כמו שצריך ובאופן מקצועי עם תוכנת הפוטושופ. בתוכנה קיימים מאפיינים רבים וכלים רבים שאיתם תוכלו ליצור יצירות חדשות ונפלאות מתמונה אחת בלבד או שילובים שתלמדו לעשות במהלך הקורס.

הכי חשוב להקשיב לדברי המורים בקורס. לתרגל כמה שיותר בכיתה ולא להתבייש להתייעץ עם המורים או תלמידים שלומדים אתכם באותו הקורס. היום זה אפילו הרבה יותר קל בזכות רשתות חברתיות כמו פייסבוק. בלוגים למיניהם וואטסאפ וכו. אתם יכולים פשוט לספר על הבעיה שבה נתקלתם. להעלות צילום שיוכל להמחיש בצורה גרפית ברורה יותר את הבעיה והעניין יכול להקל עד מאוד במסירת תשובה מתאימה. וכמובן שתלמידים נוספים שאולי נתקלו בבעיה דומה יוכלו להיעזר בפתרון שניתן במהלך הדיון. כמובן שדיונים כאלו ניתן גם לעשות במהלך קורס פוטושופ. אבל ברגע שאתם לא נמצאים במסגרת כזו זה טוב שיש את הרשת החברתית.

תוכנת הפוטושופ מאפשרת לכם ליצור עבודות גרפיות מדהימות דיגיטליות שהיו מאוד מתקשים לבצע לפני שנים רבות, עוד בעידן שלפני שהעיצוב הגרפי היה נעשה בידי מחשב. המעצבים הגרפיים היו אומנים שדייקו עד המילימטר האחרון, בתוכנת הפוטושופ יש כלים רבים שעוזרים לדייק בעבודת העיצוב בצורה אוטומטית, ולכן חשוב להשתמש בכל הכלים שמאפשרים לעשות עבודה גרפית מדוייקת ומקצועית.

כלים כמו כלי הסרגל שמאפשר להעביר קו מוגדר לרוב בצבע כחול על כל אזור במשטח העבודה ועל פיו ליישר אלמנטים בצורה אנכית או אופקית, כלי ה align זהו כלי ממוחשב מאוד וחשוב שמאפשר לסדר אלמנטים שונים עם רווחים שווים ביניהם, מוצמדים לצד ימין או לצד שמאל ואפילו מאוחדים לאמצע או למשטח העבודה עצמו, יש אפשרות גם לעבוד עם כלי מדידה שממש יכולים לספור את המרחקים בין אלמנט לאלמנט וזה באמת עוזר לוודא אם העבודה מדוייקת להפליא או לא.

 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811