מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שיעור הסבר חידוד תמונה בפוטושופ מדריך לימוד חינם PHOTOSHOP CC

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> שיעור הסבר חידוד תמונה בפוטושופ מדריך לימוד חינם PHOTOSHOP CC

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

חידוד תמונה מטושטשת בפוטושופ- לימוד חינם און ליין

המאמר הבא נועד לסייע עבור כל מי שמעוניין להכיר מקרוב ולעומק את יכולותיה הנפלאות של תוכנת פוטושופ. למרות שפוטושופ נחשבת כיום לאחת מהתוכנות הפשוטות והמהירות ביותר ללמידה, בצורה יחסית כמובן, כדאי עדיים ללמוד את מלוא הפונקציות והיכולות שלה בעזרת אנשי מקצוע שצברו ניסיון במסגרת העבודה עם התוכנה או על ידי השתתפות במסלולי לימוד מקצועיים דוגמת אלו המוצעים במוסדות לימוד אקדמיים או בקורסים לפוטושופ און ליין שמוצעים בשפע ברשת האינטרנט.

לימודי פוטושופ

לימודי תוכנת פוטושופ עוסקים במגוון רחב של נושאים שככל הנראה משכו את תשומת ליבכם בצורה לא מבוטלת. נושאים אלו יכולים להגיע בצורה של פעולות מגוונות כמו הסרת אלמנטים ואובייקטים שלמים מתמונות מבלי להבחין בכלל כי משהו הוסר מן התמונה, תיקון צבעי התמונה בצורה אוטומטית ועוד שורה ארוכה של פעולות. דוגמאות אלו הן טעימה בלבד של מה שעתיד להיות מנת חלקכם אם תשכילו ללמוד את תוכנת פוטושופ במסגרת מסלול לימודים מקצועי כמו למשל מדריכים וסרטוני הדרכה לפוטושופ און ליין. 

מה אפשר לעשות עם כלי התוכנה?

מלבד דוגמאות אלו, לימודי פוטושופ עוסקים בנושאים מעט יותר מורכבים בכל הנוגע לעיבוד תמונות, וזאת במטרה לענות על צרכיהם של אנשי מקצוע מעולם הצילום, העיצוב ובפרט העיצוב הגרפי. כך למשל ניתן ללמוד בקורס מקצועי כיצד להפוך תמונה חדשה לכזו בעלת מראה עתיק וישן, כיצד לבצע חיתוך לבחירה מסוימת, כיצד לחתוך אזורים מאד מסוימים בתמונה בצורה מאד מדויקת וכן הלאה. תוכנת פוטושופ נחשבת כיום, ללא שום צל של ספק, לאחת התוכנות הפופולאריות ביותר לעיצוב, עיבוד ועריכה של תמונות דיגיטאליות.

שימושי התוכנה וקהלי יעד

בקרב בעלי מקצוע מתחום הצילום והעיצוב, תוכנת פוטושופ נמצאת בשימוש רחב ונחשבת לאחת הדומיננטיות ביותר בשוק. אם אינכם יודעים עדיין בבירור מדוע כדאי ללמוד איך לעבוד עם פוטושופ, סביר להניח שלעול לא נחשפתם לעולם העיצוב ולעולם העיצוב הגרפי במיוחד. זאת מכיוון שכיום התוכנה מהווה חלק בלתי נפרד ואף הכרחי לגמרי בכל עבודת עיצוב שהיא, הן אם מדובר בעיצוב גרפי והן אם מדובר בעיצוב פנים, עיצוב אופנה, עיצוב מוצר וכן הלאה. 
 


 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811