מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימודי אומנות וגרפיקה– נגיעה בעולם האומנות והעיצוב

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> לימודי אומנות וגרפיקה– נגיעה בעולם האומנות והעיצוב

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

לימודי אומנות וגרפיקה – נגיעה בעולם האומנות והעיצוב


כשסוקרים את ביוגרפיית החיים של האמנים הגדולים והחשובים לאורך ההיסטוריה, מגלים שלא מדובר באנשים בעלי כשרון, שפשוט התחילו לצייר ובמקרה גם ציירו את היצירה שתהפוך מאות שנים לאחר מכן לנכס שווה יותר מבית. דבר נוסף שמגלים הוא שהיצירות הגדולות בהיסטוריה הן לאו דווקא "יפות" או מתוחכמות יותר מאשר אחרות, אלא יצירות שאפשר לגזור מתוכן משמעות אומנותית רבה. בסופו של דבר, מגלים שאותם אמנים הם אנשים בעלי כשרון שלקחו את הכשרון שלהם והשקיעו זמן רב בלימוד ופיתוח טכניקות אומנותיות, סגנונות אומנות, יסודות אומנותיים ביצירה וכדומה. אנשים בעלי כשרון יש הרבה, אמנים אמיתיים הם אלה שלקחו את הכשרון שלהם והפכו אותו למקצוע, לידע.
לימודי אומנות וגרפיקה

כל מעגלי הידע הנדרשים לאמן


 

כל אדם שמעוניין להיות אמן, חייב להכניס את הכשרון שלו אל תוך מסגרת מקצועית המעניקה לו מעגלי ידע נרחבים סביב התחומים של בניית קונספט, בחירת סגנון אישי, שימוש בטכניקות אומנותיות הרלוונטיות לתחום עצמו, היכרות עם כלי עבודה, וסיגול של דרך חיים החיה את האומנות בכל יום, בכל שעה. כדי להגיע לתוצאה כזאת צריך לעבור איזה שהוא סוג של לימודי אומנות, וככל שלימודים אלה יהיו מעמיקים יותר כך ייטב. הערך הלימודי של לימודים מעמיקים וארוכי טווח נובע כמובן מהידע הרבה שהם מעניקים לאמן, אך יותר מכך מתפיסת העולם שהם בונים אצלו, תפיסת עולם של אמן החי את האומנות, חווה אותה במשך תקופה ארוכה, נחשף לעבודות אומנות, לאמנים, לגלריות, לכלים ולפריטי ידע שלאורך זמן מתקבעים בו, ובונים את אישיות כאמן.
שימוש בטכניקות אומנותיות

צעדים ראשונים בעולם האומנות

 

לימודי אומנות וגרפיקה הוא דוגמא למסלול לימודים קצר יחסית וממוקד, המאפשר לאדם בעל כשרון לבחון את העולם של האומנות, להיחשף למושגי היסוד, לכלים בסיסיים, ולעיתים גם לידע מעמיק בתחומים נבחרים בהם מתמקד הקורס. המסלול מתאים לאנשים העוסקים באומנות ורוצים להעמיק בתחום מסויים שטרם הכירו, אנשים העוסקים בתחום של ניהול אומנות ורוצים ללמוד על צד היצירה והעיצוב, ואנשים בעלי כשרון המעוניינים לעשות את צעדיהם הראשונים בתוך עולם האומנות מבלי להתחייב ללימודים לטווח ארוך, או לאורח חיים שונה ממה שמאפיין אותם כיום.
תחום הגרפיקה

כשרון וידע – תנאים הכרחיים

 

יחד עם זאת, על מנת להעמיק את ההתמקצעות בתחום האומנות, המהלך היעיל ביותר הוא לבחור במסלול של לימודי אומנות ארוכי טווח במסגרת תואר באומנות המעניק ידע בתחום של תולדות האומנות, סגנונות האומנות מן העת העתיקה ועד היום, טכניקות אומנותיות גנריות וטכניקות ייעודיות לתחום הגרפיקה, לימוד פיתוח תפיסה אומנותית וסגנון אישי, היכרות והתמקצעות בכלי העבודה של האמן בתחומי האומנות השונים, וכן היכרות עם עולמות כמו ניהול אומנות, אוצרות וכדומה. בסופו של דבר, יצירת אומנות היא יצירה הנבנית על שני מרכיבים מרכזיים והם כשרון וידע. היכולת להגיע ליצירות יוצאות דופן רק על בסיס אחד המרכיבים היא נדירה.
טכניקות ייעודיות לתחום הגרפיקה

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811