מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מה ההבדל בין מעצב גרפי גרפיקאי וביצועיסט סקירה רחבה 2014-2015

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> מה ההבדל בין מעצב גרפי גרפיקאי וביצועיסט סקירה רחבה 2014-2015


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

מה ההבדל בין מעצב גרפי לגרפיקאי וביצועיסט ערכנו בשבילכם סקירה רחבה 2014-2015


 


 

חיפשתם בגוגל לדעת מה כל ההבדלים בנישות של מה זה מעצב גרפי ומה ההבדלים בין גרפיקאי אכן הגעתם למאמר הנכון, במאמר זה אכן תקבלו את כל הפרטים הקטנים שלבטח למזכירה של בית הספר שהתקשרתם אליה לא ידעה להסביר. כיום שתחום התקשורת החזותית רחב מאוד וכולם צריכים לכל תחום מעצב גרפי או גרפיקאית שיעצבו להם באנר שיווקי בפייסבוק או עיצוב מודעה לאתר האינטרנט הפרטי של החברה נוצר בלבול רציני מי בעצם יכול לעשות את זה, לאחרונה בוגרים רבים של מסלולי עיצוב גרפי שונים נותנים לעצמם תואר עצמי של מעצב או מעצבת גרפית לפני שהם בכלל יודעים אם הם בכלל עומדים בקריקטריונים הנכונים.


 

ביצועיסט – גרפיקאי

נהוג לחשוב שביצועיסט או גרפיקאי הם נחותים יותר ממעצב גרפי לעתים הידע שלהם הרבה יותר רחב בתחומים מסוימים מאשר מעצבים גרפיים, ביצועיסט או גרפיקאי הנם אנשים שלמדו בצורה עצמאית את התוכנות בעיצוב גרפי או לקחו קורסי תוכנה בלבד, למי שמסיים לימודים בתחום זה יעבוד בעיקר בחברות הדפסה שבהם צריכים לתת פתרונות למעצבים גרפיים בנושא הבאה לדפוס, קווי סכין להדפסות מיוחדות, פתרונות להדפסה מתקדמת ועוד, מי שלמד את תחום הגרפיקה אך ורק לנישה זאת יהיה לו קשה לתת פתרונות ללקוחות בתחומי עיצוב או מיתוג לעסקים, לדוגמה אם לקוח מבקש מביצועיסט שיעצב לו מודעה שיווקית לפייסבוק יהיה קשה מאוד לביצועיסט לבחור את הצבעים הנכונים שישכנעו את הגולשים להקליק על המודעה או מאות סיבות אחרות שכדאי לתת עבודות מסוג אלה למעצבים שלמדו איך לגרום לאנשים להסתכל על המקום הנכון במודעה. עוד דוגמה בולטת בבחירת הצבעים הנכונה, תתארו לכם הולכים למסעדת בשרים שכל התפריט שלהם בעצם מעוצב בצבע כחול, צבע כחול ידוע כצבע שפשוט לא קשור לאוכל חם ויותר מצביע על דברים ומזון קר או מיתוג לעסק שאמור לשדר ניקיון ועוד דברים שונים, במידה והביצועיסט יבחר את הצבע הלא נכון ללקוח יכול להיות שיהיה מצב שבו הביצועיסט יגרום ללקוח לנזק ולאו דווקא לשיפור התדמית שלו ברשתות חברתיות או באתר אינטרנט שיווקי.

במסגרת לימודי עיצוב גרפי מקצועיים אכן תלמדו כיצד לבחור את הצבעים הנכונים שיעבדו בשביל הלקוח שלכם ולא דווקא לקחת צבעים שאתם אוהבים. עליכם בעצם לעזור ללקוח שלא מבין בדיוק מהו עולם הצבעים וכיצד התורה הזאת בעצם יכולה לעזור לו. יש כאלה מכל סיבה שלהיות ביצועיסטים זה יספיק להם לדרישות שונות אך כסף בעצם לא תעשו מזה כי הדרישה בשוק היא לאנשים ומעצבים שיעזרו להם לקדם את המכירות שלהם, גרפיקאי וביצועיסט הנו אותו מושג לכן רגע אחד לפני שאתם בוחרים מוסד לימודים עליכם לדאוג לאיזה רמה הם יביאו אתכם ולאיזה עבודות תהיו מסוגלים לעבוד לאחר סיום הלימודים שלכם.


