מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שיעור חינם לימודי דרימוויבר, CC dreamweaver, CS6

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> שיעור חינם לימודי דרימוויבר, CC dreamweaver, CS6

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

שיעור חינם לימודי דרימוויבר – Dreamweaver cs6-cc

אם אתה רוצה להתמקצע בבניית אתרים ורוצה ללמוד איך לשלב בין בנייה לעיצוב, תוכנת דרימוויבר היא בדיוק בשבילך, והסרטון הזה יכול מאוד לסייע לך ללמוד את התוכנה. בסרטון הסברים פשוטים על כלים שונים שעושים בהם שימוש בתוכנה, איך מבצעים טכנית דברים מסויימים ואיך בוחנים מבחינה ויזואלית – עיצובית אלמנטים באתר. לימוד התוכנה מתאים קודם כל לאנשי מקצוע מתחום בניית האתרים או מי שמתעתד להיות כזה, או למי שעוסק באופן חובבני בתחום. בניית אתרים נחשבת היום לתחום החם ביותר, ויש יותר ויותר בוני אתרים בשוק, אך אלו המקצועיים יידעו למצב את עצמם במגרש של הגדולים.

העולם סביב אתרי אינטרנט...

נהוג לומר על האינטרנט ש"אם אתה לא שם, אתה לא קיים, ואכן, בשנים האחרונות יש יותר ויותר אתרי אינטרנט, וכל בעל חנות או עסק חייב שיהיה לו אתר משלו בשביל שהוא יוכל לשווק את עצמו דרך הרשת. התחרות בין האתרים רק הולכת וגוברת וכל אחד מעלה אתר יפה יותר וכתוב טוב יותר, ואתה בתור בונה אתרים בהווה או בפטנציאל צריך לדעת קודם כל שתהיה לך בזה בלי סוף עבודה, אם יש לך מוטיבציה להצליח כמובן, ובנוסף, שאתה חייב להיות טוב יותר מאחרים בשביל שלקוחות יסגרו איתם עסקאות. 

תוכנות בניית אתרים שונות

השוק היום מוצף בתוכנות בניית אתרים שונות, וחברות המאפשרות לבנות אתר אינטרנט בכמה קליקים, מה שנראה מאוד מפתה. בגלל הצפה וההבנה של הלקוחות הטובים יותר היא שבניית אתרים צריכה להתבצע רק אצל מי שמומחה לכך, אתה חייב להיות טוב יותר מאחרים. וטוב יותר זה אחד ששולט בתוכנת דרימוויבר, מכיר את קוד ה-HTML וכמובן יש לו את זה בתכנות. עם כל כבוד לתוכנות ולאתרים האחרים אף אחד מהם לא דומה לתוכנת דרימוויבר, הן בגלל הכלים אותם היא מציעה והן בגלל התוצר הסופי בשימוש בה.
אם אתה רוצה להכיר את תוכנת דרימוויבר או שאתה מכיר אך רוצה לשדרג את הידע שלך, הגעת למקום הנכון. הסרטון שלפניך יפתח לך צוהר לעולם הדרימוויבר, עולם מופלא בו ניתן ליצור ולייצר כל כך הרבה דברים, ומי שמכיר את התוכנה על בוריה ועוסק בבניית אתרים מבין את החשיבות של התוכנה הזו.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811