מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימוד חינם - מדריכים פוטושופ שיעור חינם על מסכות טשטוש תמונות CS6 - CC

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> לימוד חינם - מדריכים פוטושופ שיעור חינם על מסכות טשטוש תמונות CS6 - CC

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

מכללות לעיצוב גרפי דוגמה למה שתלמדו בפוטושופ מדריכים שיעור חינם על מסכות טשטוש תמונות CS6 - CC

יש בארץ מכללות רבות לעיצוב גרפי וכל הזמן נוצרות מכללות נוספות, אבל חשוב לעדכן את הסטודנטים שהולכים לבחור ללמוד במכללות לעיצוב גרפי הללו, חשוב לבדוק אותן מראש ולוודא שבאמת יהיה שווה להירשם אליהן בסופו של דבר, אתם הולכים להוציא סכום לא מבוטל של כסף וכמובן להשקיע מזמנכם וממרצכם, אז כדי למנוע כמה שיותר אכזבות בהמשך, חשוב לבדוק שאכן כדאי ללמוד במכללות לעיצוב גרפי אלו.

איך אפשר לבדוק באילו מכללות לעיצוב גרפי כדאי ללמוד ובאילו לא

כיום עידן האינטרנט והחיפוש המאסיבי בגוגל וריבוי פורומים ורשתות חברתיות, מאפשרים לנו למצוא מידע רב על מי שנרצה בעיקר חברות, כדי לראות על טיב שירותן מלקוחות קודמים, הרי לא סתם נאמר "אין חכם כבעל ניסיון" ואנו ידועים כמעדיפים להתייעץ לפני שמתחילים, וזה דבר טוב, תמיד חשוב לבחון דברים לעומקם לפני שמקבלים החלטות כאלו או אחרות.

לימודי עיצוב גרפי זה לא רק ללמוד את התוכנות הכי מעודכנות והכי מתקדמות, זה גם חלק חשוב מאוד, אבל אם המטרה של אותו סטודנט היא להיות מעצב גרפי ולא סתם ביצועיסט/גרפיקאי, חשוב שהוא ילמד במכללה שאכן תלמד אותו לחשוב ולפעול כמעצב גרפי ולא רק כגרפיקאי, גם חשוב להבין מה מטרת הלימודים של התלמיד, אם באמת מטרתו היא לעבוד בתוך גרפיקאי שמבצע את ההוראות של המעצב או הארט דיירקטור בתוכנות הגרפיות השונות, אז רק חשוב לבדוק את רמת הלימודים והמקצועיות בלימוד אותן תוכנות גרפיות במכללות לעיצוב גרפי השונות וזהו לבחור במכללה טובה ולהירשם.

ברגע שמדובר על יותר מזה, על סטודנט עם שאיפות שרוצה בעצמו להגות את רעיון העיצוב בעצמו, לשבת עם לקוחות ולהבין פרטים חשובים לגבי המסר שרוצה הלקוח להעביר, קהל היעד, צבעים, אלמנטים, וכו', אז הוא צריך לחפש במכללות יותר מקצועיות יותר מקיפות בלימודים, במיוחד שמלמדות איך לפתח את החשיבה הגרפית, מלמדות להבין כמו שצריך, מהי קומפוזיציה נכונה, להבין את תורת הצבע, איך ליצור צבעים מסויימים, להבין טיפוגרפיה, להכיר פונטים רבים שאיתם יכול לעבוד.

בפורומים או ברשתות החברתיות, אפשר פשוט לשאול שאלה, אנשים שמכירים מכללות שבהן אתם מעוניינים ללמוד ולהבין מה רמת הלימודים שם, איזה דגש שמו על פיתוח חשיבה גרפית, איך תומכים בלימודי התלמיד, עזרה בלימודים, פורומים של המכללה שבהם ניתן לשאול שאלות וכו'. ולפי אופי התשובות אפשר להבין על טיב המכללה.

תמיד מומלץ להגיע לערבים פתוחים אשר מכללות לעיצוב גרפי רבות עושות, בערבים הפתוחים המרצים שלהם עונים על שאלות של תלמידים פוטנציאליים לגבי לימודים במכללה ואפילו תוכלו לשאול תלמידים שלומדים שם על רמת הלימודים, כמות התמיכה שמקבל התלמיד, עזרה במציאת עבודה ועוד.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811