מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצוב עמוד פייסבוק

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> עיצוב עמוד פייסבוק

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


עיצוב עמוד פייסבוק

העולם של היום נראה אחרת לגמרי מאיך שהוא היה נראה רק לפני כמה שנים. האינטרנט הוא כמובן זה ששינה אותו והוא נוגע לחיינו בכל דבר. חלק מרכזי באינטרנט הוא הרשתות החברתיות והמובילה שבהן זו שכולם מכירים ועושים בה שימוש היא פייסבוק. פייסבוק היא רשת חברתית ש"אם אתה לא שם אתה לא קיים" וככזו כל אחד צריך להראות בה נוכחות. אם כמעט כל אדם נמצא בה ברור שגם עסקים צריכים להשתלב בה והיום כל עסק שמכבד את עצמו וכזה שרוצה נוכחות ברשת חייב עמוד פייסבוק לעסק. אך מי שרוצה רק לפתוח עמוד עסקי ולחכות לשטף הלקוחות שיבואו אליו בלי להשקיע בעמוד הזה כלום יכול רק לחלום על כך, ומרכיב חשוב בהשקעה הוא עיצוב עמוד פייסבוק. עיצוב העמוד בפייסבוק צריך להיות באותה רוח של המותג מה שאומר שימוש באותם צבעים, אותו לוגו, אותו סלוגן ושאר מרכיבי המותג והוא צריך להיות מעוצב ברמה ויזואלית גבוהה. אם אתם רוצים לעצב את עמוד הפייסבוק העסקי שלכם אתם לא חייבים לשלם על כך מאות ואף אלפי שקלים, אתם יכולים ללמוד את תוכנת פוטושופ ולעשות בה שימוש למטרה הזו.
עיצוב עמוד פייסבוק

לא רק לשיווק בפייסבוק!

לימוד תוכנת פוטושופ יאפשר לכם לשווק את העסק שלכם לא רק בפייסבוק. הוא יאפשר לכם לעצב עמודי נחיתה, לעצב את אתר האינטרנט, יאפשר לכם לעצב ברושור, נייר מכתבים או כל חומר שיווקי אחר באון ליין ובאוף ליין. פוטושופ היא תוכנת העיצוב המתקדמת ביותר בעולם והיא מאפשרת לעשות לא מעט בתחום העיצוב. לא לחינם אנשי מקצוע מתחום העיצוב עושים בה שימוש והיא תוכנת הבחירה שלהם לעיצוב תמונות על פני כל תוכנה אחרת.
לימוד תוכנת פוטושופ יאפשר לכם לשווק את העסק שלכם ל

פוטושופ – תוכנת עיצוב ועריכת התמונות המובילה בעולם...

אם נסתכל סביבנו נראה לא מעט תוכנות עריכה ועיצוב תמונות. אלו תוכנות שמיועדות לדסקטופ או אפליקציות לנייד, וחלק מהן חינמיות ואחרות בתשלום. אך אף אחת מהתוכנות הללו לא מציעה כלים ואפשרויות כמו שמציעה פוטושופ, ולא לחינם היא התוכנה המתקדמת והמבוקשת ביותר בעולם. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה שמאפשרת להוסיף אפקטים שונים, לשנות ולשדרג מראה תמונות, ולעשות שינויים מרחיקי לכת.
פוטושופ – תוכנת עיצוב ועריכת התמונות

פוטושופ – מתאימה לכולם!

פוטושופ היא תוכנה שמתאימה לשימוש של כל אחד. היא תוכנה שהן מבוגרים והן צעירים יכולים לעשות בה שימוש, והיא דורשת רק שני דברים: לימוד שלה ותרגול שלה. היא לא קשה מידי ללימוד וניתן להתקדם כל הזמן ולשפר את היכולות, אך כבר זמן קצר אחרי שמתחילים ללמוד אותה ניתן להפיק ממנה לא מעט. אז אם אתם צריכים עיצוב עמוד פייסבוק לעסק שלכם או כל חומר עיצובי אחר, תתחילו עם לימוד פוטושופ ותוכלו לעשות שימוש ביידע הזה בכל כך הרבה דברים שתצטרכו לעסק ולחיים הפרטיים.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811