מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימוד תיקון תמונה בפוטושופ תוכנה לימוד הסבר חינם למתחילים צלמים

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> לימוד תיקון תמונה בפוטושופ תוכנה לימוד הסבר חינם למתחילים צלמים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


לימוד תיקון תמונה בפוטושופ- לימוד חינם לצלמים מתחילים

צילום הוא לא רק עניין שמסתיים בקליק אחד אלא ממשיך עוד הרבה לאחר שתמונה צולמה. אם ההמשך נעשה בחדר החושך והכימיקלים בתקופה של הפילם הישן ובין אם בעזרת תוכנת פוטושופ, תוכנה מובילה לעריכת תמונות בתקופה הדיגיטאלית של היום. במסגרת לימודי או קורס פוטושופ לצלמים מתחילים נלמד לעשות שימוש בכלי התוכנה הבסיסיים הכוללים בין השאר כלי תיקון תמונות בסיסיים. משם נמשיך אל כלים אחרים לרבות פילטרים שונים, שיטות להעברת תמונה לשחור ולבן ועוד שורה ארוכה של נושאי נוספים עליהם נרחיב בהמשך.

מדריכי לימוד מקצועיים און ליין

במדריכי הלימוד של תוכנת פוטושופ שלהלן ילמד הסטודנטים כיצד לעבוד עם טכניקות מסוימות וירכשו מגוון טיפים מקצועיים שיסייעו להם לעבוד בצורה היעילה ביותר על התוכנה בהקשר של צרכי הצילום. מכללת סולו מאפשרת לכם ליהנות מתהליך לימוד פרטי במתכונת לימודים און ליין מהבית ועל פי לוחות הזמנים הנוחים לכם. באתר הבית של המכללה תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סרטוני הדרכה וקורסים מקיפים בנושאים מגוונים בעולם העיצוב הגרפי, גרפיקה ממוחשבת, בניית אתרים ותוכנות מחשב כמו פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין.

מה לומדים בקורס פוטושופ לצלמים מתחילים?

הגרסא החדשה ביותר של תוכנת פוטושופ היא CS6 ובמסגרת לימודי הגרסא הזו יועברו תחילה תכנים ראשוניים הקשורים לממשק התוכנה ולמודולים השונים שלה. בהמשך הקורס נלמד אודות הפקודות הבסיסיות של התוכנה וההבדלים בין סוגי הקבצים: JPG, RAW,DNG ועוד. נלמד להכיר את תיבת הכלים על היבטיה ורכיביה השונים לרבות הדרכים הנכונות ביותר לשימוש בכל כלי שמציעה תוכנת פוטושופ. נלמד בנוסף כיצד למחוק אלמנטים ופריטים שונים בתמונה, כיצד לרטש תמונות ופורטרטים, כיצד לבצע חיתוכים, לשנות פרופורציות ולשפר את מבנה התמונה והקומפוזיציה. 
קורס פוטושופ לצלמים מתחילים עוסק גם בטכניקות לשינוי מידות התמונה, סיבוב, יישור וחיתוך תמונות, שליטה בסיסית על גווני הצבע, על רמת הניגודיות של או וצל והמרה לש/ל. הסטודנטים ילמד בנוסף כיצד ליצור שינויים נקודתיים בתמונה ולהפריד אזורי עבודה שונים, כיצד להשתמש בשכבות ולבצע מיזוג של כמה אלמנטים מתמונות שונות וכן הלאה. 
 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811