מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

מה קורה ברגעים של מיתון? מה הדבר הראשון שעושים בעלי עסקים? אם אמרתם שהם מפטרים את העובדים עם המשכורות הגדולות ביותר, ביחס לתרומה שלהם. הרי צריכים לצמצם. נכון שאיש המכירות המצטיין לא יפוטר, אבל כל שאר חבריו הלא מצטיינים- בהחלט נמצאים בסכנה.

אז לפי מה שאומרים כל המומחים הגדולים, אנחנו נמצאים לפני תקופה ארוכה מאוד של מיתון במשק הישראלי וכולם צריכים להיות מוכנים לזה. אין אחד שלא ייפגע ככל הנראה. איך ניתן להתכונן למיתון?

סיימת את התואר הפיננסי שלך? זה לא מספיק בכלל.

התחום הפיננסי, הוא אחד התחומים הרגישים ביותר למיתון. התחום מתנפח מאוד מבחינת מצבת כוח האדם שלו ברגע שהתחום נמצא בפריחה ומצטמצם מאוד ברגע שמתחיל מיתון. ברגע שהאנשים מתחילים למשוך את הכספים שלהם לתחומים רגועים ובטוחים יותר, התחום הולך ונהיה רזה מאוד, מהר מאוד.

אילו תחומים נותנים ביטחון?

גם בתחום הפיננסים, כמו בהרבה תחומים אחרים, עדיין ישנם איים של ביטחון, כאלו שנותנים לך את השלווה הזו ומסבירים לך שאתה עובד בתחום שבו יש עבודה. כדי למצוא את התחומים הללו למען הקוראים, שאלנו את יניב גבריאל, מנכל המכללה למיסים וחשבונאות על אילו תחומים נשארים בעלי ביקוש בזמן מיתון:

אלו המלצותיו: "התחומים הראשונים שאני חייב להעלות אותם, זה כל תחום השכר. חשבי שכר, רואי חשבון, וכל הפקידות שקשורה לניהול תחום השכר בחברות. הסיבה היא בעיקר כי אין דרך להחליף את האנשים הללו." הרי גם אם סגל העובדים הוא מצומצם, עדיין צריך לשלם להם משכורות, הרי הם לא יעבדו בחינם. אז כל מה שקשור לתחום השכר, הוא בדרך כלל מחוץ לפיטורין.

תואר אקדמי - זה לא מספיק:

ההמלצות הנוספות של יניב גבריאל היו חד משמעיות: עשיתם תואר פיננסי? זה ככל הנראה כבר לא יספיק לכם. צריך הרבה יותר מזה. צריך לדאוג שעוד השכלה תיכנס לחייכם. אנחנו ממליצים בחום רב לבוגרי מנהל עסקים לעשות את המעבר הזה מלימודים כלליים כמו מנהל עסקים, ללימודים ספציפיים כמו : קורס חשבי שכר בכירים. ההתמקצעות הקטנה הזו, יכולה להוסיף הרבה מאוד כוח ועוצמה לתוך קורות החיים שלכם ולתוך הסיכוי שתמצאו עבודה אמיתית.

לפרטים נוספים: ניתן להיכנס לאתר המכללה למיסים וחשבונאות- כאן
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811