מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצוב תמונות לפייסבוק בחינם בתוכנת הפוטושופ, איך ?

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> עיצוב תמונות לפייסבוק בחינם בתוכנת הפוטושופ, איך ?

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

עיצוב תמונות לפייסבוק בחינם בפוטושופ, איך ?

חנות למכירת כלי בית ומתנות, הבעלים אומנם מצליח למכור למי שנכנס לחנות, אבל אלו הם רק בודדים ביום, בעלי החנות היה מאוד רוצה שיעברו הרבה לקוחות בחנות ואם לפחות 2 מהם ייקנו זה כבר יהיה יותר טוב, אבל איך לפרסם עכשיו את החנות, יש לי המון הוצאות, מה יכול לעזור לי ללא עלות, יש דבר כזה בכלל? יש ויש, בזכות עיצוב תמונות בפוטושופ והעלאתן לפייסבוק לדף עסקי, תוכל לעשות עבור עצמך פרסום טוב ונקי מעלויות, הפרסום הזה, יגדיל את כמו המבקרים בדף הפייסבוק שלך, יגדיל את כמות המתעניינים בסחורה שלך ואפילו יביא כמה קונים לחנות שלך.
 

נשמע חלום, איך עושים זאת?

דבר ראשון, קחו את מכשיר הסמארטפון שלכם, לא משנה איזה, העיקר שהוא יכול לצלם תמונות איכותיות, ותתחילו לצלם, צלמו את פנים החנות, צלמו את הכלים שיש בתוך החנות, צלמו לקוחות, צלמו את הכלים כשאתם אורזים אותם, צלמו את הכלים שתלויים על הווים, צלמו את מחירי המבצע, לקוחות אוהבים מבצעים, רק אל תשכחו להוסיף תכתובת למטה, שהמחיר יכול להשתנות לפי החלטת החנות או משהו כזה, צלמו את הלקוחות נכנסים, מחזיקים בכלים, פותחים קומקומים, באישורם כמובן ואם אין אישור, אז צלמו בלי ראשים, או שתורידו בפוטושופ בפעולת חיתוך תמונות פשוטה ביותר. כל התמונות שצילמתם תעלו למחשב לתוך תיקייה מיוחדת, ואח"כ פתחו תוכנת פוטושופ, עם התוכנה תעצבו כל תמונה שנראה לכם לנכון שזקוקה לעיצוב, הוספת אלמנטים, מסגרות טקסטים, כל אזור בתמונה שנראה לכם לא רלוונטי תחתכו.

תארגנו לעצמכם תמונת הדר טובה בגודל 851X315 זו התמונה הראשי לרוחב של דף הפייסבוק שלכם, תדאגו לבחור אותה בקפידה שתראה טוב, שתעוצב טוב, אתם יכולים גם להוסיף מסר משלכם, או איזה סלוגן באמצעה של התמונה, מכיוון שתמונת הפרופיל יושבת על תמונת ההדר ועלולה להסתיר מידע שאולי אתם כן רוצים שיידעו הגולשים כמו פרטי העסק, טלפונים חשובים, אתר אינטרנט, אז מומלץ כל טקסט שתרצו לכתוב על ההדר לכתוב אותו באמצע ההדר לכיוון התחתי שלו.

תתחילו להעלות פוסטים עם התמונות המעוצבות שלכם, אל תחששו, אם התמונה נראית לכם טוב, אולי הרבה גולשי פייסבוק גם יחושו כך ויקליקו עליה עוד ועוד, וישתפו את התמונה עם עוד חברים שלהם והם עם עוד חברים שלהם ואולי בין כל החברים הללו, יהיה איזה חבר או שניים שממש יאהבו את התמונה, את הקומקום, או הפינגווין שמשמש כמחזיק קיסמי שיניים וייצרו אתכם קשר.

אז כן אפשר ואף כדאי לעצב תמונות בפוטושופ ובחינם לפייסבוק, קחו את ההמלצה ולכו לחפש קורס פוטושופ מתאים עוד השבוע, במכללות השונות בארץ ואף במכללות שמלמדות אונליין כשאתם בבית.

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811