מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם עיצוב תמונות איך עושים ומכינים?

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> חינם עיצוב תמונות איך עושים ומכינים?

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

חינם עיצוב תמונות – איך עושים ומכינים?

אם אתם רוצים לדעת איך לעצב תמונות, הגעתם אל המקום הנכון. עיצוב תמונות יכול לשמש אתכם לכל מיני צרכים, והכרה והבנה של הנלמד בסרטון זה יקדם אתכם ליעד זה. הסרטון ברור ופשוט להבנה וכל מה שצריך הוא לעקוב אחר ההוראות וליישם אותן, כמו גם לתרגל אותן כמה שאפשר בשביל לקבל את התוצאות הרצויות. בסרטון תוכלו לראות באילו כלים משתמשים בפוטושופ בשביל לעצב תמונות, איך מוסיפים אפקטים שונים ואיך משדרגים כל תמונה רגילה לתמונה מיוחדת. 

מי צריך לדעת לעצב תמונות?

עיצוב תמונות הוא משהו שכל אחד יכול לעשות בו שימוש, כך שמי שרוצה כתחביב לעצב את התמונות שלו יכול לעשות את זה עם לימוד קצר של תוכנת הפוטושופ, אך יש גם לא מעט בעלי מקצוע שעושים שימוש בתוכנה, בעלי מקצוע שעיצוב של תמונות הוא בשבילם עבודה יום יומית ואלו הם:
מעצבים גרפיים – מעצבים גרפיים מעצבים תמונות למטרות שונות, ובעיקר לפרסום. במדיה הדיגיטלית ובעיקר באינטרנט, יש צורך גובר והולך באנשי מקצוע שיודעים לקחת תמונה ולהפוך אותה פרסומת, כמו גם לקחת כמה תמונות במקביל ולעבוד איתן. המעצבים הגראפיים עובדים המון עם תמונות כחלק מהעבודה שלהם, בין אם בסופו של דבר הן מיועדות לדפוס או לרשת.
צלמים – צלמים שמצלמים תמונות ורוצים לשפר אותן לאחר הצילום, בין אם אלו שיפורים קטנים כמו חידוד תמונה או הבהרה שלה ובין אם אלו שיפורים משמעותיים. 
מעצבי אלבומים – עוד מקצוע שנולד בעידן הדיגיטלי – עיצוב אלבומי תמונות. מעצבים נדרשים לאחר אירועים גדולים כמו חתונה, ונדרשים לכל סדרת צילומים שהם. מעצבי אלבומים יכולים להיות הצלמים עצמם או מי שנשכרו מטעמם, או עצמאיים לגמרי.

לעצב תמונות כתחביב

אם אתם רוצים לאמץ לעצמכם תחביב מעניין, עיצוב תמונות יכול להיות בדיוק בשבילכם. יש סביבנו אין ספור תמונות ועיצוב שלהן יכול לשמש אותנו למטרות שונות. אם אנו רוצים ללמוד עיצוב תמונות, הסרטון הזה יכול להיות התחלה מצוינת, וצפייה בו כמו גם יישום הנלמד בו יחד עם לימוד נוסף, ישפרו את היכולות.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811