מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מדריך איך להבהיר תמונה בפוטושופ איך מבהירים ומכהים אזורים בתמונות

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריך איך להבהיר תמונה בפוטושופ איך מבהירים ומכהים אזורים בתמונות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך להבהיר או להכהות תמונות ואזורים בתמונות באמצעות פוטושופ?

תוכנת פוטושופ היא תוכנה גרפית שפותחה על ידי אדובי מערכות שאחראים בנוסף לפיתוח של תוכנות גראפיות נוספות ומובילות בתחום. פוטושופ אומנם נחשבת לתוכנה הפופולארית ביותר בהתייחס לשאר התוכנות בתחום העיבוד הגרפי. בשנת 1987 פותחה פוטושופ ומאז ועד היום עברה לא מעט שיפורים ועדכוני גרסה כאשר משפחת מוצרי פוטושופ כוללת למעשה הן תוכנות המיועדות לשימוש מקצועי והן תוכנות המתאימות יותר לשימושים פרטיים וביתיים. 

את מי משמשת תוכנת פוטושופ?

ניתן למנות שורה ארוכה של אנשי מקצוע שעבורם פוטושופ הוא כלי עבודה מרכזי ושימושי מאד. בין אם מדובר בגרפיקאים, צלמים, אנשי וידאו, אדריכלים, עובדים בדפוס טקסטיל ובין אם מדובר באנשי מקצוע מעולם הרפואה, עובדים בתחום האינטרנט. התוכנה משמשת כאמצעי עבודה מצוין עבור כל מי שלמעשה מבקש לערוך, ללטש או לעבד תמונות בתחום הדיגיטל והדפוס. הגרסה המתקדמת ביותר של תוכנת פוטושופ כיום היאAdobe Photoshop CC הכוללת מגוון כלי הדמיה מתקדמים שהפכו אותה לכלי ביד היוצר להפקת ביצועים גרפיים מעולים.
קהלי יעד
כל מי שמבקש כיום להשתלב בעולם העיצוב החזותי או להכיר לעומק ומקרוב את תוכנת פוטושופ, יכול לקבל תרומה משמעותית מלמידת התוכנה במסגרת קורס מקצועי. על מנת להצליח לעבוד כשורה עם פוטושופ, חשוב מאד לעבור קורס מקצועי ומקיף של התוכנה, מאחר והיא כוללת מגוון רחב שלפונקציות ויכולות שונות שעשוי לבלבל לעתים את המשתמש. על מנת למקסם את הביצועים הגרפיים, יש למצות עד תום את מלוא הפוטנציאל מהעבודה עם תוכנת פוטושופ. 

ידע בסיסי בתוכנה

ברמת העיקרון כל אחד ללמוד במסגרת קורס מקצועי ולאפשר לעצמו בתוך כך ליהנות בהמשך הדרך ממגוון אפשרויות תעסוקה. יחד עם זאת רצוי להגיע אל הקורס עם ידע בסיסי בתוכנת אחרות כמו אילוסטרייטור או אינדיזיין במטרה לערוך אינטגרציה בין התוכנות השונות. פוטושופ יכולה לשמש כבסיס טוב להתחלת התהליך של עיבוד תמונות או כבסיס ללימודי גרפיקה אחרים, רק מבחינתם של צלמים או בוני אתרים. במסגרת לימודי התוכנה, מקבלים ארגז כלים עשיר ומפתחים מיומנויות עיצוב בעלות חשיבות מרכזית בתעשיית הגרפיקה הממוחשבת. 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811