מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצוב, מיתוג ומכירות:

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> עיצוב, מיתוג ומכירות:

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

עיצוב, מיתוג ומכירות:

כיום כמעט בכל תחום שנזרוק לאוויר נראה שישנה תחרות רבה. אפשר להביא אינספור דוגמאות מתחומי המכירות שנהיים צפופים כל הזמן. דוגמא שאני רוצה לדבר עליה היא מתחום שאינו נולך יד ביד באופן ישיר עם עיצוב גרפי.

 הדוגמא הינה הדרך של חברות גדולות, עסקיים בינונים או עסקים קטנים לנצל משאבים וכלים בכדי לייצור הגדלה של מכירות – למשל חברות שירצו להגדיל את. אפשר לדוגמא להסתכל באתר הבא, על השילוב המיוחד בין תוכן איכותי וקריא לגולש ששם את כל הפרטים על השולחן בכדי שהלקוח לא יפספס אף סעיף, ובין דגש על עיצוב מיוחד וחדשני ויצירתי.

מחקרים מראים שבכדי לייצור את תהליך ההמרה המושלם והמהיר ביותר, ישנו צורך עז לגרות את הלקוח ולגרום לו להאמין במוצר על ידי חומר איכותי חדשני ואמיץ, ושילוב של עיצוב קליל חדשני ויפה בצורות שלא מוכרות לגולש הרגיל.

יש צורך לעשות שימוש בכלים גרפיים מתקדמים כגון (HTML, CSS ועוד...). לכן חשוב לזכור שכאשר בונים אתר אשר אמור להניב הכנסות, יש לקבוע את השילוב הנכון ביותר מבחינתנו בין בין רמת השיווק (תכנים, רשתות חברתיות) ובין עיצוב האתר. ובסופו של דבר את התוצאות נראה על-ידי הגדלת המכירות שנסדרות דרך האתר.


גרפיקה ועיצוב ממוחשב מיתוג לעסקים לוגו

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811