מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצוב הדפסה על חולצות – לא רק לעסקים

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> עיצוב הדפסה על חולצות – לא רק לעסקים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

עיצוב הדפסה על חולצות – לא רק לעסקים

הדפסה על חולצות מוכרת מאוד בעולם העסקים ולכל מי שעוסק בשיווק ובמיתוג. חברות שונות משתמשות באפשרות הזו כדי למתג את עצמן וכדי להגביר את החשיפה אליהן, תוך שימוש בשפה השיווקית ובלוגו הקיים ובשילוב עם סלוגנים שימשכו תשומת לב ויעוררו עניין. אלא שעם הזמן הפך הקונספט של הדפסה על חולצות לתופעה רחבה הרבה יותר, ולא מעט קבוצות וגורמים פרטיים מבקשים להצטרף לטרנד. בתי ספר בוחרים להכין חולצות ייחודיות לבוגרים או לחברי המשלחות לפולין, יחידות צבאיות מפיקות חולצות מודפסות לחיילים או למפקדים ואנשים שונים מעדיפים לתת מתנה אישית ומדליקה שעליה תמונה או ציטוט משעשע ואישי יותר. מי שרוצה להשקיע קצת יותר עשוי לתכנן סט שלם של מוצרים שכולל גם סווטשירטים או כובעים, למשל. 

הדפסה לחתונות

בין מגוון ההדפסות האפשריות, אחת המגמות הפופולאריות ביותר בעשור האחרון היא הדפסה על חליפות חתן וחולצות לאירועים. ככל שחתונות הולכות ונעשות יותר ויותר גדושות באטרקציות, שואפים זוגות רבים ליצור אירוע שהוא כולו מיוחד ושונה, ואם אפשר גם קצת יותר קליל ומשעשע. יש שיטות שונות לעשות את זה כמו שימוש באביזרי מסיבה שונים על רחבת הריקודים או הזמנת מופעים חיים של רקדנים או להקות, ויש גם שיטות זולות ופשוטות יותר, והדפסה על חולצות היא בהחלט בקטגוריה הזו. זוגות יכולים להדפיס חולצות רק לחתן ולכלה, להוסיף חולצות נוספות גם למשפחה ולחברים הכי טובים, או להשקיע עוד קצת ולספק חולצות אישיות ומיוחדות לכל האורחים, כמזכרת קטנה ומדליקה מאירוע גדול.

איפה עושים את זה – ואיך בוחרים?

חברות וחנויות שונות מציעות שירותים של הדפסה על חולצות, בין אם אתם מחפשים חולצה מודפסת שתתאים לפעילות קד"מ או גיבוש, ובין אם אתם מעוניינים להפיק חולצה לקבוצה מסוימת או לאירוע. לא משנה מה המטרה, סביר להניח שאתם רוצים לייצר חולצה שתשרוד לאורך זמן, גם מבחינת איכות החולצה עצמה וגם ובעיקר ברמת איכות ההדפסה. כאשר מדובר בחולצה שהיא מזכרת לסטודנטים, לחיילים או לחברים של החתן והכלה, החשיבות הזו רבה עוד יותר, שכן החולצה היא המזכרת הטובה ביותר לאירוע או לחוויה שאתם לא רוצים שהמשתתפים בה ישכחו. אם כן, בדקו היטב את איכות החנות שבה אתם בוחרים לבצע הדפסה על חליפות חתן או חולצות, ובמידת האפשר בקשו לראות חולצות ישנות שהודפסו כדי לוודא שאיכותן נשמרת. אם אתם מכירים אנשים שעשו את זה לפניכם, כמו חברים שנישאו וחלקו חולצות מתנה או הפיקו חולצות לחברים הקרובים, בקשו את ההמלצות שלהם, זה בוודאי יחסוך לכם לא מעט כאבי ראש וחיפושים.

מזכרת אישית או מתנה מקורית

חשוב להוסיף ולהדגיש שהאפשרות של הדפסה על חולצות יכולה להיות מופקת גם כמתנה אישית. לדוגמה, חבריו הקרובים של החתן יכולים לתכנן מספר מוגבל של חולצות לחתן עצמו ולחבריו, עם משפטים משעשעים או הלצות הקשורות לאירוע או לחתן באופן אישי. הפקות כאלה גם הן מאוד מבוקשות בשנים האחרונות, ובאירועים שונים בוודאי יצא לכם לראות את החתן ואת חבריו נפרדים מהחליפה ומהעניבה, ומשתוללים על רחבת הריקודים בחולצות מיוחדות שהוכנו עבורם מראש. זוהי מזכרת מושלמת עבור החתן, שתמיד יוכל ליהנות מחולצה שעוצבה ותוכננה בדיוק בשבילו, ולזכור את הערב המיוחד הזה ואת ההשקעה של חבריו בו. לא משנה מה המטרה שלכם ובאיזה אירוע מדובר, אין ספק שהדפסה על חולצות יכולה להיות האטרקציה המדליקה של הערב ומזכרת מושלמת לכל אחד ואחת מחברי הקבוצה או ממשתתפי האירוע. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811