מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

קולאז' תמונות במחשב

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> קולאז' תמונות במחשב

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

קולאז' תמונות במחשב

העולם של היום הוא עולם דיגיטלי, עולם בו דברים רבים שהיינו עושים בעבר באופן פיזי אנו עושים על מחשב. כך לדוגמא אם בעבר היינו קונים אך ורק באופן פיזי, הרי שהיום בכמה הקלקות אנו יכולים להזמין כל דבר עד פתח הבית. אם פעם היינו צריכים לפתוח אנציקלופדיה בכדי להגיע למידע כלשהוא, היום חיפוש קצר בגוגל פותר לנו את הבעיה. אם פעם היינו לומדים רק בכיתה, היום ניתן ללמוד באופן וירטואלי לא פחות טוב. גם בכל מה שקשור לעולם התמונות העולם עשה קפיצה מדהימה, ממצלמות אנלוגיות למצלמות דיגיטליות, מפיתוח ידני לפיתוח אוטומטי, ומחדר החושך אל פוטושופ.
קולאז' תמונות במחשב

יצירת קולאז'ים אז והיום

קולאז' הוא צבר של תמונות שמסודרות יחדיו בסדר כרונולוגי כלשהוא, סדר שאמור לספר סיפור מאחוריו. קולאז' תמונות הוא רעיון נפלא למתנה כשרוצים להביע אהבה או הערכה ורוצים להזכיר לאדם תחנות בחייו. פעם, יצירת קולאז'ים היה ידנית והיא הייתה במקור גזירה של עיתונים ויצירת מצג אומנותי, וכשזה קשור לתמונות אז הנחה של תמונות אחת ליד השנייה על משטח כלשהוא ויצירת קולאז' מהתמונות הללו. היום קולאז' תמונות במחשב הוא משהו שכל אחד יכול לעשות ואפילו לא צריך לאחר סיום ההכנה והעיצוב ללכת לבית דפוס. היום אפשר לשלוח בקלות דרך האינטרנט להדפסה ולקבל את הקולאז' מוכן עד פתח הבית. אך בשביל לעצב את התמונות הללו ולהפוך אותן לקולאז' מרשים צריך להכיר את תוכנת פוטושופ.
יצירת קולאז'ים

פוטושופ – תוכנת עיצוב התמונות מספר 1 בעולם.

בשנים האחרונות אנו מתוודעים יותר ויותר לתוכנות גרפיות שונות. אלו תוכנות חינמיות בחלקן, תוכנות שניתן להוריד למחשב או למכשיר הנייד. התוכנות והאפליקציות הללו נחמדות וניתן באמצעותן לבצע באמצעותן פעולות בסיסיות, אך כשמדובר על פעולות מורכבות יותר, על עיצוב קצת יותר מתקדם צריך את תוכנת פוטושופ. פוטושופ היא תוכנה למקצוענים, תוכנה שניתן באמצעותה לעשות כל דבר שרוצים עם התמונה או הקולאז', תוכנה שמאפשרת להוסיף אין ספור אפקטים ייחודיים מרשימים. עבודה עם פוטושופ תפיק עבורכם יצירת אומנות של ממש והקולאז' יהיה מרשים ביופיו.
פוטושופ תוכנה להכנת קולאז'ים

לעבוד על פוטושופ מכל מקום

עוד דבר שהעולם המודרני מתאפיין בו הוא שהכול היום נמצא בענן. המושג "ענן" מתייחס כמובן לאינטרנט וגם תוכנות שהיו בעבר אך ורק על הדסקטופ קיימות היום גם בגרסת האון ליין שלהן. כך היא תוכנת וורד של מייקרוסופט כמו גם אקסל, פאואר פוניט ואחרות וכך הן גם התוכנות של חברת אדובי ובראשן פוטושופ. כשהתוכנה קיימת גם בגרסת האון ליין שלה היא הרבה יותר שימושית. היא מאפשרת עבודה על התמונות או הקולאז' מכל מקום שהוא וכל מה שצריך הוא מחשב וחיבור לאינטרנט. לפוטושופ יש גם את גרסת האפליקציה לנייד שגם אותה כדאי להכיר ולעשות בה שימוש מידי פעם.
לפוטושופ יש גם את גרסת האפליקציה לנייד

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811