מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם רעיונות לעיצוב אלבום דיגיטלי חתונה חינם

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> חינם רעיונות לעיצוב אלבום דיגיטלי חתונה חינם

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

חינם! רעיונות לעיצוב אלבום דיגיטלי לחתונה.

אם אתם רוצים ללמוד איך לעצב אלבום דיגיטלי לחתונה, בין אם אתם החתן או הכלה ואתם אחרי החתונה ורוצים לקחת את התמונות שלכם ולסדר אותם למזכרת יפה, בין אם אתם חברים של בני הזוג ורוצים להפתיע אותם, בין אם אתם צלמי אירועים ורוצים להוסיף עוד שירות ללקוחות שלכם, ובין אם אתם מעצבי אלבומים או רוצים להיות כאלו, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. עיצוב אלבום חתונה חייב להיות מקצועי ומדויק, וחייב להתבצע בצורה נכונה, והסרטון שלפניכם יסייע לכם לעשות את הדברים כך שהתוצאות יהיו בדיוק כמו הציפיות שלכם. בסרטון תוכלו לצפות ברעיונות כיצד לעצב אלבום דיגיטלי לחתונה שיהיה מיוחד יותר וייחודי יותר, איך לעבוד עם הכלים כך שתצליחו להוציא מהם את המקסימום, ואיך להפיק אלבום חתונה שלא רואים כל יום.
לעצב אלבום חתונה עם פוטושופ...
לא לחינם תוכנת פוטושופ היא התוכנה המוכרת ביותר בתחום העיצוב הגרפי כמו גם בתחום עיבוד התמונות. עם כל הכבוד לתוכנות העיצוב האחרות שמפותחות השכם והערב, אף אחת לא משתווה ליכולות שמציעה פוטושופ. מגון הכלים הרחב יחד עם האפקטים המרהיבים אותם ניתן לעשות עם התוכנה, השיפורים שלה בכל שנה ושנה והאפשרויות הכמעט בלתי מוגבלות, כל אלו הופכים את התוכנה לכלי העבודה הנוח ביותר והטוב ביותר. 
אלבום דיגיטלי – מזכרת מיוחדת יותר...
בעבר, אלבום חתונה היה צבר של תמונות והכנסתם לאלבום תמונות, וכמובן הוספה ידנית של מלל או כל תוספת אחרת שרוצים. היום אלבום חתונה כמו כל אלבום תמונות אחר הינו דיגיטלי, מה שאומר שאת כל העיצוב הטמעת התמונות וכדומה עושים על המחשב. זה הופך את העבודה לנוחה יותר וכמובן מספק תוצאה טובה יותר, והאפשרויות הן בלתי מוגבלות מה גם שבסופו של דבר ניתן להחליט האם רוצים את האלבום שיישאר בצורה דיגיטלית או שמעדיפים להדפיס אותו.
לא משנה מי אתם והאם זה המקצוע שלכם או שלא, לדעת לעצב אלבומים דיגיטליים זה תמיד טוב, ותמיד יש מה לעשות עם זה, בין אם כמתנה למישהו אחר ובין אם להפוך את זה למקצוע. הסרטון הזה יסייע לכם להיות מקצוענים בתחום וייתן לכם רעיונות לעיצוב אלבומים דיגיטליים.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811