מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

ללמוד מהבית בזמן הפנוי לימוד באופן עצמאי

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> ללמוד מהבית בזמן הפנוי לימוד באופן עצמאי

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

ללמוד מהבית בזמן הפנוי לימוד באופן עצמאי

יש לא מעט אנשים שרוצים ללמוד ולהתפתח אך החיים הלחוצים לא מאפשרים להם את זה. היום בעידן המודרני אנו כל הזמן רצים סביב הזנב של עצמנו – קמים בבוקר, מתארגנים ומארגנים את הילדים למוסדות החינוך, יוצאים לעבודה ובדרך לוקחים את הילדים למוסדות הללו, מתרוצצים כל היום בעבודה ולאחר מכן חוזרים הביתה ועושים את מטלות הבית... אז מתי נשאר זמן ללמוד בכלל? איך אפשר בכלל להירשם למקום לימודים ולהתחייב להגעה קבועה? יותר מכך, חלק לא מבוטל מהאנשים נמצא כל הזמן בלחץ כלכלי, אז איך אפשר לוותר על שעות עבודה בשביל לימודים? מסתבר שיש פתרון לזה, פתרון פשוט ונוח והוא - ללמוד מהבית.
ללמוד מהבית בזמן הפנוי לימוד באופן עצמאי

לימודים פעם והיום...

פעם בשביל ללמוד משהו האופציה היחידה הייתה להירשם למוסד לימוד, להגיע לשיעורים וללמוד. היום בעידן האינטרנט אין שום סיבה לעשות את זה ברוב המקצועות, והיום ניתן ללמוד און ליין בכמה דרכים. היום בעידן המחשבים והאינטרנט כל מה שצריך לפטופ ומקום לשבת בו בשקט וללמוד, וניתן לעשות זאת באופן עצמאי או עם מורה שמלמד און ליין.
להירשם למוסד לימוד, להגיע לשיעורים וללמוד

לימוד באופן עצמאי

אם אתם רוצים ללמוד באופן עצמאי, תלוי אם אתם מחפשים לימודים פורמאליים או לא. אם אתם רוצים לימודים פורמאליים, יש היום אין סוף קורסים און ליין שכל מה שהם דורשים מכם הוא לצפות בסרטונים, לעקוב אחר ההוראות ולתרגל את הנלמד. בחלק מהקורסים הללו יש מבחנים במהלכם ובחלק לא, וברובם יש תמיכה במייל, טלפון, קבוצת פייסבוק ואופציות אחרות. אם אתם מחפשים לימודים לא פורמאליים אלא רק להעשיר את הידע הכללי שלכם בתחומים מסוימים, תוכלו למצוא אין סוף סרטונים ביוטיוב כמו גם אין סוף חומר כתוב ברשת.
ללמוד באופן עצמאי

לימודים עם מורה און ליין

דרך נוספת ללמוד מהבית בנוחות היא מול מורה באון ליין. יש היום תוכנות שיתוף מסך מצוינות שחלקן אפילו חינמיות כמו סקייפ, והלימודים מתקיימים בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי. אתם יושבים לכם בבית בנוחות עם כוס קפה, עט ומחברת והמורה בצד השני מלמד אתכם, מראה לכם איך לעשות דברים, עונה לכם על שאלות ומעביר לכם שיעור מלא כאילו הוא ישב לצדכם. זו דרך שהולכת והופכת להיות פופולארית יותר ויותר בעיקר בגלל ההבנה שזה בדיוק כמו שיעור פרונטאלי.
לימודים עם מורה און ליין

יתרונות הלימוד מהבית.

ללימוד מהבית יש מספר יתרונות. ראשית, הנוחות. לא צריך להתלבש ולהתארגן ואפשר לעשות את זה גם בפיג'מה, בין אם לומדים מקורס מוכן ובין אם לומדים עם מורה און ליין. שנית, לא צריך לשלם על דלק, חנייה והוצאות נוספות שכרוכות מהבית ושלישית, ניתן ללמוד מתי שנוח ולא צריך לוותר על עבודה או כל עיסוק אחר. לימודים מהבית הם לימודים כיפיים שרבים בוחרים בהם על פני כל אופציה אחרת ללימודים.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811