 

החשיבה בעיצוב גרפי היא להיות ראש יצירתי

בטח שמעתם על המשפט "בשביל כבוד צריך לעבוד" בדיוק ככה כדי להיות מעצבת או מעצב פרילנס מקצועי עליכם לעבוד קשה בתקופת הלימודים וגם בתקופה שלאחריה, הידע בתוכנות הגרפיות יהיה חשוב ואפילו חשוב מאוד כדי לעבוד מהר ולא לבזבז שעות על עיצוב כרטיס ביקור שסך הכל תקבלו עליו 350 ש"ח במקרה הטוב על העיצוב, אבל במידה ותעצבו לוגו תוכלו לקבל מחירים הרבה גבוהים שיכולים להתחיל מעיצוב לוגו קטן של 800 ש"ח במידה ואתם מתחילים ועד 3500 ש"ח אם יש לכם ניסיון בעיצוב וכבר עשיתם מיתוג לכמה לקוחות בחיים שלכם. עיצוב גרפי זה הרבה יותר מלחשוב שאתם מעצבים גרפיים רק בגלל שאתם יודעים תוכנה או שניים, עיצוב גרפי זה ההבעה של המוצר שאותו אתם רוצים לקדם ועד לקידום מכירות של הלקוח בגלל הצבעים והאפקטים הנכונים שבחרתם בשבילו. מרבית המעצבים של בוגרי סולו עוברים מספר ניסיונות בתהליכי מיתוג אמיתיים הם חושבים על הרעיון של הלקוח וכיצד להביא את הרעיון שלו לידי ביטוי שיווקי, על המעצבים בתקופת הלימודים לעבוד קשה ולבצע אין ספור עיצובים בתחום לקבל ביקורות בונות ממעצבים אחרים והמורים שלהם כדי לבנות אותם נכון לשוק כדי להתמודד נכון עם דרישות השוק. על המעצבים והפרילנסרים לדעת לעבוד מהר ונכון כדי להספיק לעצב מספר דברים ביום אחד כדי אכן להרוויח מספיק כסף בתחום, לכן בתקופת הלימודים אצלנו אנו מבהירים לתלמידים שבאים כדי להיות מעצבים גרפיים אם זה לתעודה או אם זה לעבוד כפרילנסרים עצמאים מהבית עליהם לדאוג לפנות זמן במהלך השבוע שלהם להכנת שיעורי בית ומטלות רבות שהן בעצם יהיו תיק העבודות שלהם בתחום. למי שאין זמן לתרגל ולהכין שיעורי בית זה לא המקום שלו כדי להיות מעצב גרפי, כדי להתקדם בחיים אכן צריכים לפעמים לוותר על הנוחות שלכם כדי להתקדם לעוד צעד לצעד הרבה יותר גדול, הרי זה כבר ידוע שבתחום הזה מתגלגל הרבה כסף במיוחד שכולם כבר הבינו שאם אין לך אתר אינטרנט אתה לא קיים, אם אין לך גולשים באתר או אנשים שידברו עליך לא תוכלו בעצם להתקדם לעבודות הרבה יותר טובות. ואם אתם בחרתם להיות מעצבים מהבית ולעבוד בתחום הזה מהבית לא יהיה לכם קשה לקבל המון לקוחות מספיק שלקוח אחד יהיה מרוצה וכבר יגיעו אחריו עשרות לקוחות, בתחום הזה לכל עסק עצמאי יש חברים או ספקים שעובדים איתו ופה והאוזן אכן חזק מאוד בתחום הזה אז לסיכום כדאי שיהיה לכם תיק עבודות מקצועי ביותר שיפתח לכם דלתות רבות בעולם העיצוב ויתן לכם להתפרנס בכבוד גם אם בחרתם לעבוד כפרילנסרים או כשכירים במשרד פרסום כלשהוא.עבודה של מעצבת סטודנטית שבעצם ניסתה להראות כרטיס ביקור של מעצבת גרפית עם אוסף של צבעים כדי לתת ללקוח להבין שאכן מדובר פה עם מעצבת יצירתית
ביצועיסט או גרפיקאי בעיצוב מה ההבדלים


 

איך בונים ראש יצירתי אם אין לכם ובכל זאת אתם אוהבים את התחום הזה?

