מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימודי עיצוב גרפי לחרדים - מגזר דתי סרטוני הדגמה והסברים מלאים

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> לימודי עיצוב גרפי לחרדים - מגזר דתי סרטוני הדגמה והסברים מלאים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

לימודי עיצוב גרפי לחרדים - מגזר דתי


 

במאמר זה נבטיח לכם את כל הפרטים בעצם מה לומדים במסלולים מיוחדים למגזר החרדי דתי, איך בעצם תשמרו על הצניעות ותלמדו מהבית באותה מתכונת של לימודים בכל מכללה אבל בצורה אישית. היום כבר לא תצטרכו לחשוב פעמיים אם ללכת ללמוד במסגרת של מכללות או בתי ספר פשוט נגיע אליכם דרך האינטרנט עם מורים פרטיים אחד על אחד, אין צורך לחפש הפרדה של בנים או בנות לבד פשוט תלמדו את זה בהפרדה מלאה מכל אחד ותלמדו במתכונת אישית לחלוטין. סוף הלימודים אכן תרכשו תעודה מקצועית בתחום וההדרכות יהיו מלוות בתרגילי הטמעה והבנת תהליכי העיצוב, אכן המאמר מלווה בסרטונים מקצועיים המסבירים על כל תוכנה גרפית שהמעצב או המעצבת צריכים לעבוד בה וחשיבות תיק העבודות בתחום קריאה נעימה.


 


 

יחס אישי וחם בלימודים אישיים

לימודים אישיים ידועים כלימודים האפקטיביים ביותר והצלחה גדולה במיוחד קורסים בגרפיקה ועיצוב שזה לימוד על התוכנות עם הצורך לתשומת לב מלאה בשיעורים, הלימוד מתבצע דרך חיבור לתוכנה שבה המורה יכול לצפות במסך שלכם ולעבוד על התוכנה הגרפית שלכם, הדוח שיח עם המורה שלך מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות והדרכה מלאה על כל הסודות של עיצוב בתוכנות הגרפיות של אדובי החל מלימוד הפוטושופ לעיצוב תמונות נעבור דרך האילוסטרייטור לעיצוב וקטורים ולוגואים ונסיים בתוכנת האינדיזיין בה תערכו חוברות וקטלוגים לעבודה מקצועית, תוכלו במאמר זה לראות בעצם איך לומדים בצורה אישית במגזר החרדי אחד על אחד עם כל הנוחות שבית יכול לתת לצפייה בסרטון. בדרך כלל אם תלמדו במסגרות חילוניות תצטרכו להחשף לכל מיני תמונות שלעיתים הם לא מקובלים במגזר הדתי בלימודים אישיים אכן המתכונת מותאמת אישית לקהל היעד הדתי – חרדי בלבד.


 

מה חשוב בשוק העבודה היום?

בסיום הלימודים של מעצבים גרפיים או גרפיקאים אכן תקבלו תעודת סיום לימודים מטעם המכללה, אך לא משנה היכן תלמדו היום לקוחות ומעסיקים רוצים לראות אך ורק דבר אחד וזה את תיק העבודות הגרפי שלכם, אף אחד לא מעניין אותו מה למדתם ואיפה הכי מעניין זה אם אתם יודעים חשיבה גרפית, קומפוזיציה ושילוב צבעים מקצועי, עיצוב לוגו עם הטמעת הרעיון של העסק, עיצוב נקי וקולע לקונספט של העיצוב העסקי, מהו עיצוב עסקי וכיצד אתם יכולים לעזור ללקוח או לעסק שלכם לקדם את המכירות שלכם. במהלך הלימודים אכן תבנו תיק עבודות מקצועי בהדרכה פרטית ואישית, תיק העבודות הגרפי אכן מלוה בתרגילי בית מה שאומרים השקעה מביאה הצלחה, אכן תצטרכו למצוא זמן להכין את תיק העבודות שלכם הרי הוא הפנים שלכם והפנים שלנו בתור מכללה ובית ספר מקצועי להכשרת מעצבים גרפיים, קורסים בגרפיקה ועיצוב הם קודם כל הטמעה אישית בכל אדם את חוקי העיצוב והבנת הרעיון של הבאת עסקים למיתוג מקצועי בכל פן שהוא אם למגזר החרדי דתי ולקהל היעד, בשיעורים אכן תחשפו לתמונות צנועות לעבודה מקצועית ואישית עם המורה שלכם, במידה ואתם חושבים שאכן אין לכם את ה 3 או 4 שעות עבודה לתרגול חוץ מהשיעור שתלמדו אז זה לא המקצוע שלכם, כדי להיות מעצבים גרפיים מצליחים בשוק העבודה ושתהייה לכם דרישה אכן תצטרכו להשקיע זמן בהכנת פרוייקטים כדי לקבל ניסיון בתחום.


 

מה צריכים ללמוד כדי להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים במגזר החרדי – דתי?

