מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

סול לימוד גרפיקה איך מעצבים אלבומים דיגיטלים?

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> סול לימוד גרפיקה איך מעצבים אלבומים דיגיטלים?

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

סול לימוד גרפיקה איך מעצבים אלבומים דיגיטלים?


עידן הדפוס הדיגיטלי המתפתח בתקופה שלנו והתחרות בין בתי דפוס שונים אשר מספקים תוכנות מסוימות ליצירת אלבומים דיגיטליים מודפסים. בעיצוב אלבומים דיגיטליים אנחנו מפיחים חיים לתמונות שאיתן אנחנו מעצבים את האלבומים. אלבום דיגיטלי הוא מזכרת לחיים שמעבירה רגשות המסר של המעצב להעביר רגשות ללקוחות דרך העיצוב. כאשר אנחנו רוצים לעצב אלבום דיגיטלי עם תמונות משפחתיות ישנות מהעידן לפני כל הצבע וההתחדשות, התמונות הישנות ניתנות לטיפול דרך שיטת הרסטורציה שנעשית באמצעות תוכנות עזר שונות למשל: הפוטושופ, בתוכנה עצמה ישנם כלים שיכולים לעזור לשפר את התמונה ולהעלים את הכתמים בתמונה, שריטות וחתכים למיניהם. ניתן לחדד תמונות מטושטשות וכהות והתוצאות הסופיות הן תמונות מיושנות משודרגות וחדישות שקיבלו שיפור איכותי לעוד כמה שנים טובות. אנחנו בעזרת הפוטושופ יכולים לתקן את הצבעים בתמונות ישנות או אפילו להפוך אותם לשחור לבן בתמונות שלא ניתנות לשיפור. בעזרת התוכנה כל הפגמים ניתנים לתיקון ושידרוג.

ללמוד עיצוב בסול גרפיקה מהבית מהו אלבום תמונות דיגיטלי וכיצד נכין אותו?  


אלבום תמונות דיגיטלי הוא אלבום תמונות מודפס דיגיטלי אשר בעזרת תוכנות קלות לשימוש נחסוך את המאמץ לרוץ לחנות צילום ולהוציא כסף על פיתוח תמונות. בעזרת התוכנות ניצור אלבום תמונות אישי ומרגש עם אותם רגעים הכי מרגשים בחיים והצילומים הכי מוצלחים. היום קיימת בחנויות צילום וחשמל מצלמה דיגיטלית המשמשת להפיכת הצילום למשחק ילדים, אנחנו אוספים מגוון תמונות במחשב או על דיסקים ויוצרים אלבום ייחודי של תמונות מתועדות. ניתן ליצור אלבומים לאירועים שונים מיוחדים ומרגשים שנרצה לזכור למשך שנים ארוכות כמו: חתונה, ימי הולדת, הריון, לידה, טיולים וכדומה. באינטרנט אפשר לעצב הכל במיוחד כשמדובר בשינוי רקעים והוספת כתוביות לתמונות או טקסטים שונים וליצור אלבומים יפים, בעיצוב אישי לפי טעם הלקוח ובעטיפה קשיחה ויודפס בכל מספר עותקים שתרצו שיגיעו עד דלת ביתכם תוך מספר ימים. לתמונות יש מקום חשוב מאז ומתמיד בחיינו ובשמירת זיכרונות הכי חשובים ונדירים במהלך כל התקופות של חיינו. השימוש בתוכנות נותן מראה עדכני ועטיפה זוהרת לאלבומים הדיגיטליים שנעצב בתוכנה עצמה. ניתן להכניס לאלבום דיגיטלי לא רק תמונות אלא כל דבר שניתן לסרוק או לצלם אותו במצלמה או בסורק. הדבר כולל: מכתבים, תעודות, פתקים ישנים. כאשר אנחנו סורקים ולא משתמשים בפוטושופ ניתן לשים דף של רקע מאחורי הסריקה ואילו השימוש נעשה בפוטושופ נעלים את הרקע וניתן לה מראה תלת מימדי באמצעות התוכנה. הרזולוציה המתאימה הינה 300 ולא מומלץ לעבור לסריקה מעל ה 300 שעלולה להכביד על ביצועי המחשב. 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811