מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שדרות לימודים גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> שדרות לימודים גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי
 

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

שדרות לימודים גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי

גרים בשדרות ומחפשים ללמוד עיצוב וגרפיקה דיגיטלית באזור הדרום והסביבה? מחפשים מכללות בדרום לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית ולא מוצאים? במאמר זה ניתן לכם את כל הפרטים איך אתם יכולים ללמוד לימודי תעודה וכל זה מהבית? כן מהבית אחד על אחד בליווי אישי של מורים פרטיים לאורך כל הקורס וההכשרה המקצועית שלכם, כיום המחסור הרב בכוח אדם יצר אין ספור משרות שעומדות ללא כוח אדם שייתן מענה עבורם, אז אם אתם חושבים על הסבה מקצועית בתחום ואוהבים אמנות דיגיטלית המקצועות של מעצבים גרפיים יתאימו עבורכם. המחסור בכוח אדם נובע בגלל שמרבית הבוגרים בעיצוב גרפי והוותיקים בתחום עברו לעולם האינטרנט והייטק, תוכלו לראות את זה במדורי דרושים בעיצוב גרפי בפייסבוק ובכל מיני ענפים.

מסגרת הלימודים גרפיקה ועיצוב גרפי בשדרות והסביבה

במסגרת הלימודים תלמדו איך לבצע עיצובים גרפיים בתוכנות של חברת אדובי, התוכנות שתעבדו עליהם יהיו הפוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין, כל תוכנה יש לה תפקיד בעולם העיצוב גרפי, במסגרת לימודי התעודה בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת תקבלו תעודה מקצועית שתעיד שלמדתם במקום מסודר, הלימודים ילוו בשיעורי בית ותרגילים כדי לבנות לכם את תיק העבודות בעיצוב גרפי, תיק העבודות הוא הדבר היחידי שיפתח לכם דלתות בעולם הזה ולא תעודות, מעסיקים יראו כיצד אתם חושבים כמעצבים גרפיים, האם אתם יודעים לשלב צבעים ותמונות יחד, כיצד אתם יכולים לבנות מודעה שיווקיות שתלך לפייסבוק ועוד המון גורמים נוספים, השכר בתחום גבוה מאוד בגלל המחסור בכוח אדם בהייטק, תוכלו לצפות בסרטוני הסבר ועל מסלול הלימודים הרחב של עיצוב גרפי.

תקשורת חזותית - עיצוב גרפי איך תלמדו מהבית בשדרות את התחום הכי רווחי בעולם הייטק

תוכלו ללמוד את התחום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מהבית בצורה פרטית ואישית אחד על אחד עם מורים המחוברים אליכם למחשב ומנחים אתכם יחד על עולם העיצוב גרפי, המורה יעבוד אתכם על אותו עכבר וישוחח אתם דרך המחשב, בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום שוחחו עם אחד מיועצי הלימוד שלנו וקבלו הסברים מלאים איך ללמוד מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד במתכונת אישית, שאלו שאלות על אפשרויות העבודה בתחום, תוכלו גם לגלוש באתר ולקבל פרטים נוספים כגון מה מעצבים גרפיים עושים? או מה זה עיצוב גרפי? בהצלחה!

 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811