מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מדריך לימוד אפקט אש על טקסטים בפוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריך לימוד אפקט אש על טקסטים בפוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

מדריכים לימוד יצירת אפקט אש על טקסטים צעד אחר צעד
כנסו איך ללמוד קורס פוטושופ מהבית

איך לעצב אלבום תמונות.

השימוש באלבומי תמונות מאז ומתמיד היה רב היות ואלבום שכזה הכיל מקבץ תמונות נבחר שתועדו למזכרת במהלך אירוע כדוגמת יום הולדת, ברית או בריתה, חתונה, בר או בת מצווה, טיול, ספר תמונות כרונולוגי ועוד.
בשנים האחרונות נהוג להכין אלבומי תמונות דיגיטליים שעיצוב האלבום בולט בכל העמודים המכילים את האלבום ולא רק בכריכתו של האלבום (כאלבום תמונות רגיל בו אין שימוש בולט כלל בעיצוב, באלבומים שכאלו נהגו להשתמש בעבר).
כיום אפשר להכין אלבום תמונות דיגיטלי בעזרת תוכנות המציעות אפשרות זו, שבהן יש כלי עיבוד ועריכה ואלמנטים להכנת אלבום שכזה.

 

עיצוב אלבום תמונות


יש כאלה המעוניינים לעצב אלבום תמונות ורעיונם יפה ומיוחד אך לא יודעים כיצד לעשות זאת, עיצוב אלבום תמונות אין כללים מסוימים לכך, כל שעל המעצב לעשות הוא בזמן עיצוב האלבום להתייחס במה עוסק האלבום (אלבום דיגיטלי לחתונה, יום הולדת, טיול ועוד) ובהתאם לכך לעצב את האלבום ולפי הנחיות הניתנות לו, את אלו יכול גם לעשות כל אדם פרטי ולא מעצב גרפי שלמד מכלול של תוכנות גרפיות, מספיק לדעת תוכנה אחת ובעזרת תוכנה זו לעצב את האלבום.
תוכנה הידוע לרבים לעיבוד ועיצוב תמונות ואת כל עמודי אלבום התמונות היא תוכנת הפוטושופPhotoshop שבה כל אחד יכול להשתמש וללמוד אותה, פשוטה לתפעול וכיפית לעבודה, בעזרת תוכנה זו ניתן לקבל תוצאות מקוריות יפות בעיצובכם האישי.

תוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי.

אלבום דיגיטלי, מהו?
אלבום דיגיטלי זהו אלבום המכיל תמונות שנאגדו לצורך עיבוד והכנת האלבום ותמונות
אלו מהוות חלק בלתי נפרד מהעמודים המרכיבים את האלבום הדיגיטלי, אין אפשרות לשנות את סדר תצוגתן / מיקומן של התמונות באלבום היות והן מודפסות על גבי עמודי האלבום.
בעבר נהגו להשתמש באלבומים רגילים אשר להם כריכה המעוצבת יפה והתמונות פותחו ושובצו באלבום התמונות ובחלק מהאלבומים היה אפשרי לשנות את סידרם של התמונות.
עיצוב אלבום דיגיטלי נעשה בעזרת תוכנת מחשב לעיבוד תמונות. באינטרנט ישנן תוכנות רבות העונות על כך, חלקן בחינם, חלקן בתשלום, חלקן ניתנות לשימוש לזמן מוגבל – תקופת ניסיון בתוכנה המאפשרת למשתמש להתרשם מיכולותיה של התוכנה בטרם יחליט האם לרכוש אותה. אחת התוכנות הבולטות בעיצוב ועיבוד של תמונות המציע כלים רבים לעיבוד ועריכה של תמונות וגם עיצוב מלא של עמודי אלבום התמונות הדיגיטלי היא התוכנה הגרפית (שוודאי שמעתם את שמה) היא פוטושופ Photoshop, לתוכנה כלים רבים שנועדו לעיבוד של תמונות, מאפשרת שילוב של מספר תמונות יחדיו, שימוש באפקטים מיוחדים ועבודה עם טקסטים כך שהאלבום הדיגיטלי שלכם ייראה מרשים ומיוחד בעיצוב שלכם.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811