מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם מדריך מדריך מברשת פוטושופ נדירה עם שימוש אילוסטרייטור

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> חינם מדריך מדריך מברשת פוטושופ נדירה עם שימוש אילוסטרייטור

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


 

חינם! מדריך מברשת פוטושופ נדירה עם שימוש באילוסטרייטור

פוטושופ מציעה מגוון כלים שימושיים למשתמשים בה ואחד הכלים הללו הוא המברשת. יש מגוון רחב של מברשות שמתאימות לשלל צרכים, ושימוש נכון בהן יכול לשדרג כל עבודה או כל פרוייקט. בסרטון שלפנים תוכלו ללמוד איך עושים שימוש באחת המברשות הטובות יותר שהתוכנה מציעה ואיך משלבים שימוש באילוסטרייטור איתה. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא מוסבר בצורה פשוטה, ואם אתם מתחילים או מתקדמים הסרטון הזה הוא בשבילכם.

פוטושופ – תוכנת העיצוב המתקדמת בעולם...

לא לחינם מי שעושה שימוש בתוכנת פוטושופ הוא מי שרואה את עצמו כמעצב מקצועי. התוכנה היא תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שמציעה לא מעט כלים ופונקציות שאין לאף תוכנה אחת להציע. יש היום לא מעט תוכנות עריכת תמונות חינמיות או בתשלום, אך אף אחת מהן לא מציגה את היכולות של פוטושופ. פוטושופ בעברה הייתה תוכנה לתיקונים קלים בתמונות, אך עם השנים ועם הפיתוחים הרבים שעברה היא תוכנה שמציעה פתרונות רבים כמו גם אפקטים משמעותיים. אם אתם רוצים להיות מעצבים ברמה גבוהה, אתם חייבים ללמוד את תוכנת פוטושופ על בוריה, וחלק מכך אלו הכלים הרבים שהיא מציעה וביניהם המברשות.

מי עושה שימוש בתוכנה?

תוכנת פוטושופ היא תוכנה בה רבים יכולים לעשות שימוש, גם חובבנים או מי שעיצוב הוא לא המקצוע שלו, אך מעבר לכך היא תוכנה שנמצאת בשימוש בעיקר צל:
גרפיקאים – אין משרד פרסום שלא מעסיק היום גרפיקאים, ואין כמעט מקום עבודה שמוציא חומרים שיווקיים שלא מעסיק מי שעושה לו את הגרפיקה הזו. להיות גרפיקאי מחייב לדעת את תוכנת פוטושופ ומחייב גם להישאר מעודכן כל הזמן עם השינויים שלה.
צלמים – צלמים היום חייבים להכיר את התוכנה הן בשביל לשפר תמונות שהם צילמו והן בשביל להציע שירותי עיצוב אלבומים. תוכנת פוטושופ היא תוכנת חובה עבור צלמים והכרה של הכלים שבה יסייעו להוצאת תמונות טובות יותר.
בין אם אתם מתחילים או מתקדמים, תוכנת פוטושופ היא התוכנה בשבילכם, וכלי המברשת הוא כלי שאתם חייבים ללמוד לעשות בו שימוש.


 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811