אם האוכל בא התיאבון כבר שמעתם על זה... אתם לא רעבים הרחתם ריח של אוכל והופפפפ בא התיאבון איתו אותו דבר בעיצוב גרפי, לומדים טכניקות מקצועיות של עיצוב או שילובי צבעים, אפקט או שניים ומפתחים אותו לעוד מליון דוגמאות, עצם הפיתוח מביא איתו עוד רעיונות, זה לא סוד שאם במהלך הלימודים תדעו את התוכנות כשפה שנייה שלכם בדיוק כמו שאתם יודעים עברית תשלטו טוב בתוכנות הגרפיות לא תצטרכו לבזבז זמן על איך לעשות דברים שונים בתוכנה, עם כל הידע שצברתם בתוכנות הגרפיות תתחילו להראות אותם בטכניקות ועיצוב שונות שתעשו. לעתים שואלים אותנו מתעניינים בעיצוב גרפי אם אני מתאים או לא מתאים לעיצוב, האם אני מתאים לעבוד כמעצב גרפי אם אני לא יודע לצייר בכלל? התשובה מאוד ברורה כדי להיות ציירים יש קורסים לציור דיגיטלי אבל כדי לדעת לעצב לוגואים בצורת תרנגולת או לוגו בצורת שמש עליכם לדעת לעשות את זה, במהלך הלימודים אכן תלמדו כיצד לצייר דברים לכיוון עסקי בלבד מתהליך בסיסי וצעד אחר צעד תקבלו תרגילים שיאמנו אתכם לצייר לוגואים למטרות שיווקיות בלבד. הלוגו המפורסם של בורגארנץ אכן נבנה על ידי מעצב גרפי שכבש רבבות אם לא מליונים בגלל הפשטות שלו הרי כל אחד ואחד מאיתנו יודע לצייר לב או פרח אז פשוט צריך רק להעביר את זה לצורה דיגיטלית ומשם אתם כבר תפתחו את זה לכיוונים שונים.


 

הניסיון בתחום - תיק עבודות - איסוף לקוחות


 

רופא לא נעשה רופא ביום אחד הוא צריך להשקיע שנים רבות כדי להיות רופא טוב, אותו דבר בתחום העיצוב גרפי כדי להיות פרילנסרים טובים או מעצבים גרפיים טובים צריכים לתת את הזמן לעשות את שלו, עבודה ועוד עבודה, דרישה של לקוח ועוד דרישה בעצם יבנו אתכם, מי שיש לו אהבה למקצוע האמנות הדיגיטלית והתקשורת החזותית בעצם יתפתח לאט לאט וילמד בעצם איך להשתלב ולהתאים את עצמו לתחום כה יפה שמספק את מי שאוהב את התחום, ככל שתשקיעו בתיק העבודות שלכם ברמה גבוהה ככה גם יתלוו אליו לקוחות נאמנים והכנסה קבועה, כל לקוח שיפנה אליכם ילווה אתכם שנים עם עוד עבודות שונות ויארגן איתו עוד לקוחות נוספים שישתמשו בשירותים הגרפיים שלכם. הסוד בתחום הזה זה לאהוב את מה שאתם עושים והכל כבר יחזור אליכם אל תעבדו בשביל הכסף, תיהנו והכל כבר יגיע !


 

סתם סרטון בשביל הכייף עוד טכניקה פשוטה לעיצוב לוגואים וחשיבה של מעצבים גרפיים

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811