מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם תוכנה לעיצוב אלבום חתונה דיגיטלי מעוצב

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> חינם תוכנה לעיצוב אלבום חתונה דיגיטלי מעוצב

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך עושים אלבום חתונה דיגיטלי מעוצב?

אנחנו נעזרים על ידי מעצב גרפי וצלם דיגיטלי שנכח באירוע של החתונה והוא נותן למעצב את התמונות שאנחנו בוחרים עם הצלם עצמו והמעצב מעלה בתוכנה את התמונות ודואג שנקבל אלבום חתונה דיגיטלי מעוצב ומושקע עם כל הרקעים והאפקטים שכיום מבוקשים באלבומי חתונות שונים. אנחנו צריכים לדאוג שאופן העיצוב והצילום יהיה מקצועי לחלוטין כדי שלאחר סיום העבודה נוכל להנות מרמת העיצוב לאורך שנים. לאחר החלק של עיצוב האלבום חתונה במחשב אנחנו עוברים לחלק של בית הדפוס אנחנו מעבירים את העיצוב לבית דפוס והוא דואג להדפסת האלבום הדיגיטלי באופן מושקע וייחודי.

באילו חומרים משתמשים?

לעיצוב אלבום דיגיטלי מעוצב אנחנו צריכים את התוכנה של הפוטושופ כדי שנוכל לעצב דרכה את כל האירוע לתעד על ידי עיצוב אלבום החתונה. בתוכנה יש לנו אפשרות לשחק עם הצבעים הרקעים הגדלים הגוונים של התמונה ועוד מלא דברים שיתרמו לאלבום. לאחר עיצוב האלבום הדיגיטלי אנחנו דואגים לשמור אותו על דיסק כיום זה עובד בדרך הזאת ולא בדרך של אלבום חתונה ידני שיכול להינזק בקלות. השיטה החדשה מאפשרת לנו לשמור את האלבום לשנים רבות למזכרת. התמונות שאנחנו מעלים לתוכנה הם חלק מהחיים שלנו מסיפור מסוים בחיים בתקופה שאנחנו רוצים להעביר דרכו מסר למתבוננים באלבום המעוצב של החתונה.

אילו תמונות ניקח כדי לעצב אלבום חתונה ?

את התמונות אנחנו נעזרים עם הצלם הדיגיטלי בבחירת התמונות להעלאתם לתוכנה ולעיצוב האלבום של האירוע . נדאג לבחור את התמונות הכי איכותיות שהצלם צילם באותו ערב של החתונה. דרך התוכנה אנחנו משדרגים את מראה התמונות ומעבדים אותם שיראו הכי מבריקות שיש. לתמונות אנחנו נותנים גוון חדש של מראה ומוסיפים בהם כל מיני אובייקטים של רקעים טקסטים שיכולים לתת תוצאות מדהימות עם סיום העיצוב. אנחנו מחליטים כמה תמונות נרצה להעלות לתוכנה ולעצב ומה חשוב לנו מהתמונות להדגיש את המסר מאותו אירוע. חלק מהאלבום המעוצב בא כדי להעביר מסר למתבוננים מסר רגשי מאותה תקופה שחלקו ביחד וזה הדגש בעיצוב אלבום חתונה דיגיטלי להזכיר את התקופה היפה ולשחזר אותה בחזרה ולהיזכר בכל הרגעים של אותו ערב שחגגנו ביחד ושמחנו על ידי עיצוב התמונות של האירוע וגם על ידי אנשים שקיום לא נוכחים שהיו באותו חתונה.

 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811