כדי לעסוק בתחום העיצוב גרפי אכן תצטרכו ללמוד קודם כל את חוקי העיצוב, מהי קומפוזיציה גרפית, שילובים והתאמות של צבעים לרעיונות שונים, אכם תלמדו את כל התוכנות הגרפיות המקצועיות בשוק העבודה שהם : פוטושופ, אילוסטרייטור, ותוכנת האינדיזיין, אכן תלמדו כיצד להפעיל אותם לעיצוב גרפי ואיך לבטא כל רעיון גרפי בתוכנות הללו, כלי העבודה שלכם זה חוקי עיצוב ושימוש מהיר בתוכנות הללו, התרגילים והשיעורי הבית שתקבלו אכן יכשירו אתכם לעבוד במהירות ויעילות כדי לעצב גרפיקות ממוחשבות בצורה מהירה לשביעות רצון של הלקוח שאיתו בעצם תעבדו. במסגרת הלימודים אכן תלמדו מהם הצרכים של כל לקוח ובאיזה בקשות ושאלות תחשפו במהלך הדרך, היום תחום העיצוב גרפי אכן מופיע בכל מקום והדרישה לו גבוהה ביותר בעיקר עם כל התחרות שיש בשוק בין עסקים שצריכים כל הזמן אכן לבצע תהליכי שיווק דרך מעצבים גרפיים. תוכלו בהמשך לקרוא איזה משרות ועבודות תוכלו לעבוד לאחר סיום הקורסים וההדרכות בתחום. התוכנות הפוטושופ, אילוסטרייטור ואנדיזיין הם התוכנות החשובות ביותר בקריירת המעצבים גרפיים בלעדיהם לא תוכלו להשתלב באף מקום עבודה, כל תוכנה יש לה תפקיד אחר במלאכת הגרפיקאים תוכלו בפירוט הבא לראות מה תפקידה של כל תוכנה ותוכנה גרפית.


 

הפוטושופ תפקידה – עיבוד תמונות ויצירת מניפולציות ורקעים בגרפיקה ועיצוב, חשובה מאוד בעבודת המעצבים ליצירת אווירה גרפית תחושות ומסרים בשיווק על ידי עיצוב של תמונות.


 

אילוסטרייטור תפקידה – מרכזית בהרכבה ובבנייה בתהליכי מיתוג לעסקים החל בבנייה של לוגו וקונספט עסקי, איור וציור עסקי חשוב מאוד בעבודת המעצבים גרפיים.

אינדיזיין תפקידה – איננה תוכנת עיצוב ומלקטת עיצובים מתוכנות הפוטושופ והאילוסטרייטור אחראית על הפקות ספרים וחוברות, משתלבת עם עבודה בטקסטים רבים וניתן על ידה לעצב טמפלטים ועיצובים חוזרים על עמודים רבים, נוחה מאוד להדפסה ושימושית מאוד בבתי דפוס.

 

אני רוצה ללמוד רק קורס אחד זה אפשרי?

במידה ואינכם רוצים לעסוק כמעצבים ורוצים ללמוד רק תוכנה אחת אכן תוכלו עדיין תצטרכו לבצע עבודות בעיצוב גרפי ומטלות כדי לקבל תעודה מקצועית לסיום לימודים בתוכנה שתשכילו.


 

אפשרויות העבודה שעומדים בפניכם לאחר הלימודים?

בתחום העיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט מחסור כיום בכוח אדם מקצועי, הדרישות בתחום הם לאו דווקא לתחום העיצוב גרפי, התחום כה רחב שמסתעף למאות נישות שונות, החל מהפקות של ספרים וחוברות עד לעיטורים גרפיים לספרי תנך, בתחום השיווק אכן תצטרכו לבנות לעסקים את כל תהליכי המיתוג אם זה לוגו ועד עיצוב מודעות שיווקיות שיעלו בכל מיני אפיקי פרסום שונים.

פרילנסרים בתחום – העולם שמתפתח לעבודה מהבית

כיום מרבית המעצבים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית אם זה להכנת עיצובים גרפיים לבתי דפוס שהמעצבים שלהם לא עומדים בעומס עבודה, סופרים ומחברים שהוצאה לאור שלהם זה בעצם אתם, פרילנס מקצועי אכן יאסוף לחיקו מספר לקוחות שיספקו לו עבודות לכ השנה וככל שתהיו טובים ותבצעו שיווק מקצועי לעצמכם אכן חוג הלקוחות שלכם יגדל ופה ואוזן בתחום זה כה רחב, אם הלקוחות שלכם יתרגלו אליכם ואתם אליהם יהיה לכם קל מאוד לקלוע לטעם האישי שלהם וכל תחומי העיצוב יעברו לידיים שלכם, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבוע שיעור הדגמה בעצם איך ללמוד מהבית אחד על אחד עם מורה פרטי שיתחבר ישירות למחשב שלכם בהצלחה.

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811