מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

ציורים יפים לצייר

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> ציורים יפים לצייר

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

ציורים יפים לצייר

יש לא מעט אנשים שחולמים להיות אמנים מצליחים, חולמים ליצור עבודות ולפרסם אותן ולקבל את ההכרה בהם כאמנים. מעט מאוד מאותם אנשים עושים עם זה באמת משהו, ולא רק יוצרים דברים אלא גם משווקים את עצמם בדרכים שונות בשביל לקבל את ההכרה וכמובן גם את התמורה הכספית. יש סוגים שונים של אומנות ויש אפשרויות שונות ליצירה, ואחת הפופולאריות שבהן היא ציור, ואם אתם בעלי כשרון ציור חבל אם לא תעשו אתו משהו. מאז ומעולם ציור היה על גבי דף נייר, בד קנבס או על גבי כל אלמנט פיזי אחר, אך בשנים האחרונות גם תחום זה עובר שינוי בעקבות התקדמות הטכנולוגיה והיום ניתן לצייר גם דרך המחשב. יש תוכנות שונות שתומכות בציור ברמה כזו או אחרת אך הטובה ביותר והמקצועית ביותר, וזו שתסייע לכם ליצור את העבודות המרשימות ביותר היא תוכנת אילוסטרייטור.
ציורים יפים לצייר

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה הטובה ביותר בעולם. חברת אדובי כבר קיימת שנים רבות והיא פיתחה תוכנות נוספות כמו פוטושופ, אינדיזיין ואחרות ובכל מה שקשור לציור אילוסטרייטור היא התוכנה הטובה ביותר שהיא פיתחה. זו תוכנה שמאפשרת לעבוד באופן מדויק ביותר על קוים ועל הגדלים שלהם, בצבעים שונים ובסגנונות שונים, זו תוכנה שמאפשרת להגדיל אלמנטים או להקטין אותם בלי לפגוע באיכות האלמנט. איך זה עובד? תוכנת פוטושופ לדוגמא היא תוכנה שעובדת על פיקסלים, תוכנה שניתן לעבוד על האלמנטים בה עד גבול מסוים מבחינת הגודל. זה אומר שאם מגדילים יותר מידי את התמונה או הציור האלמנטים הולכים והופכים למטושטשים. כך שאם אתם רוצים לקחת תמונה ולהדפיס אותה בגודל שיתאים לשלט חוצות, עם פוטושופ לא תוכלו לעשות את זה. לעומת זאת אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת על וקטורים ולא על פיקסלים, מה שאומר שניתן להגדיל את האלמנטים בלי סוף. ניתן לקחת ציור ולהדפיס אותו בכל גודל שרוצים כמו גם תמונה או כל דבר אחר.
אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת על וקטורים

מי עובד עם אילוסטרייטור?

מי שרוצה ציורים יפים לצייר חייב להכיר את תוכנת אילוסטרייטור. היא מספקת אין סוף כלים שימושיים שהופכים כל עבודה ליצירת אומנות של ממש. בנוסף, היא תוכנה אשר כל גרפיקאי חייב להכיר ושילוב שלה יחד עם פוטושופ ותוכנות אחרות מבית חברת אדובי יוצרים עבודות מרשימות. עוד ניתן למצוא קריקטוריסטים שעובדים עמה, אנשי תלת ממד וכל מי שעוסק בגרפיקה בצורה זו או אחרת. היא תוכנה מדהימה שחייבים להכיר וכמה שההתמקצעות תהיה בה רבה יותר כך הציורים יהיו יפים יותר. כמובן שצריך כשרון טבעי לציור כמו גם לא מעט תרגול, אך חייבים גם לעבוד עם תוכנה מתאימה ותוכנת אילוסטרייטור היא התוכנה המתאימה ביותר לעבודות מעין אלו ברמה גבוהה.
ציורים יפים לצייר חייב להכיר את תוכנת אילוסטרייטור

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811