מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימוד ציור למתחילים ביוטיוב

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> לימוד ציור למתחילים ביוטיוב

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

לימוד ציור למתחילים ביוטיוב

מי לא מכיר את יוטיוב? אתר הסרטונים הגדול ביותר בעולם, אתר בו בכל יום מועלים אלפי סרטונים חדשים ומיליוני דקות מהם. רובינו מנצלים את יוטיוב בשביל לצפות בסרטונים קצרים או למצוא פרקים מסדרות שלא הצלחנו למצוא בשום מקום אחר, וחלקנו מוצאים ביוטיוב סרטונים מן העבר בתחומים שונים. אך יוטיוב יכול להיות גם מקור מעולה ללימוד, יוטיוב יכול להיות המורה שלנו על ידי הסרטונים שקיימים בו? איך זה עובד? פשוט מאוד, יש אין ספור סרטוני הדרכה בכל תחום שהוא כמעט, סרטנים שהם ממש מעין שיעורים, ואת הסרטונים הללו רואים, ולומדים מהם. חלקם אפילו מלמדים שלב אחרי שלב באופן מסודר וכרונולוגי והם יכולים לתת את המענה הדרוש. עם יוטיוב ניתן ללמוד כמעט כל דבר ובין השאר ניתן ללמוד גם את תוכנת אילוסטרייטור וללמוד ציור למתחילים
לימוד ציור למתחילים ביוטיוב

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם. אילוסטרייטור היא תוכנת אחות לתוכנות פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ואחרות והיא תוכנה שיש בה את כל הכלים הדרושים בשביל לצייר באמצעותה. ניתן לצייר באמצעותה קוים באופן מדויק, לעבוד על אלמנטים שונים בציור, לשלב שלל צבעים וסגנונות ולייבא מבחוץ אלמנטים ולעבוד עליהם כמו תמונות. אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת על וקטורים מה שאומר שגם אם מגדילים בה אלמנטים לא מאבדים מאיכותם. זה אומר גם שניתן להדפיס בכל גודל שרוצים גם כן בלי לאבד איכות. אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של גרפיקאים, אנשי תלת ממד וכל מי שעוסק בתחום. מי שרוצה ללמוד ציור חייב לעשות בה שימוש.
אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנו

לימוד ציור למתחילים להגשים חלום ישן..

לימוד ציור למתחילים ביוטיוב מתאים לכל אחד. רבים שומרים אצלם את חלום הציור עוד מילדות ולא מוצאים הזדמנות להגשים את החלום ולהתחיל ללמוד סוף סוף, ואילוסטרייטור יחד עם לימוד שלה באמצעות סרטונים ביוטיוב יכולה להיות הפתרון לכך. אילוסטרייטור מאפשרת לכל אחד ללמוד ציור בצורה פשוטה ולעשות את זה בקלות ואפילו די במהירות. היא תוכנה פשוטה שקלה לשימוש וכל אחד בכל גיל יכול להתחיל וללמוד אותה.

איך לצייר בתוכנה איך לומדים מסרטונים?

פשוט מאוד, כמעט כמו באופן פיזי. מה שצריך לעשות הוא לשבת על המחשב עם התוכנה פתוחה, ומצד שני גם סרטוני הלימוד ביוטיוב פתוחים. כך ניתן לשבת וללמוד צעד אחר צעד את רזי אילוסטרייטור, ללמוד אותה ולעשות בה שימוש. יש אין סוף סרטוני הדרכה ביוטיוב שמלמדים צעד אחר צעד איך לצייר בתוכנה, ואם אתם לא מוצאים את התשובה לשאלה שלכם בסרטון ספציפי סביר להניח שתמצאו אותה בסרטון אחר. אילוסטרייטור היא תוכנה קלה ללימוד אם כן וכל מה שהיא דורשת זה עוד ועוד תרגול. ככל שיעבור הזמן תיראו שאתם מצליחים לצייר ואפילו עושים את זה טוב מה שיוסיף לכם למוטיבציה.
סרטוני הדרכה ביוטיוב שמלמדים צעד אחר צעד איך לצייר

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811