מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם מדריך לימוד מאסטרים אינדיזיין הלב של INDESIGN MASTER תוכנת חוברות וספרים צעד אחר צעד

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> חינם מדריך לימוד מאסטרים אינדיזיין הלב של INDESIGN MASTER תוכנת חוברות וספרים צעד אחר צעד

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

חינם! מדריך לימוד מאסטרים אינדיזיין הלב של תוכנות חוברות וספרים צעד אחר צעד.

אם אתם רוצים לדעת איך לעבוד עם תוכנת אינדיזיין, אם אתם רוצים לדעת איך לעשות את זה באופן מדויק, הגעתם למקום הנכון. הסרטון שלפניכם ילמד אתכם איך עושים את זה בצורה נכונה ואיך מתפעלים את התוכנה כך שהיא תשרת את המטרות שלכם. תוכנת אינדיזיין היא תוכנת עימוד בעיקרה והיא הלב של החוברות והספרים ואם אתם רוצים לדעת צעד אחר צעד איך לעבוד איתה הסרטון הזה הוא בשבילכם. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש למידה של החומר כמו גם הפנמה שלו ותרגול שלו, ולאחר כל אלו תדעו לעשות את הדברים כמו שצריך.

לעבוד בהוצאה לאור

למרות שאנו חיים בעידן הדיגיטלי, ולמרות שאת רוב המידע אותו אנו צורכים אנו מקבלים מרשת האינטרנט, עדיין ספרים לא נס ליחם. לא משנה אילו ספרים אלו האם הם ספרי לימוד או קריאה, ולא משנה אם מדובר על חוברות לכל מטרה שהיא, צריך לעצב אותם ולעשות להם עימוד נכון. אם אתם רוצים לעבוד בהוצאה לאור של ספרים כאלו ושל חוברות כאלו אתם חייבים להכיר וללמוד את תוכנת אינדיזין על בוריה, וחייבים לדעת לעשות בה שימוש נכון ואפקטיבי. עיצוב עמודים שונה בתכלית מכל עיצוב אחר שקיים, ואתם יכולים לעשות שימוש בתוכנה הזו בעבודות רבות. 

לעשות עבודה משרדית בצורה טובה יותר...

בין אם יש לכם משרד משלכם ובין אם אתם עובדים במשרד כזה במזכירות או בכל תפקיד אחר שלו, אם תדעו לעשות שימוש בתוכנת אינדיזיין תוכלו להיות עובדים טובים יותר. תוכנת אינדיזיין היא תוכנה בין השאר לעיצוב של מסמכי PDF ואין משרד שלא עושה שימוש במסמכים הללו. 
אם אתם רוצים להתמקצע בתוכנה, אם אתם רוצים להיות הטובים ביותר בתחום, אם אתם רוצים להציע ללקוחות שלכם יותר, אתם חייבים ללמוד ולהתחיל מהסרטון הזה. הסרטון פשוט ולא צריך יידע מקדים בשבילו, וכל מה שאתם צריכים הוא מוטיבציה ללמוד את התוכנה כמו גם יכולת הבנה של החומר.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811