מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימוד ציור גרפי דיגיטלי באינטרנט

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> לימוד ציור גרפי דיגיטלי באינטרנט

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :
 

 

לימוד ציור באינטרנט

היום אפשר לעשות כמעט כל דבר באמצעות האינטרנט. העולם השתנה לגמרי ודברים שהיינו עושים בעבר באופן פיזי אנו עושים היום באופן וירטואלי. כך לדוגמא אם היינו צריכים לקנות משהו היינו חייבים להגיע באופן פיזי לחנות שמוכרת אותו, היינו רואים אותו ושומעים מה המחיר שלו ואז מחליטים האם לקנות אותו, אך היום כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא להיכנס לאתר הרלוונטי, לראות את המוצר, להקליד פרטי כרטיס אשראי והמוצר בדרך אלינו. כך גם עם מידע שהינו צורכים, היינו צריכים לקנות עיתון בשביל לדעת מה קורה בעולם, היינו צריכים לפתוח אנציקלופדיה או כל ספר אחר בשביל למצוא את מה שאנחנו צריכים, והיום עם גוגל אנחנו מגיעים לכל מידע בשניות. יש עוד דוגמאות רבות לאיך שהאינטרנט שינה את חיינו אך אחת הבולטות היא הדרך בה אנו לומדים. אם בעבר בשביל ללמוד משהו היינו צריכים ללכת פיזית לכיתת לימוד או לשיעור פרטי הרי שהיום יש לא מעט מקצועות ותחומים שאנו יכולים ללמוד באינטרנט. אחד מהתחומים הללו הוא ציור ואם אנו מחפשים לימוד ציור באינטרנט, אילוסטרייטור היא התוכנה אותה אנו מחפשים ללמוד.
לימוד ציור באינטרנט

מהי אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא תוכנת צייר. תוכנה שניתן באמצעותה ללמוד כל מה שרוצים. אילוסטרייטור היא תוכנה שמאפשרת לצייר דמויות, קומיקסים, קריקטורות, חיות, פנים או כל דבר אחר ובצורה פשוטה. אילוסטרייטור מעמידה כלים שונים לרשות המשתמש, כלים שימושיים ופשוטים מאוד, והיא תוכנה אשר מאפשרת לעשות עבודה מדויקת מאוד ולהפיק תוצאות מרהיבות. אילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית מה שאומר שניתן להגדיל בה אלמנטים לאיזה גודל שרוצים, וניתן להדפיס גם לכל גודל שרוצים בלי לפגוע באיכות. אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה איכותית אחות לתוכנות פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ואחרות והיא תוכנה שאין לה תחליף. יש אומנם אין סוף תוכנות גרפיות חינמיות או בתשלום אך אף אחת לא מתקרבת ליכולות שמציגה אילוסטרייטור.
אילוסטרייטור היא תוכנת צייר

איך לומדים ציור באינטרנט?

לימוד ציור באינטרנט מתחיל עם רכישת או הורדת תוכנת אילוסטרייטור. לאחר שיש את התוכנה ניתן להתחיל וללמוד צעד אחר צעד את העבודה, לנסות עוד ועוד ולהתמקצע. אילוסטרייטור ניתן ללמוד באינטרנט דרך סרטונים ביוטיוב או מכל חומר אחר שמופץ ברשת, וכל מה שצריך בשביל להיות מומחה בתחום הוא לתרגל עוד ועוד את השימוש בתוכנה.
לימוד ציור באינטרנט מתחיל עם רכישת או הורדת תוכנת

 ILLUSTRATOR אילוסטרייטור – הנאה צרופה

מעבר לאפשרויות שאילוסטרייטור מספקת, היא גם תוכנה שממש כיף לעבוד איתה. הכלים השונים שיש בה יחד עם מגוון האפשרויות יוצרים הנאה של ממש. ציור באילוסטרייטור מאפשר לשמור את הקובץ או לשלוח אותו למי שרוצים, כך שניתן לשתף בקלות את הציור לאחר שמסיימים אותו ולתת אותו כמתנה או לשלוח אותו לביקורת או לכל גורם אחר. אם עדיין לא התחלתם לעשות שימוש בתוכנה זה בדיוק הזמן.
ILLUSTRATOR אילוסטרייטור

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811